mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 23:23:21

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kuža Skoki - Škofja Loka
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 15   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kuža Skoki - Škofja Loka  (Prebrano 47961 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #75 : sobota, 23.02.2008 : 17:03:05 »

ja, ko se je gledal v ogledalo se ni nič razburjal - samo všeč si je bil zelo!  Cool ker on je taprav frajer in se tega zaveda. spoznal se je sosedovim psom - je šlo prima in sta pretekla par krogov (za njim pa na koncu štrika seveda jaz, pa mama pa ostali ki so se znašli na kocu štrika). videl je tudi muco - najprej je lajal, ko smo mu pa rekli, da je pridna, je pa mahal z repom... ima čudovit globok glas! je med drugim tudi avtomat za prinašanje storžkov, palčk in podobnih stvari s katerimi se je treba igrati. čuvaj je odličen kadar je buden - ko pa spi ne sliši niti zvonca! Roll Eyes Grin
pa še kako je preživel prvo noč - spal je v košku, zraven postelje, z mojo roko pod glavo, da ga ni bilo strah... smrči pa kot star dec, tako da ima moj fant resno konkurenco! skrbi nas le to, da bo katerega izmed nas pojedel! bom Poloni poslala kako fotko, ker še nimam pravega paketa za take napredne zadeve, pa boste lahko videli frajerja!
hvala vsem za lepe misli in želje, pa tudi za podporo, ki ste jo nudili Skokcu, ko še ni bil naš! maja
pa  :-*od Skokija
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #76 : sobota, 23.02.2008 : 19:20:34 »

 Wink



Logiran

pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #77 : sobota, 23.02.2008 : 19:22:35 »

Joj, lepota! Res mi je všeč tale pesjan (bil od vedno  Smiley )
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #78 : sobota, 23.02.2008 : 19:55:54 »

Joj Skok! Tebi ni padla sekira...ti si cel padel v med Cheesy z vsemi štirimi najbolj ravnimi  Cool tacami  Cheesy Cheesy
Logiran

delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #79 : sobota, 23.02.2008 : 20:02:40 »

Kakšen dobrovoljni srček  Cheesy  Cheesy  Kiss .
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #80 : sobota, 23.02.2008 : 20:17:28 »

majas, a veš, da sem cmerala, ko sem dobila tvoj mail? Tistega o tem: "Črni so čudoviti, grdi še lepši, jajčk ne rabimo, kopalnica bo ogromna...." in imam prav pregrešne misli o kloniranju (pa ne Skokija, pač pa tebe  Tongue).
Logiran

majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #81 : sobota, 23.02.2008 : 20:45:36 »

hi, hi Grin jst bi pa Skokija klonirala! ker takega lupčka Kiss ni!
 z nami je dobrih 24 ur - obnaša se lepše, kot si lahko kdorkoli misli. brihten je, da poka, pa smešen tudi. Nam je sekira padla v med!
samo, se nam pa zdi, da je živeli v hiši z družino, ker razume vloge v družini - recimo, ko je videl našo 90+ letno babico, je vedel, kaj je to babica, pozna gospodinjske aparate, ne boji se kamina, brke si zna po pitju vode obrisati v tepih... pozornost deli med nas, kot kak vedenjski ekspert!
(zdej ga bom pa nehala hvali, da mi ga kdo ne ukrade! Wink)
lp maja+skoki+familija
Logiran
lovethor
odvisnež
*****
Sporočil: 516


« Odgovor #82 : sobota, 23.02.2008 : 20:46:06 »

A roko so ti ponoči držali pod glavo, Skoki?  Grin
Usmili se no lastnikov in kar smukni pod kovter  Cheesy Tongue
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #83 : sobota, 23.02.2008 : 20:52:04 »

samo, se nam pa zdi, da je živel v hiši z družino

Japajade, tale revež do zavetišča hiše od blizu še videl ni  Smiley. Je pač naravni talent in brihten, da res kar poka  Cool.
Logiran

urmil
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #84 : sobota, 23.02.2008 : 21:57:14 »

 Cheesy Še več takšnih posvojiteljev. Jaz tudi prisegam na navihane mešančke. Mnogi pravijo: ta pes ni ničemur podoben. Jaz pa pravim: hvala bogu, je pa moj en in edini, ničemur podoben, najboljši. Kiss
Logiran
tayra
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 202


« Odgovor #85 : sobota, 23.02.2008 : 22:06:01 »

Joj kako zelo sem vesel za Skokca in njegove nove lastnike, res sem vesela, da slišim kako lepo se ima v novem domu.  Kiss Kiss
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #86 : sobota, 23.02.2008 : 22:21:01 »

brke si zna po pitju vode obrisati v tepih...

 Grin Grin Grin Bravo Skoki!
Logiran

kvisnar
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 392


« Odgovor #87 : nedelja, 24.02.2008 : 05:30:14 »

kako lepo je, ga videt nasmejanega in zadovoljnega.... in prebirat, kako se imate...   Smiley
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #88 : nedelja, 24.02.2008 : 07:18:08 »

mali je danes lulal tako, da je stal na ta operirani tački in ga ni nič zanašalo. težave ima edino še pri praskanju (če zares zelo srbi Roll Eyes ker nogica ni dovolj močna... in potem pride k meni in nakaže kaj in kako on bi... pa se praskamo! danes je svojo jutranjo kostko najprej nosil po hiši, potem pa jo je skril v svoj košek pod deko - blazno se je matral, kopal, premetaval... rezultat: v košu na enem koncu zgužvana deka, na drugem koncu kost in zelo ponosen Skoki!
Japajade, tale revež do zavetišča hiše od blizu še videl ni Smiley. Je pač naravni talent in brihten, da res kar poka Cool.
tega mu ne bom prebrala, da ne bo važen! Grin Grin
lp m+s
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #89 : nedelja, 24.02.2008 : 07:53:48 »

rezultat: v košu na enem koncu zgužvana deka, na drugem koncu kost in zelo ponosen Skoki!
Kaj ste vsi skupaj dobri  Grin  Grin  Grin
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 15   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kuža Skoki - Škofja Loka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines