mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 13:38:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Roca
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10   Dol
Natisni
Avtor Tema: Roca  (Prebrano 40258 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #120 : nedelja, 21.09.2008 : 21:31:54 »

No, verjemi da se kregat ne da tudi meni, ne s tabo, ne z mano, ne s komerkoli drugim.

Zelim povedati to, da Roce ni vec, da je za Smetko vsak dan 20x tezji od nasega najbolj zaj******, da je vedno treba planirati, misli vnaprej, predvidevati situacije...in vse kar pise se v njenem postu. Danasnji dan, ni en crn dan, ni nekaj iz cesar se prebijes. Tako je vsak dan. Delas za njih kolikor le gre, vsak dan drzis pesti za prave odlocitve, vsak dan terja velik fizicni/pishicni del.

Smet je napisala, da ne more vec. Danes ni prvic to napisala, je ze veckrat. Velikokrat ce smo natancni. Zelimo ji vsi dobro, poslijamo lepe misli in sitiskamo pesti. Ampak tako je vedno. Iz "Smetka, saj bo, bos videla" enkrat pac ne bo. Ker bo pregorela, ker enostavno ne gre vcasih. Ni to trenutno crna misel ali krizna situacija, ampak nekaj realnega. Vsakdanje odlocitve, ki vplivajo na mnogo zivljenj in vse kar drugo, ki ti ne pusti ponoci spati. Ce gre Smet sploh spat. Ce.

Sej vem, da bi verjetno vsi radi brali kaj veliko bolj veselega od mojih zamorjenih postov, ampak taksna je relanost. "saj bo" ni, ne obstaja, ampak guras naprej do koder pac lahko. To je vbistvu Smet napisala ze sama, ampak verjetno nas vse stisne tam za ekranom, ko Smetka napise ne morem vec. Jst ji dajem vso pravico to pisat, mislit, cutit. Kdo pa sem, da bom od pricakovala od nje, da spravi gor se 100 zivali, ki bodo prisle do Bozica?
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #121 : nedelja, 21.09.2008 : 21:45:58 »

Jst tudi verjamem v usodo... Verjamem v usodo živali, ki jo krojimo ljudje. Vsekakor je lažje prebolet izgubo, če verjameš, da je tam zgoraj nekaj močnejšega od tebe, nekaj, kar je napisalo, kako bo tvoja usoda ali usoda tvoje ljubljene osebe zgledala. In ti ne moreš nič, ker je taka usoda. Seveda. Tako tudi jst lažje zaspim. Samo, da sem še vedno prepričana, da Rocina usoda ni bila zapisana v zvezdah in pač pa v korakih, ki so jih naredili njeni ljudje.

Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #122 : nedelja, 21.09.2008 : 21:49:35 »

Ne bom se kregala, jaz pač verjamem v usodo, ki kroji naša dejanja.

Vsak lahko verjame v kar pač hoče, včasih je vera (v karkoli) prikladna za bežanje pred odgovornostjo in krivdo. Osebno v usodo ne verjamem, ker pač mislim, da je to bežanje pred odgovornostjo za lastne poteze, še posebno napačne. Je pa življenje običajno splet srečno nesrečnih dogodkov in imeti v svojih rokah možnost odločanja o tujem življenju je za... reč.
Shit je, ko srečaš živo bitje, psa ali mačka, ga spraviš k sebi, nardiš vse kar sploh lahko, da mu najdeš skrbnika, ki bo to nadaljeval - pa je za vzorec ljudi, ki osmislijo vse poprejšnje početje. Ker je tako tako klinčevo težko bit odgovoren.
Nesreče se dogajajo - še če nardiš vse kar sploh lahko, se ti zgodijo. Ampak... kašne stvari se pač ne bi smele zgodit....

Zna biti, da bi bila še živa, če ne bi srečala mene.
Zna bit. Zna bit pa tudi, da je ne bi bilo že prej....
Logiran
ticka
rad pišem
****
Sporočil: 421


« Odgovor #123 : nedelja, 21.09.2008 : 21:54:16 »

Jaz si vsakič, ko Smet napiše, da ne more več, želim, da bi jih lahko napisala kaj vzpodbudnega, pa se mi zdi, da ima vzpodbude dovolj okoli sebe, si želim, da bi kaj lahko spremenila, pa ne morem, ker sem samo človek, si želim, da bi jih lahko pomagala, pa ne vem, s čim.  Sem pa v nekem zame slabšem obdobju slišala, da včasih, ko je bolečina prehuda, ko je čustev preveč, moraš preslišat čustva in na situacijo pogledat z razumom. No, meni to ne uspeva preveč, niti mi ni takrat, ampak mogoče bo tebi, Smet. V smislu: "Naredila sem vse, kar sem lahko, z najboljšimi željami in najboljšimi namerami, sem pa vseeno samo človek in na vse nimam vpliva!"
In če se bo enkrat Smet sesula, verjamem da je tukaj precej ljudi, ki bi ji pomagali, ker preprosto jo imamo radi in spoštujemo njeno delo.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #124 : ponedeljek, 22.09.2008 : 06:34:18 »

O ne, pa saj ni mogoče - tudi mi smo še včeraj videli njen krasen repek in .... Cry
Pa sej ne morem verjet....
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #125 : ponedeljek, 22.09.2008 : 07:28:15 »

Smetka... Žal mi je. Vem, da imaš vrh glave takih besed, ampak vseeno. Naredila si vse, kar si lahko. Roca je preživela nek del življenja srečno in varno. Več od tega nisi mogla naredit!
O ostalem ne bom, ker ne vem, kaj je bilo.
Roca, pozdravi vse ostale na drugi strani mavrice.
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #126 : ponedeljek, 22.09.2008 : 07:49:07 »

 Cry
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #127 : ponedeljek, 22.09.2008 : 08:22:01 »


Sej vem, da bi verjetno vsi radi brali kaj veliko bolj veselega od mojih zamorjenih postov, ampak taksna je relanost. "saj bo" ni, ne obstaja, ampak guras naprej do koder pac lahko. To je vbistvu Smet napisala ze sama, ampak verjetno nas vse stisne tam za ekranom, ko Smetka napise ne morem vec. Jst ji dajem vso pravico to pisat, mislit, cutit. Kdo pa sem, da bom od pricakovala od nje, da spravi gor se 100 zivali, ki bodo prisle do Bozica?


Se strinjam z napisanim. Ima vso pravico napisati kar čuti in konec koncev tudi čutiti tako kot čuti. Povsem razumljivo.
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #128 : ponedeljek, 22.09.2008 : 08:50:34 »

Je šlo za malomarnost ali nesrečo, ki ni bila predvidljiva?
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #129 : ponedeljek, 22.09.2008 : 14:03:09 »

Jebemu!!!
/%#%#%&&"$&/"$&#/%$#&/

Še včeraj smo bili skupaj v šoli....

Hudo mi je, resnično...
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #130 : ponedeljek, 22.09.2008 : 16:39:27 »

Pa kako za vraga bi se mogla zdaj ob tej ohladitvi sploh pregreti? In kateri osel tako pozno zastruplja polže?
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #131 : ponedeljek, 22.09.2008 : 19:15:43 »

Hm.... pa res.... zanimivo vprašanje.... mi je dalo resno mislit, ko ravno norci padajo z neba.... kaj pa če jo je kdo zastrupil? Ej, Smet, kaj pa če bi se jo dalo na obdukcijo, ko je ravno še čas?  Huh
Logiran
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #132 : ponedeljek, 22.09.2008 : 19:26:35 »

Drugace lahko pride do epilepticnega napada tudi po zauzitju kaksnega pesticida, ki jih je dandanes polno po travnikih..

Roca zal mi je zate Cry
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #133 : ponedeljek, 22.09.2008 : 19:34:19 »

Poskušala bom nehat razmišljat o včerajšnji uri in pol, kolikor je trajalo, da je poginila, ker mi nič ni jasno in sem zaplavala že v vse sorte vode...

Danes jo je lastnica prevzela pri veterinarju in odpeljala nekam pokopat. Ni je več in nič ne bo spremenilo tega.
Logiran

alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #134 : ponedeljek, 22.09.2008 : 19:59:06 »

Moje sožalje vsem v Zavetišču...
in moje sožalje lastnici.

Prekl*** polna je že tale prekl*** mavrica!
Logiran
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Roca
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines