mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 00:21:50

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Fruc
Strani: 1 2 3 [4] 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Fruc  (Prebrano 23432 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #45 : sobota, 02.02.2008 : 10:57:03 »

Krasen pes je, sploh bi bil dober za koga, ki bi npr. reševanje z njim delal  Tongue Grin Smiley Wink Grin. Resno  Cool.
Logiran

shime
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 222


« Odgovor #46 : ponedeljek, 04.02.2008 : 16:31:07 »

Krasen pes je, sploh bi bil dober za koga, ki bi npr. reševanje z njim delal Tongue Grin Smiley Wink Grin. Resno Cool.

Če bom za koga slišal ga priporočim Grin
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #47 : ponedeljek, 04.02.2008 : 16:34:15 »

Ful smešn  Angry.

S psičkami se ful lepo razume  Tongue.
Logiran

shime
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 222


« Odgovor #48 : ponedeljek, 04.02.2008 : 16:48:49 »

Pa saj ni bilo tako mišljeno kot je izpadlo, pa tudi veš, da bi bil že kakšen drugi pes Spet doma, če bi imel prostor in čas.
 
Poskušam pa koga navdušit, če že ne za reševanje pa vsaj za psa - upam, da je zaenkrat dovolj Huh

P.S.  Je pa točno Fruc moj naslednji projekt z naslovom A VEŠ, DA VEM ZA SUPER PSA (samo nikomur povedat, da ga še nisem srečal - zaupamo Smetki pač)
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #49 : ponedeljek, 04.02.2008 : 16:54:12 »

Saj vem, veš da vem... je pa res zelo učljiv, aktiven, ne preveč zakompliciran, ne prenese grobosti (kaže zobe, ko vzamem meto, da mu pospravim pesjak ali pa če kak nagel gib naredim - ne pade torej dol, ampak se brani, kar je meni super - je precej lažje delat s takim), do samcev normalen (kar pomeni, da bi se tudi stepel, ampak sam ne bi začel), do samic pa itak... Sicer prijazen, ni čuvaj, še manj kakorkoli hud. Res dober pes, če bi ga kdo hotel imeti za kaj več kot za sprehode in dvorišče...
Logiran

deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #50 : ponedeljek, 04.02.2008 : 21:12:02 »

Saj vem, veš da vem... je pa res zelo učljiv, aktiven, ne preveč zakompliciran, ne prenese grobosti (kaže zobe, ko vzamem meto, da mu pospravim pesjak ali pa če kak nagel gib naredim - ne pade torej dol, ampak se brani, kar je meni super - je precej lažje delat s takim), do samcev normalen (kar pomeni, da bi se tudi stepel, ampak sam ne bi začel), do samic pa itak... Sicer prijazen, ni čuvaj, še manj kakorkoli hud. Res dober pes, če bi ga kdo hotel imeti za kaj več kot za sprehode in dvorišče...

hja, sej sem rekla da takale ketna v vratu ne pokvari značaja psu.
vsaj kolikor tako "iza vogla" spremljam problematiko raznoraznih zlorabjenih psov je bilo tako opazit in veseli me, da je tudi v tem primeru tako.
Kje ste torej reševalci?
Sicer pa by the way- tud sprehajat se, igrat in živet je imenitno s psom, ki ima kaj vsebine.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #51 : ponedeljek, 04.02.2008 : 21:23:04 »

Ja, res ga ni pokvarilo. Za igro je tudi takoj, poleg hodi, kot bi ga kot celo leto prej učil  Tongue, odpoklic super, z veseljem se uči, vse ga zanima, druge živali pa ne, če se kdo ubada z njim. Bo super, ko bo dobil dom, tudi če "samo" za sprehode, ga je pa kar malo škoda samo za to. Glede na to, da nisem hitro navdušena nad samci, je res fajn pes.
Logiran

svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #52 : ponedeljek, 04.02.2008 : 21:51:45 »

Glede na to, da nisem hitro navdušena nad samci, je res fajn pes.
Tole tolk fajn zveni. Samci človeški  Angry , pa pasji Undecided , pa še tako se pišeš  Tongue . A je kak urok nad tabo?  Roll Eyes   Shocked
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #53 : torek, 05.02.2008 : 06:34:30 »

aaaaa, Smetka, sem šele danes videla tiste slike z uheljčki!! Cheesy
Pa to je kratkodlak Tayos!!! Kiss
pa še isti uhelj mata podrt Grin
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #54 : nedelja, 10.02.2008 : 10:22:37 »

Fruc ima (odkar ni več Tare) sigurno najlepši pogled v Horjulu.
Ko pogleda s tistimi najbolj nedolžnimi učki (direktno v srce), jaz kar zbežim...  Cry

Resnično upam, da kmalu najde svojega človeka, ki bo imel dovolj ljubezni, volje in energije, da ga bo razvajal, se z njim ukvarjal, ga šolal... Sem 100%, da mu bo ljubezen vračal na 100 in 1 način.
Krasen kuža je!  Kiss
Logiran
shime
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 222


« Odgovor #55 : nedelja, 10.02.2008 : 21:33:09 »

U iber hiperaktiven pes, ime mu tako zelo paše - prisrčno zmešan. Brez vsakih kompleksov in frustracij, prijazen, zelo neobremenjen in zelo radoveden. Pa še kul uhelj ima Cheesy
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #56 : sobota, 16.02.2008 : 19:56:26 »

Tale sexi oprsnica... in u ibr fejst fant v njej še vedno čakata na nov dom...



lp, Katarina
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #57 : sobota, 16.02.2008 : 21:13:37 »

aaaa, kako sexi oprsnica, direkt za učenje reševalnega oblajanja Cheesy
ajde, Taykast Fruc, v nov dom!!! Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #58 : nedelja, 17.02.2008 : 09:01:48 »

V prihodnjem tednu bo kastriran. Je kje kdo zanj (razen tistih, ki bi po mailu radi "kakšne njegove novejše fotke"  Roll Eyes Roll Eyes)?
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #59 : sreda, 20.02.2008 : 20:07:31 »

Kastriran.
Logiran

Strani: 1 2 3 [4] 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Fruc
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines