mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 09:53:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Nina išče nov dom
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nina išče nov dom  (Prebrano 38130 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #90 : torek, 15.04.2008 : 20:24:48 »

Ok, bom objavila.
Logiran

brigitas
novinec
*
Sporočil: 4


« Odgovor #91 : sobota, 03.05.2008 : 10:44:08 »

zivjo,

nisem zasledila informacije ali je Nina ze uspela najti nov dom... ce ni, bi jo povabila na obisk. zal ne moram obljubiti, da jo bomo lahko posvojili Sad
imamo namrec psa Kiksa, 10 mesecnega mesancka, ki je precej razvajen in bi najprej zeleli preizkusiti kako se bosta ujela in kako bo Kiks sprejel novega clana. ce se bo obneslo pa bosta lahko skupaj letala po vrtu Smiley

ce ste za, me prosim kontaktirajte na brigita.svigelj@gmail.com

Lep soncen dan,
Brigita
Logiran
Biba24
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 83


« Odgovor #92 : sobota, 03.05.2008 : 10:58:56 »

Brigitas, pri nas se tudi nekaj dogaja. Smo našli ene ljudi, samo tudi še ni nič rečeno. Smo spoznali enga prijaznega fanta, s katerim se je Nina takoj ujela, samo je rekel, da že ima psa. Je pa rekel, da ma prijatelja, ki si zelo želi imeti psa in Nina je tega fanta čisto navdušila. Jutri jo peljemo pokazat. So doma iz Gorenjske imajo hišo in vrt. Nič se še ne ve, ker bi rada najprej spoznala te ljudi in kako živijo. Takoj ko bodo kakšne novice te kontaktiram, Smetka. Tole se je zdaj tako hitro odvijalo, zvedla sem šele dva dni nazaj. Vem, da morajo do tebe. Jest sm pa žalostna Sad. Samo, če se bo Nina imela super fino, kot z mano, mi bo lažje. Če pa ne bo nič pa te kontaktiram Brigitas. Drugače pa se Nina razume z vsemi psi.
Logiran
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #93 : sobota, 03.05.2008 : 11:43:13 »

Ma se do sedaj nekako nisem hotela vmešavati in pametovati...

Vendar lastnico podpiram, da Nino odda. Mogeče je naredila napako, pa babica... ma mi je vseeno... Zaveda se svojih pomankljvosti in da psu ne moe nuditi mogoče vsega kar bi rada... karkoli... podpiram jo pri odločitvi, da te ČUDOVITI psički skuša poiskati nov dom... še vedno bolje, kot da bi jo vrgla na cesto ali pa se nad njo izzživljala...

Logiran
arabrab
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 70


« Odgovor #94 : sreda, 07.05.2008 : 15:49:40 »

če imajo ti gorenjci veliko hišo, poizkusi, mogoče bi posvojili babico?
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #95 : sreda, 07.05.2008 : 16:05:09 »

Grin
Logiran

fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #96 : četrtek, 08.05.2008 : 06:29:41 »

Bravo, arabrab  Grin
Aja, pogoj - samo notranja Cheesy
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #97 : četrtek, 08.05.2008 : 08:42:49 »

če imajo ti gorenjci veliko hišo, poizkusi, mogoče bi posvojili babico?

A to se tudi da?  Shocked   Roll Eyes

Pri meni tudi niso bili najbolj navdušeni zaradi psa. No zgodba je taka, da se že 13 let pogajam, da pes ostane Wink  Pogajanja so uspela. Zdaj smo pa tako ali tako na svojem in se pogajamo samo še, kako daleč gremo na sprehod Wink 
Lepa kužika Nina. A tile gorenjci imajo kaj babic gor?  Roll Eyes 
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #98 : četrtek, 08.05.2008 : 14:13:45 »

moonbeam, a si sigurno prepričana, da je konec pogajanj? Grin
jaz se pa nič ne pogajam, privlečem in poslušam Tongue, ni čudno da že malo slabše slišim Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #99 : četrtek, 08.05.2008 : 14:52:06 »

moonbeam, a si sigurno prepričana, da je konec pogajanj? Grin
jaz se pa nič ne pogajam, privlečem in poslušam Tongue, ni čudno da že malo slabše slišim Wink

he he. Ja s strani staršev je že konec pogajanj, ker nisem več doma Wink  So se pa začela pogajanja s fantom Wink  S tem pa tko vem kako opravit, tko da ni problema  Grin 
A praviš, da slabo slišiš  Roll Eyes  Potem so pa tvoja dejanja opravičena.  Cheesy
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #100 : četrtek, 08.05.2008 : 14:58:21 »

Jaz sem se pogajala pri prvem, pri drugem je mama zapecatila svojo usodo s prastaro izjavo "ko bomo imeli hiso, bos lahko imela se enega psa", pri tretjem sem ji en teden prej povedala, da pride k hisi se tretji stirinozec in itak ni imela sans ugovarjat (sploh ne, ker so v mojem in ne v njenem stanovanju Tongue ). Danes so seveda nasi psi najlepsi, se posebej je najlepsa tamala, najboljsi karakter ima tasrednja, Tari je pa itak njen posebni srcek. Ce se kdo ne strinja, je to zato, ker itak nima pojma o TTjih ali shar pejih-ona ze ve, kaj je lep shar pei/TT (=Momo/Tari). Roll Eyes Grin

S fantom sva pa zmenjena, da imam lahko tri pse naenkrat, kar tudi meni zelo ustreza.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #101 : četrtek, 08.05.2008 : 15:08:31 »

S fantom sva pa zmenjena, da imam lahko tri pse naenkrat, kar tudi meni zelo ustreza.

Smiley zanimivo Smiley
A shar pei-ja imaš? Smiley  Pri nas v ulici smo imeli 2 shar pei-ja. Rjavega in črnega. Črna psička je bila pretepačica Smiley  Zato je pa Roki, ko jo je videl ucvrl najhitreje kar se je dalo. Vedno naju je čakala na enem odseku, kjer sva hodila mimo na travnike. Pa nismo prišli daleč. Rokiju se je mudilo domov ob pogledu na njen obraz Cheesy  To so bili smešni časi Smiley  Roki pa cel presran. 
Luškani kužki  Wink 
Logiran
Ina20
novinec
*
Sporočil: 11


WWW
« Odgovor #102 : sreda, 14.05.2008 : 19:52:38 »

Je kaj novega z Nino?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #103 : petek, 16.05.2008 : 09:00:30 »

urška??
Logiran

Biba24
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 83


« Odgovor #104 : petek, 16.05.2008 : 16:02:59 »

Živjo!

Nina je še pri nas. Gorenjci se potem niso več nič javili, tako da očitni niso resni. Jutri sem zmenjena z Brigito, ki je pisala na ta forum.

Lp, Urška
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Nina išče nov dom
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines