mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 18:40:21

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Intra
Strani: 1 [2] 3 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Intra  (Prebrano 13745 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #15 : petek, 15.02.2008 : 10:27:43 »

Pa čisto tak vzorec ima kot naša. Krasna je Cheesy
Logiran
MarušaJ
novinec
*
Sporočil: 30


« Odgovor #16 : nedelja, 17.02.2008 : 22:37:02 »

Nekaj novih slikic...
http://www.moj-album.com/uredi/micaj/11079368/?os=11079481
http://www.moj-album.com/uredi/micaj/11079368/?os=11079457

LP M



Logiran
MarušaJ
novinec
*
Sporočil: 30


« Odgovor #17 : nedelja, 17.02.2008 : 22:41:15 »

Spet ne gre...  Angry
www.moj-album.com/uredi/micaj/11079368/?os=11079457

noja...naj bo pa tako. Tisti oranžni stvor v banjici je Micin sostanovalec Gustl. Nadvse prijazna kačica, ki se razume z vsemi. Tudi z mačkico.

LP M



Logiran
kuštra
novinec
*
Sporočil: 35


« Odgovor #18 : ponedeljek, 18.02.2008 : 06:33:18 »

Ooo, kolk je lušna! Vidim da se ji fejst godi... pa fajnega cimra ima tut Wink
A drgač se ti pomaga učit vidim? Pa kulije ma tut rada, ane?
Meni delajo vsi linki, ki si jih prilepila, moj mail pa maš na pogodbi......slikc se itak ne bi branila Wink
Oglasi se še kaj pa fejst počohi Intriko namesto mene Cheesy....pa oranžkota tut Wink
M

Logiran
MarušaJ
novinec
*
Sporočil: 30


« Odgovor #19 : sreda, 20.02.2008 : 22:25:37 »

Evo še par slikic kako zgleda ko se naša Mici igra, da nebo zgledalo da sam spi, se še kaj javimo.

http://www.moj-album.com/uredi/micaj/11079368/

LP MG
Logiran
kuštra
novinec
*
Sporočil: 35


« Odgovor #20 : sreda, 27.02.2008 : 06:21:34 »

Uživa, uživa...tej je res padla sekira v med.
Pa zmeraj lepša je ta Mici...
Logiran
MarušaJ
novinec
*
Sporočil: 30


« Odgovor #21 : sreda, 27.02.2008 : 23:16:41 »

Ja naša Mici je res vsak dan lepša in bolj nagajiva. Zdaj je pogruntala kako se skoči na terarij in jezi našga špagetkota.
drugače pa smo z jemanjem antibiotikov mogli prenehati ker je revica dobila drisko in je bila nevarnost da bi dehidrirala.
Sedaj je na dieti je samo pusto meso, ki pa ji  nediši glih najbolj saj bi ona rajej jedla jetrca ali pa wiskas  Cheesy

Lp  MG
Logiran
kuštra
novinec
*
Sporočil: 35


« Odgovor #22 : četrtek, 28.02.2008 : 06:23:49 »

Ojoj, boga revica.............mi je full žal. sram Prvič ko je dobivala Synulox je bla pa kul. Mogoče ima že preobčutljiva prebavila od vseh teh antibiotikov. Res se mi smili... Cry  Cry  Cry
Upam da se ji stanje kmal popravi...bogica mala
Logiran
MarušaJ
novinec
*
Sporočil: 30


« Odgovor #23 : sobota, 01.03.2008 : 11:47:34 »

Živžav mjav!

Tako, očitno Sinulox ni bil vzrok za driskico pri Mici ampak ponovljena okužba z glistami. Po besedah veterinarja je to zelo mogoče, kjub temu, da je bila mačka ustrezno razgliščena, saj antiparazitiki ne delujejo na vse razvojne faze parazita. Tako da obstaja možnost, da je kako jajćece gliste preživelo in se razvilo. Sicer omenjenih glist ni bilo opaziti v njenih iztrebkih, šele ko jih je izbljuvala, smo ugotovili kje tiči zajec. No, kakorkoli, gliste niso človeku nevarne, so pa zelo pogosti spremljevalci naših kosmatih prijateljčkov, še posebej so pogoste pri zunanjih mačkah. Tabletka antiparazitika je v slabih 12h naredila čudeže. Mačka je nazaj postala ješča in 2x bolj nagajiva  Roll Eyes
Zdaj pa že 2 dni veselo nori po stanovanju, vsepovsod jo je polno, kači jo ima že poln kufer, ker skoz na njegovem terariju ždi, prebava se je normalizirala, driske ni več, niti pusto piščačje meso, ki ga je dobivala za dieto ji ne tekne več, Mici bi raje kaj boljšega papala, saj je v končni fazi nazaj zdrava muca, ki potrebuje veliko energije, da lahko nori. Cheesy

LP M&G
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #24 : sobota, 01.03.2008 : 12:31:36 »

Super, sem vesela, da je zdrava!
Logiran
kuštra
novinec
*
Sporočil: 35


« Odgovor #25 : nedelja, 02.03.2008 : 20:16:52 »

Ja super to Cheesy Cheesy Cheesy. Sem vesela , da se je zadeva zrihtala. Upam, da se ne ponovi.......neeeeeeeee.
Srečno Mici...
Logiran
MarušaJ
novinec
*
Sporočil: 30


« Odgovor #26 : ponedeljek, 17.03.2008 : 22:27:01 »

Živjo,

naši Mici so se zopet pojavile gliste, sva jo pred 14-imi dnevi peljala k veterinarju in ji je dal tabletke po 14-ih dneh bi j spet morala dati pol tabletke, ko sva tabletko zdrobila in ji dala v hrano je sploh ni več povohala. Sploh ne veva kako ji naj dava tabletko, ker ko sva ji jo probala dat direkt v gobček je  začela bruhat, danes je pa spet bruhala iin v izbruhani vsebini sva našla gliste. Pa me zanima a so gliste zelo neverne za muco, muca je drugače dokaj ješča in zelo živahna. Koliko časa približno traja da se gliste iztrebijo?
Za vsak odgovor se vam že vnaprej zahvaljujem.

LP M&G
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #27 : torek, 18.03.2008 : 09:29:58 »

Moj pes tudi ne poje teh tabletk kar tako. In sem pogruntala način kako mi uspe. Tabletke zdrobim v prah, dam med pasjo konzervo in vmes primešam še tunino konzervo. Vse to ima tako močan vonj, da očitno tablet ne voha več in poje. Na ostala vprašanja ti pa ne znam odgovoriti.
Upam da bo muca čimprej zdrava.
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #28 : torek, 18.03.2008 : 09:40:53 »

Mogoče bi bilo dobro peljati muco k veterinarju. Ji bo on dal tabletko, če ne gre drugače, ali pa kar inekcijo. Muco je obvezno potrebno razglistiti, da se ne bo še kaj zakompliciralo.
Logiran
Sanny
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 336



« Odgovor #29 : torek, 18.03.2008 : 10:12:44 »

Jaz ponavadi tabletko zdrobim na 4 kose in jih skrijem v mleto meso in deluje.

Prej sem se pa tudi jaz in moji mačkoni na trepalnice stavili, pa niso šle tabletke dol. Poizkusi, mogoče bo šlo.
Logiran

Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life, Confucius
Strani: 1 [2] 3 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Intra
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines