mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 01:09:08

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Aron iz Trzina
Strani: 1 [2] 3 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Aron iz Trzina  (Prebrano 18165 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
tayra
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 202


« Odgovor #15 : ponedeljek, 25.02.2008 : 11:40:39 »

Čista kopija mojega črnuha, moram pogledat če je res doma.
Logiran
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #16 : ponedeljek, 25.02.2008 : 11:47:52 »

Hmm tayra mislim, da bi od 14.januarja že ugotovila, če tvojega kosmatinca ne bi bilo doma Wink

Sicer pa je Aron res zelo lep pes... malo me na kokeršpanjela spominja, ampak je Aron malo večji, kajne?

In hej ljudje...saj ni popolnoma črn... ima nekaj belih lis Wink Zakaj ga nihče ne opazi Sad
Logiran
tayra
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 202


« Odgovor #17 : ponedeljek, 25.02.2008 : 12:06:33 »

Takoj, ko sem ga zagledala sem si rekla tale bo pa takoj našel nov domek, in tudi jst se sprašujem kje so posvojitelji.
Moj je mešanec s španjelom tudi za Arona bi stavila, da je.
Logiran
T.R.U.
rad pišem
****
Sporočil: 275


« Odgovor #18 : ponedeljek, 10.03.2008 : 08:48:40 »

 Kaj še delaš tu?  Undecided      sram
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #19 : ponedeljek, 10.03.2008 : 09:03:43 »

Edini klica zanj do sedaj so bili njegovi domnevni lastniki pred cca desetimi dnevi. So ga videli v Novicah, obljubili, da ga pridejo pogledat, pa ga niso. Sem jim povedala, da jim ne bom računala oskrbe za vse te tedne, ampak da kastracije pa njihovega psa res ne bom častila jaz. Ni jih bilo več niti na telefonu, kaj šele v živo.
Aron je pač črn pes in škoda, da sploh kakršnokoli energijo vlagam v njegovo oddajanje, ker efekta itak ni. Črni psi gredo zgolj slučajno. Bimbovi lastniki so hoteli Čipsa; in so se za Bimbota pravzaprav s kar precej težavami odločili šele potem, ko sem jim jasno povedala, da Čipsa ne dam, da ni za njihovo družino... pa še to jim pravzaprav nisem dala kaj dosti druge izbire. No, me je poklicala gospa v soboto in povedala, da imajo najboljšega, najbolj pametnega in sploh naj psa  Grin - ko sem hotela malo ugovarjat  Grin, se sploh ni pustila motit. Bimbo je najboljši, je rekla, in žal je lahko vsem, ki so ga spregledali.
Enkrat bo tako tudi z Aronom. Ko bo prišel nekdo s čisto drugo idejo, pa bo Arona domov odpeljal  Tongue... do takrat pa ne pomagajo ne fotke ne kaj drugega. Črn pes pač... tak simpatičen in neproblematičen in ravno prav velik in ravno prav živahen in prijazen... bo pač ždel v zavetišču.
Logiran

TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #20 : ponedeljek, 10.03.2008 : 09:59:29 »

Mi imamo eno tako črnuhico in je tudi naj in sploh in oh, da je jasno. Črnuhci, sploh taki fejst kosmati so naj živalce.
Logiran
T.R.U.
rad pišem
****
Sporočil: 275


« Odgovor #21 : ponedeljek, 10.03.2008 : 09:59:47 »

... psi gredo zgolj sluèajno...

FORMULA: ..bodoči posvojitelji naj preberejo knjigo Psi za telebane (da jim bo več jasno), potem pa naj poslušajo Smetko (prebere lastnike, pozna psa).

Če pogledaš v arhiv ali v horjulčke, ki se javljajo, je uspeh skoraj zagotovljen v korist in užitek vseh.  Cheesy

R.   
Logiran
T.R.U.
rad pišem
****
Sporočil: 275


« Odgovor #22 : ponedeljek, 10.03.2008 : 10:10:26 »

..barva bi morala biti zadnja stvar pri izbiri!
Groza. Za avtomobile ljudje bolje skrbijo, jih čistijo, delajo garaže, vzdržujejo, zapravijo cel kup denarja zanj, njohovo vzdrževanje ...
...kot za živo bitje, ki ti je v celoti predano le za ceno osnovnega zavetja, kanček pozornosti in nekaj drobiža dnevno.
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #23 : ponedeljek, 10.03.2008 : 10:12:57 »

. No, me je poklicala gospa v soboto in povedala, da imajo najboljšega, najbolj pametnega in sploh naj psa Grin - ko sem hotela malo ugovarjat Grin, se sploh ni pustila motit.

Še ZLAT si pozabila povedat da je.... Smiley

lp, Katarina
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #24 : ponedeljek, 10.03.2008 : 14:54:39 »

Enkrat bo tako tudi z Aronom. Ko bo prišel nekdo s čisto drugo idejo, pa bo Arona domov odpeljal  Tongue... do takrat pa ne pomagajo ne fotke ne kaj drugega. Črn pes pač... tak simpatičen in neproblematičen in ravno prav velik in ravno prav živahen in prijazen... bo pač ždel v zavetišču.

Črni psi so zakon. Govorim iz prve roke.
Črne pesjane priporočam sploh tistim, ki potrebujejo psa tudi kot varuha doma oz. odganjalca potencialnih nepridipravov. Iz osebnih izkušenj: ko zagledajo našo (črno) Pegico, se hitro "pospravijo".  Tongue Roll Eyes Cheesy  Mogoče bo pa to Aronu kaj hitreje zrihtalo nove lastnike.
Pa črna je itak super barva, se ne poznajo dlake na črnih oblekah  Wink Wink Wink
Predvsem pa.... črni psi IZ HORJULA so mega fantastični!!!!!! Naša je že ena iz te kategorije  Smiley
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #25 : ponedeljek, 10.03.2008 : 15:26:33 »

Hm, meni so tudi črni psi zelo pri srcu. Smetka, prinesem barvo pa mu malo rdečih pramenov narediva, a? Ali pa raje blond, da bo bolj opazno.
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #26 : ponedeljek, 10.03.2008 : 15:29:22 »

Hm, meni so tudi èrni psi zelo pri srcu. Smetka, prinesem barvo pa mu malo rdeèih pramenov narediva, a? Ali pa raje blond, da bo bolj opazno.

 Cheesy Cheesy Cheesy

meni ni nič jasno Roll Eyes - vedno sem mislila da so črni najlepši!!!  Tongue
Logiran
cookie
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 155


« Odgovor #27 : ponedeljek, 10.03.2008 : 15:41:17 »

Jaz pa eno sodelavko nagovarjam, da bi za njega poklicala....

Odloča se namreč za psa iz zavetišča, ki bo v stanovanju z njo in 10 letnim sinom....

Mogoče pa rata! Smetka, ne še obupat!
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #28 : ponedeljek, 10.03.2008 : 16:50:09 »

Črni psi so super. Samo težko jih je fotografirati tako, da bi se videlo, kako lepi so.
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #29 : torek, 11.03.2008 : 08:36:11 »

ja, zato jih je pa treba videt v živo Smiley
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Aron iz Trzina
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines