mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 19.03.2024 : 09:55:03

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Roca
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 10   Dol
Natisni
Avtor Tema: Roca  (Prebrano 40184 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : petek, 01.02.2008 : 17:02:32 »

Prijavila bom vsakega, ki krši Zakon o zaščiti živali, 8. člen, prvi odstavek:

Skrbnik hišnih živali mora z zagotovitvijo osamitve, kontracepcije, sterilizacije ali kastracije živali preprečiti rojstvo nezaželenih živali.
Skrbnik živali mora z ustrezno vzgojo in šolanjem oziroma z drugimi ukrepi zagotoviti, da žival ni nevarna okolici.
Skrbnik psa mora na javnem mestu zagotoviti fizično varstvo psa tako, da je pes na povodcu.

Kazenske določbe:

46. člen
......
Z globo od 400 do 800 eurov se kaznuje posameznik za prekršek iz prvega odstavka tega člena.


Psička, najdena v Vodicah, stara cca 2 leti, brez oznak; še pred uradnimi izvidi zdravimo zaradi okužbe z glivicami. Je mešanka z jazbečarjem. Fotka kmalu.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1 : petek, 01.02.2008 : 17:11:16 »

Logiran

svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #2 : petek, 01.02.2008 : 17:19:26 »

Faca  Roll Eyes
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #3 : četrtek, 07.02.2008 : 20:14:21 »

Roca je nekaj najbolj lustnega kar sem videla na 4ih tacah Kiss Ko išče pozornost, prestopa iz ene tačke na drugo in zraven nadobudno brunda, učke ima itak da najboljse in da ne omenjamo njene fizure Cheesy Tale "mikrofon čupa" je res lustna za pojest! Mirna, prijazna, povsod ti sledi. Upam, da se bo kdo hitro zagledal vanjo...

Lp, Maja
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #4 : četrtek, 07.02.2008 : 20:37:33 »

Gre samo za glivice, da se ne bo kdo ustrašil Smiley

A ja, sej res. Si me potolažila. To pomeni samo nekaj litrov Asepsola, pa nekaj škatel Lamisila, pa nekaj krem Lamisila, pa eno malenkostno flašo ali dve Zonitona. Kaj pa je to za nas, ki imamo vsega v izobilju, pa še občini je gotovo mar za tole Roco in bodo z veseljem plačali njeno zdravljenje in vsaj še dvakrat toliko bivanja tule, da ne omenjam sterilizacije, ker se ji nekam čudno trebuh veča.

P.s.: Smetka, a ti prinesem marcipan?

Ne bi nucal. Lahko pa ene tri šteke ***** pa par litrov *******  Roll Eyes.
Logiran

Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #5 : četrtek, 07.02.2008 : 21:14:05 »

samo nekaj litrov Asepsola, pa nekaj škatel Lamisila, pa nekaj krem Lamisila, pa eno malenkostno flašo ali dve Zonitona. /.../ pa še občini je gotovo mar za tole Roco in bodo z veseljem plačali njeno zdravljenje in vsaj še dvakrat toliko bivanja tule, da ne omenjam sterilizacije, ker se ji nekam čudno trebuh veča.

no tole je realen vpogled v stanje zavetišča. In tukaj gre le za enega psa. Pa je bila še Daisy, pa je še vedno Skoki, pa Bigica in še mnogo drugih, katerih zdravljenje česarkoli že leži na plečih zavetišča. Ker občine pač ne financirajo zunanjih fikastorjev in golega nosa - beri produkt glivic. Ker jim ni mar, ker ni ekonomično. Smet se je odločila drugače in Daisy, Skoki, Biga, Roca in še mnogo drugih zavoljo tega danes še diha na tem svetu. Nekateri že pozdravljeni, nekateri so na poti do tja.

Upam, da bo delo vloženo v te živali, v njihovo zdravljenje, oskrbo itd. tudi poplačano - s posvojitvijo namreč. In "simpl" glivice stanejo - asepsol, zoniton in lamisl niso poceni oz. so kar hudičevo drage zadeve. In močno upam, da kdo ne misli, da se Roco zdravi iz lastne zabave...zdravi se jo zato, da bo imela na gobcu spet spodoben šopek dlak in da bo dobila dom, ki si ga zasluži. To je namreč funkcija zavetišča, če ste nekateri že pozabili...živali morajo dobiti svoj dom, nov dom, primeren dom.


P.s.: Smetka, glede ******* ne bo nič, lahko pa me pokličeš in se mi zdereš v telefon Smiley Cool Drži se Kiss

Lp, Maja
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #6 : sobota, 09.02.2008 : 08:06:47 »

Še ena spešl babnica..... Smiley

Poziramo.. zdaj ko sem končno ugotovila, da Katarinin fotoaparat ne grize! Wink


"Ampak, čak mal.... tamle sem nekaj ujela s kotičkom očesa...."


In kaj je ujela tale kokica v svoje "teriersko" vidno polje??


Kdo si ti? Kdo si pa ti??


"Ej, pridite no mal ven... al pa jaz noter. Bomo kakšno rekle... Tongue Roll Eyes"


lp, Katarina

Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #7 : sobota, 09.02.2008 : 19:32:25 »

Zadnje fotke veliko povedo o Čiči...je vedno prva pri oknu, ko vajno strmi pasji gobček Roll Eyes Čiča je namreč čuvaj in pol, brez heca. Kdor ima v glavi, da mačka beži pred psom, bi se pri Čiči fajn zamislil Cool

Roca je pa itak ena mala ljubica, sicer malo posebna, pa vendar Smiley Danes sem jo fajn prečohala in je pikica kar brenčala Kiss Sicer se pa povsod sledi človeku, "poleg" popolnoma osvojen. Takšna nežna psička je in ful navijam zanjo da bo čimprej nekomu sedla v srce...

Lp, Maja
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #8 : nedelja, 10.02.2008 : 12:38:49 »

Psssst tiho. Naša Mufi je bila taka. O tem pojma nismo imeli, dokler nismo šli na dopust v prikolico. No po dogodku, ki me je izučil, da se znajo nekatere mačke snet iz oprsnice in pretepat pse Lips Sealed so vsi psi delali tak veeeeeelik krog okoli prikolice  Shocked. ...
Torej Roca ne hodi na "klepete" z njo. Nestrinjanje z določeno tematiko bi znalo bit boleče Wink Cheesy
lp
T.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #9 : četrtek, 14.02.2008 : 18:02:19 »

Bila je breja - danes sterilizirana.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #10 : nedelja, 24.02.2008 : 16:46:09 »



Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #11 : sobota, 22.03.2008 : 22:33:52 »

Kaj ji pa je ? Luškana je...

Po vseh mogočih preiskavah, ko smo čakali na izvide celo iz tujine, se je izkazalo, da ji nič ni. Oziroma nekaj ji je: zagrabi jo hud jeznoritis, če posoda ni polna hrane točno na minuto.
Logiran

skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #12 : sobota, 22.03.2008 : 23:29:42 »

Ha ha ha Grin buča nora  Kiss
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #13 : nedelja, 23.03.2008 : 13:31:57 »

Me je bila fajn vesela, ko me je videla. Res je ena taka kuštrava pojavca. In kronični jeznoritis ji prav lepo pristoji! Grin Grin



lp, Katarina
Logiran
žana
rad pišem
****
Sporočil: 311


« Odgovor #14 : nedelja, 23.03.2008 : 14:58:20 »

Ja, to "zdravilo" bo pa definitivno morala dobivati vse življenje  Roll Eyes
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 10   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Roca
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines