mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 22:32:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Nina išče nov dom
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nina išče nov dom  (Prebrano 38145 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
palcica
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 70


« Odgovor #75 : petek, 08.02.2008 : 16:59:41 »

No ja temo spremljam in vse kar je napisano je res. Urša se je tako odločila, da Nino odda. Prepričati v nasprotno se ne da.
Glavno tu je da NINA IŠČE NOV DOM!
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #76 : petek, 08.02.2008 : 17:22:46 »

Citat
Bi se bolj vprašala,kaj delajo tisti, ki zapirajo pse za cel dan v stanovanje. 

A se hecaš?? Boga moja Lina....najbolje, da jo oddam, ker ji je strašno hudo, saj je vsak dan sama 10 ur. Sigurno bo srečnejša ob iskanju novega doma, menjavi lastnika in okolja.....
ajej, punca, kje ti živiš. Roll Eyes

Recimo bobu bob - Nina ti predstavlja preveliko obveznost in mora oditi.

Logiran
kvisnar
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 392


« Odgovor #77 : petek, 08.02.2008 : 17:55:43 »

spoštovane,

tole vztrajno jajcanje in dokazovanje, da veste in znate bolje, kot to zmore biba24 je čisto mimo. debata postaja že skrajno neokusna in vaša argumentacija počasi postaja blesavo izživljanje.

zakaj tako vztrajno grizete in ne odnehate, zaboga?! le zato, ker ste boljše?

come on!  Sad
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #78 : petek, 08.02.2008 : 18:05:59 »

Sem ji to povedala že ene 4,5 strani nazaj.(da se je psičke,oz.skrbi za njo naveličala,pač)

Pa še nekaj-Urška,napisala si da je moje razmišljanje primitivno(da bi te recimo kar tako zamenjal mož)-to nisem mislila dobesedno-hotela sem samo,da se malo zamisliš nad tem,da si ti tudi lahko zapuščena in tvojih morebitnih občutkov ob tem.....
Nini ti tudi pomeniš ves svet in si vse,kar ima rada.

Sem malo gledala tvoje poste(ker si nam vsem pač dala malo za razmišljat)od takrat,ko si  posvojila Nino-in res nekam veliko razlagaš o delu,odrekanjih in res težkim stvarem,ki se dogajajo človeku,ki ima psa.Nekje na koncu pa je potem zapisano,da ti ni žal vsega tega,ker dobiš toliko zadoščenja od psičke nazaj v smislu ljubezni...
Bi rekla,da nisem še nobenega novopečenega navdušenega posvojitelja videla pisat toliko o teh"težkih" stvareh.

In zaključek je verjetno takle:naredila si napako,ko si posvojila psa-saj ti resnično ni do tega in si iskala bolj toplino in ljubezen psa do tebe,kot pa da bi si resnično želela skrbeti za psa.Žrtev je vsekakor Nina.
Ti se boš že pobrala.
In ne omisli si več nobene živali,razen mogoče hrčka,ki živi dovolj kratko,da bo kos tvojim ciklom sprememb življenjskega stila.
Logiran
kvisnar
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 392


« Odgovor #79 : petek, 08.02.2008 : 18:21:12 »

Biba 24 nas pa itek več ne bere(vsaj tako je napisala) .

če pa je tako, potem pa je res treba še bolj udrihat po njej, in ne odnehat, a ne?

to žal ni izmenjava mnenj, ampak čisto navadno naslajanje nad tem, da se nekateri čutite boljši od drugega. preziram tako pametovanje. nikoli ne veš, kdaj in kje bo tebe kaj štrafnilo. že zato je fajn vedeti, kdaj in zakaj stisniti tipko "mute" ali "off".
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #80 : petek, 08.02.2008 : 18:49:16 »

Nina se oddaja tule in oddajam jo jaz. Tak je dogovor in takšna je pogodba. Povedali smo menda vse, kar smo imeli za povedat in je dovolj.
Od tu dalje Nina išče dom, brisala bom tiste poste, ki se ponavljajo in ne prinašajo nič novega.
Logiran

Biba24
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 83


« Odgovor #81 : sobota, 09.02.2008 : 21:06:01 »

Naj povem še, da ima babica zelo rada pse. Problem je v tem, da je Nina močna in je babica že padla. Danes sva se pogovarjali in je babica rekla, da ji je hudo in da jo odda samo v primeru, če najdemo ene zelo v redu ljudi.
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #82 : sobota, 09.02.2008 : 21:12:43 »

Biba24, poskusita Halti; to je tista zadeva, ki jo dobi pes na glavo in zgleda kot hlevska uzda za konja. Moj zlatko Timi je tudi mojo mamo dvakrat prevrnil, ampak s Haltijem se je vse zelo hitro rešilo (no ja, kakšen mesec je Timi rabil, da se ga je navadil, ampak to je malenkost).
Ko starejši človek pade, je lahko hitro ZELO polomljen. In Halti deluje, verjemi.  Wink
Logiran
Biba24
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 83


« Odgovor #83 : sobota, 09.02.2008 : 21:25:21 »

Sem slišala za Halti ja. Sva imeli zelo fajn oprsnico, proti vlečenju, sem jo naročila pri ga. Šeruga. Je blo ful boljše, samo pol je Nina enkrat zlomila z zobmi zaklopko. Bo treba novo naročit.
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #84 : sobota, 09.02.2008 : 21:28:23 »

Če je delovala, super. Pri mojem ni delovalo nič, pa sem sprobala ene tri različne oprsnice proti vlečenju. Halti pa je.  Smiley

Aja, pa fino, da sta se z babico pogovorili. Razmisli še malo, mogoče bo pa le šlo na kakšen način.  Wink

Držim pesti!  Smiley
Logiran
Biba24
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 83


« Odgovor #85 : četrtek, 14.02.2008 : 19:52:56 »

Ja. Nina išče dom. Preveč je problemov. Če le najdemo ene v redu ljudi, ki ne bodo tako nepremišljeni kot sem bila jaz. Sad
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #86 : četrtek, 14.02.2008 : 22:11:48 »

spoznanje je začetek spremembe... Smiley



...s čemer se v celoti strinjam  Smiley In upam, da bo prihodnost prinesla čim manj takšnih odločitev...ne samo tebi ampak tudi drugim, ki so v podobni situaciji. Dajmo tukaj narest piko zgodbi.

Vsi morebitni interesenti za Nino lahko torej pokličete Smetko na tlf 051 30 44 35. Nina išče nov dom.

Lp, Maja
Logiran
Biba24
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 83


« Odgovor #87 : torek, 25.03.2008 : 21:30:42 »

Nina je še vedno pri nas. Nič ji ne manjka. Še vedno se vztraja pri tej odločitvi. Kar precej vleče na povodcu in laja v smisli čuvanja. Če kdo pozna kakšne ljudi...Njena prednost je to, da je prisrčna do ljudi in živali in vsakega otroka polupčka. Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #88 : torek, 08.04.2008 : 19:15:26 »

Biba24, lahko se malo več javljaš v temo; glede na to, da Nina ni pri meni, se jaz bolj težko. Tudi fotke (bojda) pripomorejo.
Logiran

Biba24
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 83


« Odgovor #89 : torek, 15.04.2008 : 20:23:00 »

Nina in jaz sva v redu. Doma še vedno tolčejo svoje. Slike Smetka ti bom poslala po mailu, ker tukaj ne vem kako se gor dajo.
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Nina išče nov dom
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines