mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 09:03:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kuža Skoki - Škofja Loka
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kuža Skoki - Škofja Loka  (Prebrano 48216 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Toblerone
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 33


« Odgovor #150 : torek, 25.03.2008 : 12:15:26 »

O bogi skoki. Katere brikete pa je? Mogoče mu tudi ti ne pašejo. Od brata pes je imel tudi velike težave s kožo. Ga je noro srbela in mu tudi odpadala. Mu pa zdaj daje Royal Canin za alergike, pa nima več nobenih težav.  Lahko je pa alergičen tudi na kaj v ležišču. Poskusi ga zamenjat, mogoče bo boljše.Držim pesti, da se čim prej porihtate.
Logiran
bodesce
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 70


« Odgovor #151 : torek, 25.03.2008 : 15:28:36 »

Tudi moj kuža je bil na vse alergičen, pa stalna driska... Od takrat vsako hrano ali pa zdravila najprej testiram pri veterinarki - če je alergičen na to, kar mu pač želim dati... Mogoče poskusi na tak način... Jaz nimam več problemov.
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #152 : torek, 25.03.2008 : 17:14:03 »

O bogi skoki. Katere brikete pa je?  Lahko je pa alergièen tudi na kaj v ležišèu.

tamali je samo brikete eukanuba za alergike, ki jih je dobil pri dermatologinji (jih ima na srečo rad, samo zaleže ne kar se lakote tiče... Tongue), drugega zaenkrat ne sme, bomo pa po dveh mesecih počasi dodajali in izločali zadeve, ki so oziroma niso ok...
ležišče ima sedaj ok - vse je samo bombaž in les - primerno za alergike (smo takoj zamenjali) Smiley
jutri spet k zdravniku... pa upajmo da bo!

hvala vsem za nasvete in dobre misli, mi zelo prou pridejo! Cheesy

lp m+s Kiss
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #153 : sreda, 26.03.2008 : 15:17:33 »

smo bili pri zdravnici - sledijo nadaljne preizkave (vzela je vzorec dlake, izključiti moramo možnost, da je revček garjast....) Sad dobil je tudi medrol, pa ribje olje.
glede diete ostajamo na istem, lahko pa je sveže ribice in kako veliko konjsko kost - tega bo zelo vesel, tudi konjsko meso je ok, pa kunčje... pa moji moralni zadržki glede tega niso ok, samo če bo malemu pomagalo sram požremo tudi to! Wink
drugače pa apetit ima, dobre volje je, pa lupček Kiss je tudi! bomo že! pa lep pozdrav vsem v horjul, Skoki pa pošilja lupčka Poloni, da bi bilo čim prej bolje!
lp m+s Kiss
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #154 : sreda, 26.03.2008 : 15:57:56 »

Rada bi samo omenila, kako krasno vas je brati Smiley
Kljub ne ravno razveseljivi vsebini, saj težave nikakor niso razveseljive, se na koncu vedno nekaj tako pozitivnega najde v napisanem, da ti je kar milo pri srcu!

Iz srca vama želim, da se čimprej znebite vseh težav Wink
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #155 : četrtek, 27.03.2008 : 20:53:04 »

Skoki vam pošilja lepe pozdrave!











V čast mi je, da sem lahko objavila njegove fotke. Smiley

lp Katarina
Logiran
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #156 : četrtek, 27.03.2008 : 21:33:27 »

Lepotec! Cheesy Kiss
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #157 : petek, 28.03.2008 : 08:25:24 »

Kako je posrečen na vseh fotkah Grin. To je prava mala afna Cheesy. Tudi jaz vam želim, da zdravstveni problemi čimprej minejo.
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #158 : petek, 28.03.2008 : 10:36:07 »

Ja, revček naj bo že konec obiskov pri veterinarju! Je pa luškan tale Skokec,tam na slikici ko je na travi prav pozira.  Grin
Logiran
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #159 : petek, 28.03.2008 : 15:43:36 »

O, ti cmok, ti, kolk si lušten!!!Da bi bil čimprej tud čisto zdrav, ti želim!! Smiley
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #160 : sreda, 02.04.2008 : 22:00:14 »

najprej hvala naši tovaršici za pomoč pri objavi fotk! Smiley
mi smo ok - mali je sumljivo priden (ne vem kaj naklepa, mogoče je pa to le vpliv vodne pištole za mojim pasom Roll Eyes ) dlaka še vedno izpada - vsak dan polna krtača + kar spotoma odpade med čohanjem, valanjem po kavču, meni in ostalih člaih družine... na srečo se zeloooo rad češe in ob tem vadi razne poze (glava gor, rep napol dol je najljubša) - pomojem vadi za na razstavo! Cheesy Cheesy Cheesy diete se držimo (čeprav ni lahko) , ušesa čistimo (sam pride in nastavi bučko), samo z umivanjem zob imamo težave, ker on bi to vsak dan!!! in kolikor jaz vem se tega ne sme počet vsak dan -  pa tudi če je vnuk od zobarja Grin
lp, m+s Kiss
Logiran
Jolly1
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #161 : četrtek, 03.04.2008 : 06:56:00 »

Joj tole je pa en res prav posrečen pesjanar  Kiss
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #162 : četrtek, 03.04.2008 : 14:03:12 »

skokija je danes v tivoliju ugriznil pes Cry ušesek je raztrgan - ga manjka košček
situacija res prima: skoki na štriku, ob meni, dobre volje - pridrvi spuščen bokser ga zagrabi... mali je bežal in cvili, on ga pa ni spustil... in to točno kjer je res prepovedano imeti spuščene pse Huh
veterinarka je rano oskrbela, mali je junak (jaz bolj reva)
se bomo crkljali - pa nove igračke je dobil za tolažbo...
lp maja+skoki Kiss
Logiran
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #163 : četrtek, 03.04.2008 : 14:10:10 »

Joj, revček Sad

Skoki drži se, Maja ti tudi... pa enga lupčka mu pritisni Kiss Wink
Logiran
BooBoo
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 218


« Odgovor #164 : četrtek, 03.04.2008 : 14:11:37 »

... in to točno kjer je res prepovedano imeti spuščene pse Huh

Napadalnega sama nikoli ne bi s štrika spustila.
Odziv lastnika...?
No, upam, da Skokija ne bo to karakterno zaznamovalo  Undecided
Naj se mu čimprej zaceli rana, taka in drugačna  Roll Eyes
Logiran
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kuža Skoki - Škofja Loka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines