mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 12:51:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kuža Skoki - Škofja Loka
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kuža Skoki - Škofja Loka  (Prebrano 47953 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #135 : torek, 18.03.2008 : 07:46:14 »

A spite sram? Skoki, daj no nehaj že s takimi forami, imaš pa ja vso pozornost, ki si jo želel Wink.

ne, nismo spali (smo bolj srali Cheesy), ali pa naj rečem ga srali, ker frajer me je peljaj dol sredi noči in to večkrat, samo se je zaradi dežja kljub moji vztrajnosti tudi premislil, odšel domov in še malo potrpel... in po dobre pol ure ponovimo vajo... (vsakič je pa lulal, kot da bi mi pokazal "saj je bilo samo to, mi res ni treba kakat") Ob 4.30 med silnim sneženjem pa nama je uspelo... samo, kaj ko je še vedno driska... Zdej pa spi in noče iz koša, ko je treba k veterinarju po novo dozo! Lump mali! Roll Eyes
lp m
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #136 : torek, 18.03.2008 : 09:54:55 »

Mislim.. in ti misliš tega pesjana obdržat?? Grin Wink

lp, Katarina
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #137 : torek, 18.03.2008 : 12:14:36 »

Mislim.. in ti misliš tega pesjana obdržat?? Grin Wink

lp, Katarina

Ne, vračamo v Horjul! Cheesy Cheesy

Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #138 : torek, 18.03.2008 : 12:34:45 »

Drugače pa še vedno popolnoma enako stanje kot prej... Undecided
Pa pokakal se je pri zdravniku... sram

Vemo, da niso paraziti - smo dobili izvide... Jaz močno sumim aloe vero... ki jo je napadel v petek in jo očitno tudi jedel...  Roll Eyes
Logiran
shime
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 222


« Odgovor #139 : torek, 18.03.2008 : 14:11:39 »

In je vse gubi v črevesju zgladila Grin
Logiran
Račka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 68


WWW
« Odgovor #140 : torek, 18.03.2008 : 14:43:49 »

Drugače pa še vedno popolnoma enako stanje kot prej... Undecided

majas, probaj še s Prolife tabletkami za žvečenje ali pa ampulami (v lekarni jih sigurno dobiš) - popravijo črevesno floro. So sicer za človečke, ampak jaz sem ustavljala tudi živalsko drisko in ostale črevesne težave z njimi, in to zelo uspešno.

Lp in obvezno poljubček Skokiju.
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #141 : torek, 18.03.2008 : 19:48:15 »

Lp in obvezno poljubèek Skokiju.

Skoki pošilja lupčka nazaj Kiss Kiss Te tablete mi zvenijo znano, če nismo celo tega pri naši kužici uporabljali... bom jutri vprašala veterinarko, če grejo ok skupaj s tem kar dobiva sedaj...
Tale driska postaja kar nadležna!!! Mu bom ritko zaštofala, ga zvezala, v njegov koš vrgla, pa pomirjevala dala, da bo spal do jutra! Shocked

 Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #142 : sreda, 19.03.2008 : 15:30:21 »

Driske končno ni več!
To noč pa nismo spali zaradi ušes.... Jutri ga čaka poseg v splošni narkozi; sčistili mu bodo ušesa in poskusili ugotoviti kaj je s fantom narobe... Jst sem že danes vsa boga, ker me vse skupaj skrbi... Sad
Moj bogi mali je vsak dan pri veterinarju, tako da se na kliniki že počuti kot doma - rine v ordinacijo, poskakuje, tala lupčke...  Tongue

Lp maja
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #143 : sreda, 19.03.2008 : 19:45:43 »

No, super, da ste premagali driskico. Veš kolk je to vredno, da vsaj Skoki ni čisto prestrašen, ko pride na kliniko. Jutri pošiljam fantetu dobre misli (pa tebi, da ne boš preveč boga). Wink Kiss
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #144 : sreda, 19.03.2008 : 19:53:50 »

Driska + vneta ušesa... Jaz bi stavila na alergijo.
Držimo pesti da bo čim prej vse OK!
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #145 : četrtek, 20.03.2008 : 06:56:12 »

Tudi mi držimo pesti!
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #146 : četrtek, 20.03.2008 : 11:54:16 »

fant je ok. poseg je bil zaradi driske v preteklih dneh odpovedan, ni mu bilo treba v narkozo, bo pa treba na strogo dieto, ker ima skoraj sigurno kako alergijo...
sva že nabavila novo hrano, posteljo... je zeloooo dobre volje in na smrt lačen! Cheesy Cheesy

Še tukaj napišem: če gre kdo danes ali jutri v Horjul naj me prosim pokliče ker imam ogromno vrečo hrane (odprto) za zavetišče, ker mali tega ne sme več jesti, pa še par malenkosti... 041 765 637

lp maja
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #147 : nedelja, 23.03.2008 : 19:49:14 »

Ful sem vesela za Skokija, očitno je res našel taprav nov dom. Upam, da se zdravje čimprej porihta in da boste lahko naprej uživali sto na uro Smiley
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #148 : torek, 25.03.2008 : 09:07:45 »

Skoki je šel prvič na morje Cool - plavalec ravno ni po duši, valovi mu gredo strašno na živce... Čuval je vrt pred vsemi nevarnostmi, lajal, lajal, lajal - muhe so zelo nevarne, da o drevesih ne bi...
Zdravstvenim težavam pa ni videti konca - zdaj mu odpada dlaka tako zelo, da smo že vsi kosmati; greva jutri spet k dermatologinji Sad... ker ne sme gristi kosti, bo pojedel svoj koš Angry... pa vse ostalo, pa mogoče še mene!!! pa non-stop je lačen, ker dietni briketi na zaležejo - ima pa to vsaj pozitiven učinek na učenje Cheesy - za briket bi storil skoraj vse!
lp m+s Kiss
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #149 : torek, 25.03.2008 : 09:43:37 »

Ko boste pogruntali katera hrana mu ustreza, se bo verjetno umirilo in ne bo več nobenih težav. Mojemu Binetu je odpadla vsa dlaka pod vratom, zaradi nekih čokoladnih posladkov. Takoj smo prenehali z vsemi vrstami dodatkov in je izključno eno vrsto briketov, ki mu ustreza. Včasih dobi kako pečeno ribico, če imamo ribe za kosilo Smiley.
Trajalo je (vsaj) dva meseca, da je dlaka na vratu popolnoma zrasla nazaj.
Verjamem, da bo tudi s Skokcem kmalu vse ok. Smiley

Lepo se imejte vsi skupaj in poročajte še kaj kako vam gre.

LP,ada
Logiran

Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kuža Skoki - Škofja Loka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines