mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 08:08:41

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Nina išče nov dom
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nina išče nov dom  (Prebrano 38154 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #150 : sobota, 20.09.2008 : 15:15:08 »

Živjo!

Ker se bom počasi, še to leto selila na svoje z Nino me zanima, kako kaj pri vas laufa , ko so psi sami doma vi pa v službi. Nina je že bla kar parkrat sama devet ur, pa ni blo panike. Le na kauču svo jo dobila, je hitro dol skočila dol, je prov vedla, da ne sme Smiley. A mislite, da ko so psi sami v stanovanju v glavnem spijo? Upam, da jim ni preveč dolgčas. Nina bo sama od osmih do štirih popoldne, včasih do petih.

Lp, Urška
živjo!
zaradi izredne situacije trenutno živim s tremi psi v bloku. prej sem bila pa v hiši, prav tako so bili psi vajeni hiše, ne pa kar naenkrat centra mesta...
zdržijo 8 in več ur, brez problema, čeprav se več kot osmim uram izogibam (hvala bogu so največkrat kar z mano, pa kjerkoli že sem, tudi v ''službo''). takoj so se navadili novega režima, nove lokacije, novih pravil... če so sami v stanovanju spijo, ker drugega itak nimajo za počet. grizejo prav tako nič (ok, Maik je pač še mlad, haha)
ti se samo ukvarjaj z njo preden greš od doma Wink vsak normalen pes zdrži 8 ur v hiši brez problema. večinoma tako ali tako res prespi. je bilo zanimivo ko se je zadnjič ena soseda nadvse čudila da niti eden od psov nič ne laja Wink
kar se kavča tiče pa je pri meni sedaj isto Roll Eyes glede na to, da imajo doma, v hiši svoj kavč, česar v bloku nimajo, jim ni jasno zakaj pa ne bi mogli tudi na tisti kavč. načeloma jih kar pustim. odvisno je od tebe ali psu dovoliš valjanje po kavču ali ne.

lp
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #151 : sobota, 20.09.2008 : 15:17:50 »

Za Čipa vem, da čas ko me ni, mirno prespi na edinem prepovedanem mestu - sedežni Wink. Včasih malo zalaja, ko zaklenem za seboj, vendar bolj zaradi lepšega kot zares. Ampak ga vedno pred službo dobro zlaufam, vsaj enourni sprehod obvezen. Preden grem, dobi hrano in to je to. Nikoli ni ničesar zgrizel ali razmetal, razen svojih igrač, ki jih ima vedno na voljo.
Veliko veselja v novem domu želim obema!
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #152 : sobota, 20.09.2008 : 17:10:46 »

Naša psa (in mačke) dopoldne v glavnem spijo. Če jim je pa kaj dolgčas pa ne vem, ker mi ne povejo! Pri nas glede prepovedanih mest ni problem, ker so vsa dovoljena! Nikoli ni nič uničeno, samo včasih mucam kaj na tla pade, pa TV se prižge, ker puščamo daljince na foteljih.... Psa zdržita tudi 12 ur in več, če je treba (danes z Miškom spala do 10h, zvečer je bil na lulanju ob 21h, pa sem se zbudila pred njim).
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #153 : sobota, 20.09.2008 : 17:32:26 »

Potrjujem, kar je že vis in nox povedala. Vsaj naša lenoba lahko spi veliko dlje kot jaz. Ob "njenih" dnevih zjutraj samo na eno oko poškili, se obrne v svoji postelji in spi dalje. Da jo moram kar preganjat v atrij lulat.
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #154 : sobota, 20.09.2008 : 18:57:58 »

Kajo peljem vsak dan pred službo na 1 urni sprehod (vstajam pač ob 5 uri), ko se vrneva poje del obroka in že čaka, da dobi keks in bonbon. Včasih malo laja ko grem. Dugače pa je pridna - to mi povedo sosedje. Le enkrat so mi rekli, da je nekaj časa lajala in so se ustrašili, da je z mano kaj narobe. Kaja je sama od 7 zjutraj do 16, ob sredah pa večkrat tudi do 18.30. Ko pridem iz službe greva spet na 1 do 2 urni sprehod. In Kaja točno ve kdaj pridem domov, ker me pričaka takoj ko odprem vrata. Če pa slučajno pridem kdaj prej, šele priteče k vratom, ko sem že vstopila
Logiran
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Nina išče nov dom
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines