mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 17:17:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Joe iz Kranja
Strani: 1 [2] 3 4  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Joe iz Kranja  (Prebrano 15481 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Felina
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 450


« Odgovor #15 : sobota, 26.01.2008 : 13:09:02 »

o groza!!!!!

Moj kuža je tudi imel celotna jajčka gnojna, ker se je porezal na robidovju in si je z lizanjem v eni noči (ker prej nisem niti opazila, da je kaj narobe) nanesel bakterijo gor in je bilo zelo veselo....en mesec celjenja (tukaj se koža zeloooo počasi celi), bolečine pa take, da je renčal že, če si samo blizu prišel. Je pa edino pomagalo redno čiščenje rane, pa bepanten preko. Se mu je pa mešalo od bolečine, celi se je tresel  Cry, zato se mi ta kepica še posebej smili...ma kak so lahko ljudje takšni....mah, ne vem kaj naj rečem, ker bilo kaj bom rekla, je premalo žaljivo, pa še za forum neprimerno!!!!   Angry
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #16 : sobota, 26.01.2008 : 13:39:18 »

Tudi moj je imel vnetje. Po kastraciji mu je vrečka tako nabreknila da ga je zelo motilo in se je po njej drajsal kjerkoli se je lahko-očitno ga je srbelo,tako pa si je to ranil precej globoko. Seveda sem ga peljala takoj k veterinarju in je ta bil osupel kako se pes dobro drži,saj so to grozne bolečine. Je rekel, da hujše skoraj ni. To je zeloooo občutljiv del telesa. Potem pa protibolečinske tablete pa 2krat na dan mazat "jajčka" z antibiotično kremo. Bogi je bil vedno ko sem ga morala namazat,vendar je bil zelooo priden.
Tako da ja, tole boli za umret! Budale človeške,nevem kaj nej rečem. Želim mu čimprejšnje okrevanje in dober dom!Pa enga  Kiss
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #17 : sobota, 26.01.2008 : 13:57:56 »

Vsaj eno je pri tem dobro: da je zima. Poleti bi se mu tam naselili še črvi. Bogi.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #18 : sobota, 26.01.2008 : 14:52:19 »

Poseg je za njim, poleg nujnega smo uredili še zobe.



Logiran

zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #19 : sobota, 26.01.2008 : 15:42:16 »

Že zdaj ga zagotovo manj boli. Od tukaj gre vse samo še na bolje.
Logiran
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #20 : sobota, 26.01.2008 : 16:54:05 »

Da bi bilo res čim hitreje dobro, vama želim! Kiss Kiss
Logiran
tayra
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 202


« Odgovor #21 : sobota, 26.01.2008 : 17:19:15 »

Ne gre mi iz glave kako lahko to nekdo naredi, in zdajle verjetno sedi doma na toplem in gleda tv, in nima niti malo slabe vesti. Cry Cry
Želim si, da hitro okrevaš, pikec mali.
Logiran
WildAngel
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 754


« Odgovor #22 : nedelja, 27.01.2008 : 10:42:42 »

Kako je Joe danes?
Logiran
janablondy
novinec
*
Sporočil: 7


« Odgovor #23 : nedelja, 27.01.2008 : 14:50:58 »

Groza, res mi je kar slabo ratalo ko sem tole videla. Že zadnjič, ko je en grozen mail s filmčkom krožil in me je mož na srečo že prej opozoril, da če dobim kaj takega naj ne odpiram (o mučenju psov)- hvala bogu ker že zaradi misli na to nisem potem spala celo noč- sem pomislila da je že skrajni čas da tale človeška rasa poc... Res, pa nisem kakšen nor fanatik, ampak kar vse zadnje čase vidim in slišim ne pelje nikamor. Ko sem videla tele fotke sem se pa res še enkrat prepričala, da smo samo ljudje zmožni kaj takega.

Jana
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #24 : nedelja, 27.01.2008 : 15:38:53 »

Danes je bolje, že grize.
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #25 : nedelja, 27.01.2008 : 16:01:57 »

Danes je bolje, že grize.

Hm... brikete? Roll Eyes Smiley

lp, Katarina
Logiran
chelseaandkitty
novinec
*
Sporočil: 16


« Odgovor #26 : torek, 29.01.2008 : 13:32:01 »

Po slikah sodeč je bil kuža za drevo privezan dalj časa (posoda z vodo, umazana odejica)...  Huh  Shocked
Sem ostala brez besed!  Cry 
Upam, da bo revček čimprej kot nov...
Mu pošiljam en objem!
Logiran
jončica
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 166


« Odgovor #27 : sreda, 30.01.2008 : 23:46:41 »

Pri okrevanju pomaga stroka,velik delež pa prispevajo roke in skrb, kar nudijo dobri ljudje! Smiley In , da bi to dojeli brezčutneži in brezbrižneži ali pa vsaj premislili ob svojih  odločitvah za imeti žival?! Huh
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #28 : sreda, 06.02.2008 : 12:37:09 »

Joe je zdravstveno ok, ne mara pa psov (samcev sploh ne, samic pa tudi ne preveč), niti ne mara preveč ljudi. Bi ugriznil, če bi ga tujec želel npr. pobožati. Se precej ukvarjam z njim; in tudi ni brezupen za posvojitev, je pa eden od tistih, za katere ne bom doma iskala dolgo časa. Je kje kdo, ki bi se želel namesto mene ukvarjati z njim in nima otrok ali pa so le-ti odrasli?



Logiran

šaj
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #29 : sobota, 16.02.2008 : 15:36:43 »

Pozdravljeni!

Kako je kaj z malim Joem? Je že kaj znano, kdo je bil lastnik?


Lp
Šaj
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Joe iz Kranja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines