mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 23.04.2024 : 15:37:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Pepsi - Dobrova
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 25   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pepsi - Dobrova  (Prebrano 116788 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #15 : nedelja, 10.02.2008 : 23:01:38 »

Ja, ni samo hrana, itak. Samo povem, kaj bi bilo v Ameriki. V Sloveniji je drugače: berem, kak cuker da je; in me boli želodec, ko pomislim, kje naj najdem pravega, ko dobro vem, da niti malo ne pretiravam... in se za nameček ob tem sprašujem, zakaj za vraga se počutim čisto samo (ker cukr pač ni) in česa se moram naučiti, da mi nevemkdože na pot postavi takšnega mladiča.
Zanjo ne želim slabih pogojev za življenje, pravega pa praktično ni.

Danes sem na stojnici prav zanjo pustila eno ovratnico (direkt iz Pariza  Wink ), ma če se ne bo lepo obnašala, jo kar daj komu drugemu  Wink

Hvala...
Logiran

king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #16 : nedelja, 10.02.2008 : 23:12:42 »

Ma saj je cukr-žal samo vizuelno-saj tako koneckoncev večina nas "laikov"ocenjuje horjulske pse. In potem nas objave o karakterju žal streznijo.
Priznam-res mi je všeč in priznam,da je nisem sposobna pravilno vzgojit. Obožujem pastirske pse in vem,da ga ne bom imela.
Sem imela priliko pobližje spoznati psičko (maremsko ovčarko-ne vem točno,če se ji tako reče v slovenščini-pastore maremano) in toliko kot je lepa,toliko je problematična.
Jaz samo upam,da jo bo tapravi še pravi čas vzel v roke,ker resno dvomim,da imate zgoraj tooliko časa zanjo,kot ga ona potrebuje.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #17 : nedelja, 10.02.2008 : 23:15:23 »

Si ga vzamem, ker si ga moram, če je nočem evtanazirat.
Logiran

king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #18 : nedelja, 10.02.2008 : 23:25:24 »

Sem se malo slabo izrazila z besedo problematična-psička je super prijetna,ko te enkrat sprejme in lastniki so čudoviti z njo, vendar je punca zelo svojeglava in na trenutke težko obvladljiva-kar zna pri njenih kilogramih biti velika težava.
To ni pes za sprehajanje po trgovinah,... vendar poudarjam da so skrbniki vedeli kaj kupujejo in so z njo zelo zadovoljni.
Mogoče se bo kakšen podoben našel tudi za malo/veliko Pepsi.
In vem,da si čas vzameš,pa tudi če ga nimaš. Nisem namigovala na to,da se premalo ukvarjate z njo. Prej verjetno,da bo pri vas super pridna, pri novih lastniki pa bolj tako....vendar ostajam pozitivna in verjamem da jo tapravi dom z velikim ograjenim vrtom in dobrim,vendar doslednim gospodarjem kmalu čaka.
Logiran
sparks
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #19 : ponedeljek, 11.02.2008 : 22:17:04 »

Smetka, kakšna je Pepsi v odnosu do drugih psov? Njenih sovrstnikov in pa odraslih (če je bila kaj v stiku)?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #20 : četrtek, 14.02.2008 : 22:54:57 »



Logiran

shime
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 222


« Odgovor #21 : petek, 15.02.2008 : 09:22:13 »

Sklepam da ne renči več. Mimogrede selitev k Aronu ni uspela?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #22 : petek, 15.02.2008 : 09:35:13 »

Hja, ni bila zadovoljna s pesjakom, če si lahko misliš.
Logiran

alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #23 : petek, 15.02.2008 : 09:37:40 »

Ne v pesjak? Pa saj ne morem verjeti!!!  Roll Eyes
(samo, pismo, lepa je pa res lepa!!!)
Logiran
deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #24 : petek, 15.02.2008 : 09:43:23 »

Ne, ne bo ga našla kmalu, sem skoraj prepričana. Je hudo zahteven mix, lepota ni vse. Pri treh mesecih ne želi imeti s človekom (skoraj) nič - pa ne zaradi slabe socializacije, ampak takšna pač je, boji se ničesar več, če ji kaj ni prav, renči in to tako zares. Pri treh mesecih... predvidena končna teža je čez 60kg. Bi rekla, da bo našla pravega, pa ne vem, če bo kmalu.

pastirica taprava- hm ne vem če je pametno pametovat, ampak zdi se mi,da bi tak pes spadal prav nekam , kjer bi ga uporabljali za to, za kar je bil delan- za čuvanje živine,ki se prosto pase in rabi prav klasičnega čuvaja (pred volkovi, medvedi in lopovi).
In takega tipa ljudje ne berejo forumov. Tudi ne vem, če je skladno s politiko Horjula, da bi šla psica nekam delat, kjer bi bila zunaj in sama s čredo. Takorekoč pravi kmečko-pastirski  delovni pes.
Če pa bi bilo to slučajno srejemljivo, pa bi mogoče kazalo navezat stike z kakšnim društvom ovčerejcev, tudi društvo kraških ovčarjev bi mogeoče lahko pmagalo- a niso delali nekih poskusov vračanja kraševca v to službo, mogoče imajo kakšen spisek kandidatov, ki so prosili za zastonj psa, pa niso prišli v vrsto? Pa kakšen oglas v primernem časopisu ( kaj vem kmečki glas al pa kaj takega? pa na TV v času kmetijskih oddaj al pa na radiu v času vremena za kmetijce? )
V glavnem ciljna oglasna akcija na populacijo,ki bi rabila prav takega psa.
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #25 : petek, 15.02.2008 : 10:27:51 »

Se bojim, da je za kaj takega prepozno. Mladič, ki naj bi opravljal tako delo, je že od vsega začetka svojega življenja z drobnico, ki naj bi jo pozneje čuval. Samo tako jo prepozna za "del svoje družine".
Logiran
shime
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 222


« Odgovor #26 : petek, 15.02.2008 : 10:48:37 »

Se mi je zdelo, da ji bo "ta velik" pesjak bolj povšeči. Tongue
Logiran
deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #27 : petek, 15.02.2008 : 13:49:49 »

Se bojim, da je za kaj takega prepozno. Mladič, ki naj bi opravljal tako delo, je že od vsega začetka svojega življenja z drobnico, ki naj bi jo pozneje čuval. Samo tako jo prepozna za "del svoje družine".

mislim,da ni nič prepozno, je še čist dovolj mlada oz se splača  probat tudi š epri mnogo strejših-eni so talent. Poleg tega ni tolk problem,da se čuvaji ne bi navadili drobnice,kot da se mnogi "preveč socializirajo" in nočejo ostajat pri čredi pač pa raje odidejo z ljudmi. Tale pa očitno ne kaže takih "težav".

Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #28 : sobota, 16.02.2008 : 09:18:43 »

Sterilizirana.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #29 : sobota, 16.02.2008 : 23:11:37 »



jak, bom pobrisala tole "zanimanje". Informacije na tlf: 051/30-44-35.
Logiran

Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 25   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Pepsi - Dobrova
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines