mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 16:38:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Bela - odvzeta lastniku
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 10   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bela - odvzeta lastniku  (Prebrano 32769 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : torek, 05.02.2008 : 18:48:56 »

Samojedka Bela, maja bo stara 5 let, odvzeta "lastniku" iz občine Loška Dolina, po registru pa Domžalčanka... je vsa svoja leta preživela na zarustani kratki ketni, več lačna kot sita, tepena in nikoli odvezana. Iskala bo nov dom, informacije dobite na 051/30-44-35.







Logiran

Ora
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #1 : torek, 05.02.2008 : 19:53:39 »

Smetka, po kakšnem registru? Je rodovniška? Vzreditelj znan?


Drži se punčka, lepa, bela Kiss
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #2 : torek, 05.02.2008 : 22:25:11 »

Ora, bom jutri odkrivala, ali je tetovirana ali ne. Po Centralnem registru, sem mislila... po tem je Domžalčanka.
Logiran

liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #3 : torek, 05.02.2008 : 22:41:35 »

Prav bi bilo, da je zdaj na zarustani ketni njen "lastnik"  Angry
pa drago naj ga stane  Angry  ker za njenih 5 let itak ne bo plačal nikoli  Angry

Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #4 : sreda, 06.02.2008 : 11:46:14 »

Hm, ni tetovirana in zgodba se komplicira, ker je bojda zamenjala 4 lastnike (povsod podoben stil bivanja), registriral jo je pa le prvi in torej edini, ki jo je oddal pred štirimi leti. Trenutno torej vsaj "tehnično" še ni jasno, komu smo jo pravzaprav odvzeli. No, nima veze... odvzeta je, nekdo bo plačal zaradi stanja, v kakršnem je, in iskala bo nov dom. Tokrat takega za zmeraj, zagotovo.
Logiran

binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #5 : sreda, 06.02.2008 : 13:37:12 »

5 let...4 lastniki Shocked Hudiča pa jaz ne menjam garderobe tako na hitro Angry Halo?!
Logiran

Bela01
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 706


« Odgovor #6 : sreda, 06.02.2008 : 13:45:15 »

Ojej, revež bogi. Glede stanja v kakršnem je, pa ni edini samojed, ki ga vidim v takšnem stanju. Ravno takšne vidim na sprehodih, ki pa še v svojem življenju niso videli krtače in vode. So pa vsaj hranjeni in niso (upam) tepeni.
Upam, da se bo sedaj 5 lastnik pravi našel, ki je ne bo imel na ketni za čuvaja in po možnosti za štancanje mladičev.
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #7 : sreda, 06.02.2008 : 15:14:20 »

Sploh ne, ni edina, takih zanemarjenih je vsaj polovica. Tale kožuh se bo tako na pogled od daleč mogoče celo še dalo rešiti brez britja. Nisem pa na našem koncu videla nobenega samojeda na ketni (če ne štejem Bele št 1., ki se ji je ketna zarasla v vrat in je bila še v precej slabšem stanju kot je tale. Ampak tista je bila izpred 18 let). Pač pa jih je kar nekaj, ki kot za stavo prehajajo od enega lastnika do drugega (prav pred kratkim smo pri nas gostili eno nesrečnico, ki je tudi že zamenjala 4 lastnike pa bo verjetno še kakšenga, pri tem pa še niti dve leti ni stara in pod milim nebom nič ni narobe z njo).
Logiran
biba
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 105


« Odgovor #8 : sreda, 06.02.2008 : 21:08:30 »

Ojoj, sem kar brez besed.

Smetka, glede na to, da praviš, da je bila ubožica tudi pretepena in skoz na ketni, me zanima kako pa je kaj psihično? A se ji to zelo pozna, se recimo boji človeka in roke, glede na to kako so delali z njo? Svinjarija, res
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #9 : četrtek, 07.02.2008 : 10:03:35 »

To mi je pa sumljivo ... A je ziher, da bo maja stara 5 let, ali je bila že stara toliko? Sicer verjetno obstaja samojedk s tem imenom cela kopica, pa kljub temu. Sem govorila z gospo in bo vprašala dalje. Čeprav bi naj še pred letom bila pri prvotni lastnici, kjer pa je bilo vse ok. Kar pomeni, da če je to to, je zamenjala 3 domove v enem letu. Huh

Glede tega ali se boji ali ne ... Na podlagi fotk sodeč ji popolnoma vseeno ni ... Ušesa nazaj, nesiguren pogled. Ampak sem prepričana, da se ji to ne bo poznalo, ko bo ugotovila, da ji novi ljudje nočejo škodovati.

Kaj boste pa z dlako?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #10 : četrtek, 07.02.2008 : 10:59:19 »

Ja, popolnoma sem prepričana, da bo 4. maja letos stara 5 let. Tako namreč piše v registru. Ne vem še, kaj bomo z dlako.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #11 : petek, 08.02.2008 : 20:46:52 »

Sem se trudila danes s česanjem... in obupala. Jo bo res treba peljat nekam, kjer to obvladajo. Brila je ne bi rada, če drugega ne, je premrzlo za kaj takega.
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #12 : petek, 08.02.2008 : 20:49:52 »

Zelo prijazna pesjanka, ki ji - kot je videti - dosedanje bedno življenje sploh ni prišlo do živega.... morda tudi zaradi trdo sfeclane in spopane dlake....







Izziv za stilista...



lp, Katarina
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #13 : petek, 08.02.2008 : 21:23:22 »

Lepotička-pa še smeje se na fotkah. Še moja trdosrčna boljša polovica z zanimanjem spremlja njeno temo   Cheesy.
Saj se bodo ljudje hitro zagrebli zanjo,ne? Da se nam ne bodo dolgo sline cedile  Wink
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #14 : petek, 08.02.2008 : 22:07:10 »

Koliko stane pa sterilizacija za tako punco?
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 10   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Bela - odvzeta lastniku
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines