mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 10:19:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: NE DOVOLIM oglaševanja živali na b****!!
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: NE DOVOLIM oglaševanja živali na b****!!  (Prebrano 19439 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
jatmire
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 122


« Odgovor #15 : ponedeljek, 18.02.2008 : 17:28:49 »

Moje oglase iz bolhe sem pravkar izbrisala, čeprav sem prepričana, da so mnogim horjulskim psom in mačkam našli nov dom. Tudi nekaj skupnih.
Nikoli nisem pisala izmišljenih oglasov in vedno sem napisala kako je živali ime in kje se nahaja. Če je kdo napisal mail, sem napisala kako je živali ime, dala link na to temo in stevilko. Oglasi so umaknjeni in se opravičujem. Sem mislila, da lahko oglasujem. Res pa je da dajajo tudi lažne oglase kaj imajo od tega pa nevem. Jaz zagotovo nisem dala niti enega lažnega oglasa.
LP
Logiran
Gaya
novinec
*
Sporočil: 32


« Odgovor #16 : petek, 22.02.2008 : 09:02:07 »


Kaj ne pomaga, da se piše administratorju strani ?
Pomaga... Uporabnik mu mora napisat mail naj izbriše vse oglase pod tem in tem uporabniškim imenom. On jih izbriše pa še če lepo obrazložiš da ti dela škodo mu onemogoči dostop do novega gesla,staro geslo pa izbriše. Poznam ta potek, ker je nekdo zame dajal gor da PODARJAM rodovniške pitt bulle. In je telefon zvonil tri dni, neprestano. Še ob 10. zvečer so klicarli če še mamo kakega  mladiča...  Angry
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: NE DOVOLIM oglaševanja živali na b****!!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines