mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 22:29:38

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Roca
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10   Dol
Natisni
Avtor Tema: Roca  (Prebrano 40435 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #105 : nedelja, 21.09.2008 : 18:19:17 »

Ojoj ljubica  Undecided Cry
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #106 : nedelja, 21.09.2008 : 20:24:31 »

 Undecided ...  Cry
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #107 : nedelja, 21.09.2008 : 20:28:13 »

Enega dela mene tudi ne, nadvse mi je hudo.

ja, verjetno velikega dela. Odkar sem izvedela novico, studiram zakljucek. Zakaj je bilo tega treba? Ravno Roca...lubica mala. Spomnim se prvega dne, ko je prisla v zavetisce. Pripeljala jo je Snapka in moja prva misel, ko sem jo zagledala, je bila ja madona kaksno frizuro pa ima....na gobcku in repu je ji manjkal enkup dlake, bila je prijazna in ni blo lepsega jo gledat kako naokoli bezlja z svojimi mini tacami. Drla se je zjutraj, ko ni bilo briketov in ko jo je Smet postrigla sem komaj cakala, da ji njena mikrofon cupa zraste nazaj tako kot je treba. Super psicka, cloveka je imela nadvse rada, vedno je lepo pozdravila, bila je ena tistih, ki si jih imel z vsem srcem rad ravno taksnega kot je. In zdaj je ni vec. Izpuhtel je ves trud in ljubezen, vlozena v njo od dalnjega 1. februarja 2007, nje ni vec. Kako zelo nefer in kako zelo za zjokat se.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #108 : nedelja, 21.09.2008 : 20:35:18 »

Zna biti, da bi bila še živa, če ne bi srečala mene. Zagotovo bom najbolj srečen človek na celem svetu, ko bom enkrat zaključila s tem delom.
Logiran

Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #109 : nedelja, 21.09.2008 : 20:38:26 »

Ojoj, Smetka, nikakor nisi ti odgovorna za to, kar se ji je zgodilo. Nikakor. Bila si njena najboljša prijateljica. O tem ni nobenega dvoma!

Roca zlata, naj ti bo lepo kot ti je bilo pri Smetki.
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #110 : nedelja, 21.09.2008 : 20:39:58 »

Smetka, ti si pa zadnja na svetu, ki bi morala karkoli očitat. Prav ti si Roci vrnila veselje in jo imela rada in ji stala ob strani in.... Smetka, prosim, bodi močna. Roca - ti pa pozdravi mojega Triškota gori na mavrici....
Logiran
ticka
rad pišem
****
Sporočil: 421


« Odgovor #111 : nedelja, 21.09.2008 : 20:41:13 »

Zna biti, da bi bila še živa, če ne bi srečala mene. Zagotovo bom najbolj srečen človek na celem svetu, ko bom enkrat zaključila s tem delom.
Saj ne vem, na kaj si ciljala s tem stavkom. Ampak, zna biti, da tudi ne bi bila več živa. Nikoli ne veš.
Ne obremenjuj se s tem, kaj bi lahko bilo, če bi bilo. Roca je bila pri tebi srečna, polna energije, prijazna, živahna, torej si stvari počela pravilno. Nudila si ji samo najboljše, tega se zavedaj. Enkrat pač v prihodnosti ravno zaradi tebe in tebi podobnih tvoje delo ne bo več potrebno.
Kiss
 
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #112 : nedelja, 21.09.2008 : 20:48:49 »

Žal mi je...  Cry
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #113 : nedelja, 21.09.2008 : 20:55:58 »

Ne morem več...  pred nekaj dnevi je nekdo prijazno prinesel nekaj hrane v zavetišče, in ob tem povedal, da je njegova mama lani poleti posvojila muco pri nas. Ponosno je povedal, da so jo najprej imeli noter, potem pa so ji naštimali hiško na balkonu, zraven je drevo in muca gre lahko kadarkoli ven.

A ni fajn? No, a ni? Imam jih rada, zato delam, kar delam. Zraven pa še pazim na njih. Danes bom dežurala zato, ker želim, da Pšatek preživi, pa Piksi tudi. Zakaj že? Imeti jih rad ni dovolj, treba je pazit na njih, predvidet vse mogoče situacije, omogočit jim, da doživijo naravno starost. A je to res tako težko? Saj ne krivim nikogar... jaz sem jo oddala. Pečkija tudi, pa še koga. Ne vem, če je smisel v tem, da postaneš do konca zatežen, res.
Logiran

Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #114 : nedelja, 21.09.2008 : 21:03:39 »

Smetka tako kot verjamem, da ima človek vnaprej začrtano življensko pot, tako verjamem tudi za živali. Spraševati se zdaj ali je delo vredno ali ne, nima smisla. Zavedaj se, da ljubezen, čas in trud, ki ga vložiš v vsako od živalc je popolačan - za večino teh živali je to prvi stik z ljubeznijo in srečo. Večina tvojih varovank po vsej verjetnosti doživi častitljivo starost, kar jo same na cesti ne bi. Včasih pa se le zgodi, da je usoda kruta in tako je bilo na žalost tudi zdaj.

Prosim ne obupaj, si vzor veliko nam, daješ nam upanje, da ljudje smo lahko dobri! Še manj pa si očitaj, da težko nadziraš ogromno število živali, ki si jih oddala. Si človek, ne stroj. Kljub temu zame eden od VELIKIH ljudi, ki sem jih imela možnost, pa čeprav za kratek čas spoznati.
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #115 : nedelja, 21.09.2008 : 21:03:43 »

Ojoj, Smetka, nikakor nisi ti odgovorna za to, kar se ji je zgodilo. Nikakor. Bila si njena najboljša prijateljica. O tem ni nobenega dvoma!

sej noben ne pravi, da ji na Horjulu ni bilo lepo. Ampak ČEji so. In ko se to zgodi, se čutiš odgovornega s celim telesom. Nekje moraš najti tisti faktor, zakaj je od danes naprej ni več. In ful boli. Ker si odgovoren za tiste, ki jih oddas. Zdej ne pomagajo nobena olepsevanja, nobene hvale Horjulu, nobeni vzpodbudni stavki, pa ceprav so misljeni dobro. In nobeno dobro ne odtehta slabega (navkljub sirokemu prepricanju v obratno). Dobro te le sili, da delas naprej, slabo te potegne nekaj korakov nazaj. In nikoli ne  neha bolet, cist nikoli. Verjetno veste to sami. Na koncu je le dejstvo, da je ni vec in ne mores nic.
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #116 : nedelja, 21.09.2008 : 21:06:00 »

Sev3da ne neha boleti, saj je kot tvoj otrok, to je čisto razumljivo.
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #117 : nedelja, 21.09.2008 : 21:10:32 »

Včasih pa se le zgodi, da je usoda kruta in tako je bilo na žalost tudi zdaj.

Kljub temu zame eden od VELIKIH ljudi, ki sem jih imela možnost, pa čeprav za kratek čas spoznati.

usode ni tukaj. So dejanja in posledice, nasa dejanja, ki pustijo posledice. Necem napadati prepricanj drugih, ampak Roco je pokopal polzji strup ali vrocinski udar. Ne usoda. In ni bilo lepo. Ne vem kje je, vem da je ni vec.

Smetka ni velik človek, ampak le človek, ki se razteguje na vse možne konce. Ji ne bi bilo treba tako delat, pa da vseeno max od sebe. Ne zahteva veliko - le odgovornost.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #118 : nedelja, 21.09.2008 : 21:14:21 »

Smetka, ne zlomi se pred bremenom odgovornosti. Mogoče se pri kakšnem  ni izšlo tako, kot si si želela, ampak misli  na tistih nekaj sto, pri katerih ti je uspelo - in ne glede na to, da mi je nadvse hudo za Roco, seštevaj raje srečne zgodbe.
Čeprav tudi jaz ne razumem, kako ti lahko pes umre v nekaj urah Huh Morda sem krivična ... 
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #119 : nedelja, 21.09.2008 : 21:15:29 »

Ne bom se kregala, jaz pač verjamem v usodo, ki kroji naša dejanja.

No in točno zato, ker se razteguje na tisoč in en konec, ko bi lahko lenarila na kavču je zame velik človek.
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Roca
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines