mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 19.03.2024 : 04:14:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Pes Ron
Strani: 1 2 3 4 [5] 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pes Ron  (Prebrano 19245 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #60 : nedelja, 27.01.2008 : 01:38:48 »

Ron je vsak dan težje vodljiv in bolj nemiren. Začel je preizkušat meje in oskrbovanje postaja precej neprijetno zame. Kljub temu bom po vsej verjetnosti dobila odločbo, po kateri bom to počela 30 dni in upam, da se v tem času ne bo nič hujšega zgodilo.
Logiran

biba
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 105


« Odgovor #61 : nedelja, 27.01.2008 : 23:46:34 »

Ojoj, Smetka, boga ti. Držim pesti, da se res ne bo nič hujšega zgodilo. Sem v temi o mb azilu zapisala, da imamo mi tudi kar nekaj takih psov, čeprav so manjši od tvojega Rokija.

Glede na to, da praviš, da je to lahko v genih, sploh ne vem kaj naj naredimo.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #62 : ponedeljek, 28.01.2008 : 12:05:48 »

Sem videla, ja. Težko je kar tako reči, kaj se da in kaj ne narediti; in ali je genetsko ali ni.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #63 : torek, 29.01.2008 : 11:27:28 »

V četrtek bo ta zgodba končana, Ron bo evtanaziran.
Logiran

Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #64 : torek, 29.01.2008 : 12:44:25 »

Ni pomoči, kaj?
grozno...
se mi je že na začetku zdelo da je nekaj z rottom Kiss
RW- malamut je lahko res ubijalska kombinacija Sad
Sranje, ko bi vsaj kdo lahko odgovarjal zanj (tisti, ki ga je imel- kazen in še enkrat KAZEN!!!)

 v SPCA kužke, ki jih ni moč odvaditi čuvanja (agresivnega vedenja) pri hrani uspavajo... kaj šele taka zver, ki napada vse živo...si kdo upa kaj reči proti evtanaziji? mogoče kdo pameten z drugačno rešitvijo?! Tongue
Je pa škoda, saj bi lahko bil ob primernem vodniku krasen...
Smetka, drži se!
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #65 : torek, 29.01.2008 : 13:22:09 »

Dejstvo je, da je tako najboljše za vse, tudi za njega. Če pa se po evtanaziji najde kdo, ki bo pametoval o tem, kako bi on lahko imel in rešil, pa naj vzame kakšnega čistokrvnega ižanskega rotbula brez rodovnika, da ne bojo šli po Ronovih stopinjah.

Smetka, žal mi je, da do takih situacij sploh prihaja. Ron, bodi prijazen na drugi strani mavrice.
Logiran
cac
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #66 : torek, 29.01.2008 : 16:01:48 »

Mi je žal da mora Smetka take odločitve sprejemat in imeti take izkušnje zaradi neodgovornih ljudi Angry

Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #67 : četrtek, 31.01.2008 : 22:51:33 »

Polona... sem videla danes!
Tako (me) srce boli... žal ti tukaj ne morem/o pomagati!
Pa si (vsi!) želimo, da bi ti lahko.
Logiran
bajsa
novinec
*
Sporočil: 31


« Odgovor #68 : petek, 01.02.2008 : 02:49:12 »

Polona, sočustvujem in kakorkoli se mi je kdaj zdelo sanjsko-imeti zavetišče, pa skrbeti za uboge živalice, zdaj vidim, da je to zelo daleč od sanj. In oči te gledajo do konca. Vsa čast ti! Ali človek pri tem sploh kdaj otrdi ali se ti stres na stres samo kopiči. Ampak do kdaj in kje je tista zgornja meja! Želim ti čim več srečnih zgodb.Roni, upam-da zdaj navihano nagajaš oblakom.Oprosti, sem čisto not padla-ampak svojega zavetišča ne bom več sanjala,mene bi neslo.
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #69 : petek, 01.02.2008 : 10:57:09 »

Citat
In oči te gledajo do konca. Vsa čast ti! Ali človek pri tem sploh kdaj otrdi ali se ti stres na stres samo kopiči.

Ne verjamem, da človek kdaj otrdi. Na žalost pa taki stresi pustijo pri človeku zdravstvene posledice. Jaz ne bi bila v Smetkini koži, ko jih pelje evtanizirati.
Žal mi je za Rona, a verjamem, da je odločitev pravilna.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #70 : petek, 01.02.2008 : 11:40:53 »

Citat
Ron je še vedno tu
31. januar 2008
Vsakič, ko sem danes prišla ponj, da ga odpeljem na evtanazijo, se me je neskončno razveselil.

Če...
Če bi bila bližje, bi ti odvzela to breme. Bi ga peljala. Vem, v takih trenutkih se srce para. Žal mi trenutno ne znese pridit do vas. Pa dvomim, niti ne vem če bi bila to rešitev, če je dovoljeno, če bi ti ustrezalo. Prekleti če-ji Undecided



Logiran

takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #71 : petek, 01.02.2008 : 12:34:19 »

Jaz sem se danes javila da peljem sestrinega na evtanazijo. Vprašanje dni... Polona, ne vem če je tako kaj lažje, ampak želim ti da bi šel tudi namesto tebe kdo drug.
Logiran
urmil
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #72 : petek, 01.02.2008 : 13:46:27 »

Smetka res mi je žal, da tolikokrat takšna bremena obvisijo na tvojih ramenih! Odgovornost za vse to bi moral nositi lastnik psa, ki pa ni vreden, da bi mu sploh lahko rekli lastnik. V tem primeru bi bilo morda res smiselno, da Rona na evtanazijo pelje kdo drug.

Jaz svojega psa nikoli ne bi na zadnji poti pustila samega oz. s kom drugim- ampak to je že druga zgodba.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #73 : petek, 01.02.2008 : 14:30:42 »

Rona na evtanazijo ne more peljat nihče drug, ker bi kogarkoli drugega pogrizel. To ni pes, ki bi pustil zraven koga drugega.
Logiran

skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #74 : petek, 01.02.2008 : 14:42:56 »

Sem predvidevala, ja Undecided
Logiran

Strani: 1 2 3 4 [5] 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Pes Ron
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines