mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 23:30:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kuža Skoki - Škofja Loka
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kuža Skoki - Škofja Loka  (Prebrano 48178 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #210 : sreda, 09.04.2008 : 14:29:12 »

Patapižu, če ti lahko svoje izkušnje povem: Redek je inštruktor, kateri se (lahko) posveti vsakemu tečajniku, ampak brez vsakega pogovora pa res ne gre. Res je, da je v tečajih A/BBH ponavadi kar gužva in se kakšen tečajnik kar izgubi v množici, ampak ne bi se smel, no. Pri meni je bilo podobno, sem imela res fajn inštruktorico ampak je bilo vse bolj tako površno. Za specifične težavice ni bilo časa. Se pozna potem, ko greš naprej delati in v bistvu vse znaš ampak nič 100%. Je treba potem doma popravljat, kar bi že lahko od začetka tako delal, oz. drugače delal Wink Je pa tudi res, da si nemalokateri tečajnik ne da dopovedat ali se popravljat ampak to je že druga zgodba Smiley

Vsekakor pa ni treba, da je tečaj voden kot vojska. Saj lahko zamenjate Wink


Skoki, sorry za offtopic, in le poslušaj svojo tršico Cheesy
Logiran

majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #211 : sreda, 09.04.2008 : 15:22:53 »

Maja, ne hiti. Tudi o tem bomo govorili pri azilaših.
lp, Katarina

ne bom - hvala za nasvete in čakamo; bomo že "komando" dobili v šoli, ko bo čas za sprehode brez povodca. Cheesy Cheesy

He he, hja.... jaz vèasih sploh do besede ne pridem. Valda da pol tisti dan lije kot iz škafa. Grin Grin
lp, Katarina

a to zaradi nas ali zaradi pesjanov? Cheesy Cheesy

drugače pa oba zeloooo rada hodiva v šolo in se učiva - da se malo pohvaliva - vajo s šalčko sva tako izpilila, da če mu ne dam ukaza "izvoli" dovolj hitro se kar uleže in čaka in čaka... pa če on ni ful priden! Cool (pa piflar, tako kot mama Cheesy)

Èe imaš možnost odpeljati Skokija na ograjen travnik, lahko hitro preizkusiš, kako gre. Seveda pa moraš raèunati na moteèe elemente (druge pse, npr.).

sploh nisem vedela, da to obstaja - kje, kako in kdaj se da iti? kdo ve?

lp vsem, m+s Kiss
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #212 : četrtek, 24.04.2008 : 14:34:15 »

Skoki je končno med Horjulčki, ki se javljajo iz novih domov!
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,22440.0.html

(upam, da sem dala taprav link Smiley)

Lp, Maja
Logiran
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kuža Skoki - Škofja Loka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines