mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 23.04.2024 : 10:58:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Lulanje na sto načinov  |  Tema: Kolikokrat ponoči ven???
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kolikokrat ponoči ven???  (Prebrano 28040 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
DODO
gost
« Odgovor #15 : petek, 09.01.2004 : 16:19:16 »

Mi imamo Dodo sicer v pesjaku (zaradi staršev), vendar ko je bila če mladiček je spala v garaži. Svoj prostor je imela ograjen in v kotu časipisni papir. Ker je BILA zelo zaspane vrste je hodila spat že ob sedmih in nikoli se ni zgodilo, da bi se polula na časopisni papir. Vedno je zadrževala do jutra in potem kar pred garažo "vse izpustila iz sebe".

LP
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #16 : petek, 09.01.2004 : 20:51:33 »

Mi smo pa kar imeli nočne izhode (1x zvečer in 1x do 2x ponoči). Ni bilo luštvo a simpatična stran tega je bila, da sem spoznala nočno panoramo našega naselja  Grin.

Je pa res, da je pri nočnih izhodil, tekel za prvi vogal, na hitro opravil in že sva šibala nazaj pančkat. In nikoli me ni zbujal brez veze.
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
Sarika
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 12


« Odgovor #17 : sobota, 10.01.2004 : 23:42:16 »

Lan je prve dni lulau in kakau vsepovprek po stanovanju Undecided...mami ga je sicer tudi ponoči peljala ven, pa smo vseno zjutraj dobili kako lužico al pa kak kupček na hodniku.  Undecided
Sedaj pa..., ker lan nikakor noče spat v svoji košari in je ta prevelika da bi bila ob mamicini postelji, je mami pri svoji postelji Lanu pripravila dodatno posteljico (odejico) in sedaj ga priveže na povodec pri svoji postelji in Lan zdrži celo noč. Ker je povodec ravno toliko dolg, da lan ostane na svoji odeji se pač ne polula tja.
Razmišljali smo , da bi kupili box pa smo ugotovili da ta zvijača ravno tako zaleže  Grin
Logiran
AlKra
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 7


« Odgovor #18 : nedelja, 11.01.2004 : 07:09:01 »

Pri nas smo vstajali ponoči dober teden dni, pa nas Baja ni nič klicala, pa tudi če bi cvilila, je ne bi slišali, ker je ona v dnevni sobi, spalnice so pa v drugem nadstropju.
Naredila sem tako: nekako ob 22.00 ali 22.30 je bil zadnji izhod. Budilka me je zbudila ob 01.00. Oblačila sem se že po stopnicah, da ne bi bilo potem prepozno. Psička je začutila, da prihajam, zato je ni bilo treba buditi; zunaj je hitro opravila, pa sva šli brez rompompoma spat  Smiley. Ob 5.30 smo vajo ponovili, le da se je tedaj zanjo in za nas že začel dan. Seveda nas je včasih zjutraj počakala tudi kakšna lužica  Angry Tongue. Eh, smo jo pač pobrisali.
Tako smo naredili nekajkrat, nato pa sem budilko vsako noč naravnala na pol ure kasneje. Zelo hitro (po mojem mnenju) se je nočni počitek raztegnil od 22.00 do 5.30, ko se moramo tako ali tako pripraviti na odhod v službo.
Tudi zdajle je že eno uro, odkar sem Bajo peljala ven, jo nahranila, še enkrat peljala ven (obakrat čisto na kratko), potem pa sem jo pustila samo z igračkami in posušeno kožo, kot da sem šla spat ali pa v službo  Roll Eyes Wink, v resnici pa spet prebiram tale forum  Grin Grin Grin. Aha, igračkanja ne slišim več... Baja že spi.
Logiran
ninci
gost
« Odgovor #19 : torek, 13.01.2004 : 14:34:15 »

No mi smo našega na začetku peljali ven nazadnje okoli 22.00 -22.30 in to je bilo to, potem pa je lepo zdržal do 8.00 zjutraj. Nikoli ni bilo problemov na zečetku morda kašna lužica, ki pa jo je naredil v veliko kartonasto škatlo napolnjeno s časopisom. Tako da smo zjutraj samo zamenjali časopis in to je bilo to.
Danes  (Smart bo star 2 leti) pa greva na sprehod zjutraj ob 8uri vmes okoli 14-e  (samo lulat) in zvečer okoli 19h, poleti pa je ta večerni spreod šele okoli 21h. Nikoli nisva imela nobenih problemov, če pa ga tiši pa pove:)
Logiran
bagaroo
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 13


« Odgovor #20 : sreda, 21.01.2004 : 14:03:01 »

midva sva čisto pozabila, da lahko pes sploh lula ali kaka v stanovanju, ko sva imela le NO-jko in potem je prišel dan D in nova psička-pa so se pričeli nočni sprehodi in vse aktivnosti povezane z navajanjem na čistočo.  Roll Eyes zdaj imamo zadnji obhod okrog 22.30 do 23.00 in potem je ljubi mir  Grin do zjutraj predno greva v službo. vendar pa je toša navajena na popoldanski sprehod in če zamudiva uro za ven naju ponavadi čaka lužica, samo se pa to dogaja zdaj zelo redko.  Wink
Logiran
francelj
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 7


« Odgovor #21 : nedelja, 08.02.2004 : 22:55:36 »

moj mali gre ponoci ven kar trikrat ne vem pa kako to zmanjšat  Cry Cry Cry Cry Huh
Logiran
ninci
gost
« Odgovor #22 : ponedeljek, 09.02.2004 : 10:02:19 »

Francelj odvisno kdaj ga zvečer nazadje pelješ. Mi smo našega peljali ponavadi okoli 23 ure in je bil do zjutraj mir. Naštimaj mu škatlo v katero daš časopisni papir. Naš je tja lulal samo ene dvakrat vendar je takoj vedel da če je sila mora opraviti tam. Seveda pa dokler je pes še mlad ga je treba peljati večkrat to se postopoma zmanjša. Nikar pa ga ne navadi da bo tudi ponoči hodil ve ko mu zapaše. Ena znanka ima setra, ki ga tudi sedaj ko je pes že odrasel vozi ven 2x na noč ker ji pač teži in se ga usmili, je pa to bolj iz navade kot iz potrebe.
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #23 : torek, 20.12.2005 : 10:25:37 »

Da malo osvezim to temo. Pri sosedih imajo trenutno mladicka in ga vseskozi vozijo ven tudi ponoci. Pri tem da tudi sama pricakujem drugega mladicka se sprasujem kaj je bolje. Nase namrec lansko leto ponoci prakticno nismo vozili ven in po manj kot tednu ce je ponoci morala lulat, je sla na papir v predsobo, relativno hitro pa ponoci sploh ni vec lulala. Meni se je taksna resitev zdela ok, saj se mi po svoje zdi, da postane nocno lulanje za psa bolj navada kot dejansko potreba. Zato se zdaj sprasujem kaj z naslednjim mladicem, katero pot ubrat??
Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #24 : torek, 20.12.2005 : 10:27:44 »

midve sva tudi na začetku hodili ven, potem pa ne več. in zdaj lula ponoči na papir, dostikrat pa zdrži celo noč! zato pa podnevi nadonadi  Grin.

tako da jaz ne bi ponoči ven hodila....
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #25 : torek, 20.12.2005 : 12:17:33 »

Geri ni ponoči nikoli (od 2h mesecev naprej) šla ponoči ven... spala je celo noč z nama na postelji Cheesy.. pa ji je bilo očitno tako lepo da je ni mikal vc..
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #26 : torek, 20.12.2005 : 15:57:44 »

Tai-Či ponoči nikoli ni bilo treba ponoči peljati ven, je zdržala celo noč. In tudi jaz ne bi ponoči hodila ven, saj bi pomoje kuža to začel izkoriščati. Drugače pa jaz Tai-Či če me že navsezgodaj zjutraj zbudi samo na posteljo vzamem pa je mir.
lp
Logiran
LuncaPunca
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 203


« Odgovor #27 : torek, 20.12.2005 : 20:35:20 »

Nasega sva s fantom na zacetku (ponoci) izmenicno na 3 ure vozila ven. Cez dan se malo pogosteje. Kasneje se je kar navadil in ni bilo problema zdrzati celo noc. Enkrat mu je uslo ravno na postelji, ko je mojemu fantu spal med nogami. Predstavljajte si moj butast pogled, ko se zbudim, vzgem luc in se sprasujem cigava je luzica Grin Cheesy
Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #28 : sreda, 21.12.2005 : 09:53:19 »

hehe, jaz mojo tudi na posteljo zjutraj vzamem, pa imam potem še kako uro in pol mir  Grin
Logiran
Stella
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 295


« Odgovor #29 : nedelja, 25.12.2005 : 00:44:42 »

pri nas je pa takole: večerjo imamo okrog devetih, potem gremo pa še ven in smo nazadnje zunaj do nekje enajstih. se naigramo, pokakamo, polulamo in sploh vse opravimo tako da potem zaspi ko top. okrog štirih gremo na hitrico lulat, včasih tudi kakamo in potem je mir do sedmih, osmih zjutraj. je pa tako, da kadar ga lulat samo čaka pred vrati, če gre pa za 'taveliko' potrebo pa tuli in oh in sploh alarmira tako da se mi še ni zgodilo, da bi se notri pokakal. tudi lužice najdem bolj poredko pa še to samo, če se preveč obiram.

ben je star 11 tednov, pri meni je skoraj en teden  Cheesy Cool
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Lulanje na sto načinov  |  Tema: Kolikokrat ponoči ven???
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines