mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 13:23:49

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kuža Skoki - Škofja Loka
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 15   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kuža Skoki - Škofja Loka  (Prebrano 47954 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #105 : četrtek, 13.03.2008 : 08:42:56 »

ali ima kdo kak nasvet glede zavarovanja psa?
malega bi dala zavarovat, pa se ne znam odločit pri kateri zavarovalnici...
drugače smo pa ok - vsak dan se lepše obnašamo do drugih kužkov in tudi do "tavelikih" psov, včeraj se je prvič igral, tako igral, da je potem obležal na tleh z jezikom iz ust... (ko sta pa kužici odšli je pa jokal na ves glas Roll Eyes)...
lp m, s Kiss
Logiran
hanah
novinec
*
Sporočil: 29


« Odgovor #106 : četrtek, 13.03.2008 : 09:00:09 »

Bi rada zavarovala psa, ali ti zadostuje zavarovanje odgovornosti imetnika psa? Slednje lahko narediš v sklopu premoženjskega zavarovanja (stanovanja). Zavarovalno kritje se nanaša na odškodninsko odgovornost iz naslova lastništva psa v lasti zavarovanih oseb. Zavarovalne vsote so nekje cca do 20.000EUR (ne vem, mogoče tudi več). Roll Eyes
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #107 : četrtek, 13.03.2008 : 10:10:36 »

hvala, hanah
meni gre predvsem za delno kritje stroškov s strani zavarovalnice ko/če bi prišlo do raznih zdravstvenih zadev. tega pa, kot sem razumela ni, če to narediš v sklopu premoženjskega zavarovanja, tako da moraš sklenit zavarovanje posebej za kosmatinca... je to tako? se na zavarovalniške stvari presneto malo razumem sram  Smiley
lp maja
Logiran
lovethor
odvisnež
*****
Sporočil: 516


« Odgovor #108 : četrtek, 13.03.2008 : 10:14:00 »

Ne vem, kako je z mešanci. Upam, da ne bom mimo vsekala, ampak mislim, da 'nezgodno' lahko zavaruješ samo rodovniškega psa. Tako nekako imam v spominu.
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #109 : četrtek, 13.03.2008 : 10:19:39 »

Ne vem, kako je z mešanci. Upam, da ne bom mimo vsekala, ampak mislim, da 'nezgodno' lahko zavaruješ samo rodovniškega psa. Tako nekako imam v spominu.
Če imajo zavarovalničarji res taka pravila, ga lahko prijaviš kot pasemskega Horjulskega šnofarja. Nova pasma, čisto frišna, ena sama psarna na svetu. Izjemno dragi in dragoceni psi, ki sploh potrebujejo čim boljše zavarovanje :-D :-D :-D
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #110 : četrtek, 13.03.2008 : 10:21:45 »

Sem malo pobrskala po netu in pri Triglavu lahko zavaruješ kakršnega koli psa, ki je zdrav in mlajši od 14 let. Evo: http://www.triglav.si/tstran.asp?id_vrhovni=288&id_strani=288&vp=1&id=1. Mačka mora biti pa rodovniška in mlajša od 8 let.

Lp, 5ra
Logiran
lovethor
odvisnež
*****
Sporočil: 516


« Odgovor #111 : četrtek, 13.03.2008 : 10:27:11 »

Vixen, hvala za to informacijo. Če bi vedela prej, bi morda zdaj že imela novo dnevno sobo, ki nama jo je Thor zapravil Grin
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #112 : četrtek, 13.03.2008 : 10:35:12 »

sem ravno govorila z agentom od triglava! skokija moramo najprej oceniti (imajo tabelo, kjer imajo slike mešancev glede na vrednost - to se mi precej hecno sliši; pa tudi kile so pomembne...), potem pa naj bi ga lahko brez težav nezgodno zavarovala (to spada pod dodatno zavarovanje)
zanimivo pa je, da na njihovi spletni strani piše do 14. leta, agent pa mi je povedal, da jih zavarujejo le do 10. leta (mogoče je tako samo za mešance?)
hvala in lp m Smiley

Logiran
monka
novinec
*
Sporočil: 26


« Odgovor #113 : četrtek, 13.03.2008 : 10:52:33 »

Malo nazaj vas je skrbelo za Skokijevo šnoflo, ker zakopava zadeve z njeno pomočjo... Ja jst poznam še enega takega "čudaka", pa zaenkrat ni imel šnofle drugega kot umazane (zelo umazane)... No, če vam ravno kakšne razbite steklenice ležijo okrog, bi ga bilo pa najbrž pametno odvadit. Drugače pa... vsak tele ma svoj vesele, pravijo.
Glede tehle zavarovanj mi pa res ni jasno, zakaj morajo biti mački rodovniški... a naj bi manjkrat zboleli, al kaj je tem zavarovalničarjem razlog? Cene veterinarskih storitev so itak pomoje enake za vse, ane...
Lp, m
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #114 : četrtek, 13.03.2008 : 11:08:06 »

Malo nazaj vas je skrbelo za Skokijevo šnoflo, ker zakopava zadeve z njeno pomoèjo... Ja jst poznam še enega takega "èudaka", pa zaenkrat ni imel šnofle drugega kot umazane (zelo umazane)... No, èe vam ravno kakšne razbite steklenice ležijo okrog, bi ga bilo pa najbrž pametno odvadit. Drugaèe pa... vsak tele ma svoj vesele, pravijo.

 Cheesy šnofla je preživela, po smetkinih napovedih vedno manj zakopava svoje kosti po parketu in pod tepihe Roll Eyes kostko "zakoplje" za kak dan, potem jo pa poje - je pogruntal da jih imam celo vrečo nekje skrito in da se ni treba nič več bat... zunaj mi je pa kopanje prav všeč, ker vidim kako zelo ga zabava - pa mene tudi, sploh kadar mami kako tulpo izkoplje in jo potem hoče pojest! (če lahko srnjaki, zakaj ne bi potem tudi on!) Grin Grin Grin
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #115 : četrtek, 13.03.2008 : 11:11:42 »

Mogoče kot alternativo Triglavu Wink http://www.adriatic-slovenica.si/insurance.cp2?iid=190&linkid=Insurance&cid=20215
Tudi jaz razmišljam o sklenitvi zavarovanja.
Logiran

lovethor
odvisnež
*****
Sporočil: 516


« Odgovor #116 : četrtek, 13.03.2008 : 11:12:25 »

majas, predlog za tebe oz. Smokijevo šnoflo: še ena šnofla! Naša je hitro nehala zakopavat, ko je videla, da ji Thor odkopava. Ko je sama kje na obisku, si sicer še skrije kaj pod tepih, doma pa čisto nič več - se ne splača  Smiley
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #117 : četrtek, 13.03.2008 : 11:18:45 »

majas, predlog za tebe oz. Smokijevo šnoflo: še ena šnofla! Naša je hitro nehala zakopavat, ko je videla, da ji Thor odkopava. Ko je sama kje na obisku, si sicer še skrije kaj pod tepih, doma pa èisto niè veè - se ne splaèa  Smiley

no, ja, bom pa izdala skrivnost! Cheesy še ena šnoflja bo - skotila se je prejšnji ponedeljek - je mičkena bajsika, ki mora biti še kar nekaj časa s svojo mamico... potem bo pa s svojo Skokico! lp m
Logiran
lovethor
odvisnež
*****
Sporočil: 516


« Odgovor #118 : četrtek, 13.03.2008 : 11:26:14 »

He he he, lepa skrivnost  Cheesy Kiss
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #119 : četrtek, 13.03.2008 : 11:28:56 »

no, ja, bom pa izdala skrivnost! Cheesy še ena šnoflja bo - skotila se je prejšnji ponedeljek - je mičkena bajsika, ki mora biti še kar nekaj časa s svojo mamico... potem bo pa s svojo Skokico! lp m
Uau, super! Katera pasma pa? Skokiju ne bo dolgčas!
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 15   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kuža Skoki - Škofja Loka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines