mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 12:57:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Psica Uma iz Loške Doline
Strani: 1 [2] 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Psica Uma iz Loške Doline  (Prebrano 13948 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
everlast
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 310


« Odgovor #15 : sreda, 20.02.2008 : 19:50:25 »

Ja to je pa res super, danes pa je dober dan, ko bi le bilo več takih  Smiley
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #16 : sreda, 20.02.2008 : 22:24:23 »

Novi lastniki sporočajo, da se nekaj dni ne bodo mogli oglasti zaradi "tehničnih težav" (mojpes.net noče prevajati misli, ampak zahteva konkretna dejanja), dokler ne pridejo tamladi na pomoč, haha.  Tongue
So pa zelo srečni in ne morejo prehvaliti psičke. Nima nobenih ločitvenih težav, uboga in razume navodila, na sprehodu ne vleče, spi na svojem prostoru, čeprav se že pomika proti kavču  Cheesy , jim daje ljubčke in dobro prenaša čohanje Roll Eyes . Razume se z drugimi psi, pravzaprav jih ima celo zelo rada, mački so se ji pa trenutno umaknili na varno, dokler je ne preverijo. V novem domu se obnaša, kot da je bila od nekdaj tukaj.
Skratka super. Ima novo ovratnico, ne vem pa, če je posuta s Swarovskimi briljanti.  Undecided  Tongue  Grin
Moj mož draži novega lastnika, da bo on še vedno večji frajer, ko bosta skupaj na sprehodu, ker ima dva psa: Bobija in Kuki, novi lastnik pa samo Umo, moj sin pa jamra, če je to usoda moških, da vedno popustijo ženskam. Živc, pa pravi, da Smetka itak vedno da svojim posvojiteljem še enega psa. Tako, da ni za obupat. Ticka se pa topi, kot da je ona dobila psa. Kot vidite, sta srečni kar dve družini  Wink
Slikajo jo zelo, slikce pa bodo, ko bo konec "tehničnih težav"  Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #17 : sreda, 20.02.2008 : 22:41:48 »

Nima nobenih ločitvenih težav

Mičken počakte, predvsem bo morala ostat kdaj sama, da se bo izkristaliziralo, kaj sem mislila  Grin. No, saj ni hudega, krasna psička je.
Logiran

tayra
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 202


« Odgovor #18 : sreda, 20.02.2008 : 23:16:33 »

 Še veliko lepih trenutkov v novem domu Umica Kiss   Kiss
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #19 : četrtek, 21.02.2008 : 16:22:13 »

Smetii, kaj si ti to mislila??  Grin
Logiran
T.R.U.
rad pišem
****
Sporočil: 275


« Odgovor #20 : sobota, 01.03.2008 : 16:29:06 »

..sem jo srečal v Xenini šoli. Krasna baba v vseh pogledih...vidi se, da uživa 100/h  Smiley  Cheesy
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #21 : četrtek, 13.03.2008 : 10:27:51 »

Uma je nazaj in išče nov dom.
Logiran

alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #22 : četrtek, 13.03.2008 : 10:31:48 »

Lips Sealed
Nimam besed! Za cel današnji (tudi včerajšnji) dan!
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #23 : četrtek, 13.03.2008 : 10:41:27 »

joj joj joj Lips Sealed
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #24 : četrtek, 13.03.2008 : 10:43:41 »

Ne razumem, jaz tega res ne razumem. 20. februarja posvojiš psa, 14 dni je vse krasno, super, najlepše, najboljši pes, krasno, boljšega si ne bi mogli želeti,...in me res zanima kaj se potem lahko zgodi, da psa vrneš. Ne, res me zanima kaj je po vseh teh superlativih potem tisto, zaradi česar psa vrneš.

O.k. razumem kakšno težko bolezen ali pa smrt ampak vsi ostali razlogi me pa res zanimajo.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #25 : četrtek, 13.03.2008 : 10:48:43 »

Naj še jaz pristavim svoj piskrček:
še predvčerajšnjim bi bila pripravljena po forumu bentit o neodgovornosti itd itd. Včeraj pa je čisto malo manjkalo, da bi se nam nasmehnila Picika. Ob tem sem se vsaj stokrat spomnila na takšne in drugačne debate ala "ti-ti grdi skrbniki" v katere sem se z veseljem vključevala tudi sama... In na to, da se konec koncev kaj podobnega lahko vedno zgodi - združevanje ne uspe, izkaže se, da preprosto ne znaš in ne veš in da si se očitno močno precenil. Ali pa se zgodi kaj drugega, kar mi trenutno niti na misel ne pade... Bilo me je pošteno strah, priznam. In to kljub temu, da še nikdar nisem imela težav s podpisovanjem pogodb, ker vedno podpišem samo tisto, česar se mislim držat.
Ne zagovarjam nikogar, nasprotno - dajte trikrat premislit, preden podpišete tisti "papirček" (ki je veliko več kot to...), saj pomeni obvezo za naslednjih 10 do 15 let!
Pa vendar bom od zdaj naprej mnooogo prizanesljivejša  Lips Sealed - še posebej, ker je takole na daleč težko ocenit. Sicer pa - you never know...
LP vsem
Logiran
deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #26 : četrtek, 13.03.2008 : 10:55:19 »

vseeno bi bilo koristno vedet, zakaj se nek pes vrne.
prvič , da so opozorjeni  tisti, ki bi jih razlog odvrnil od posvojitve konkretnega psa
drugič,da se vsi pred odločitvijo za žival lahko primerjajo glede pričakovanih nepredvidenih zapletov na splošno
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #27 : četrtek, 13.03.2008 : 11:06:43 »

Z Umo ni popolnoma NIČ narobe.
Logiran

Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #28 : četrtek, 13.03.2008 : 11:45:47 »

Se pa prav po kakšnih 14 dneh pokaže tisti pravi značaj psa. Ko psa mine negotovost ob prihodu v nov dom. Prav tako nekako ravno v tem času začne preizkušati novega lastnika in razširiti meje dovoljenega. Na kar bi moral biti nov lastnik pripravljen. Prav tako bi moral čim bolje izkoristiti tistih 14 dni "zatišja pred nevihto". Poleg tega pa je ravno približno toliko časa potrebnega, da lastnik ugotovi, da bitje ki ga ima doma nekako noče biti večno hvaležno za uslugo, ki jo je bilo deležno. Zaljubljenost pač hitro mine.
Včasih se preprosto zgodi, da se nov lastnik in pes preprosto ne ujameta. V takem primeru je bolje, da pride pes nazaj in počaka na pravo kombinacijo, kot da bi ga naveličani lastnik zaradi občutka dolžnosti vzdrževal nadaljnih 15 let, pa ne on ne pes ne bi vzpostavila neke prave povezave.
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #29 : četrtek, 13.03.2008 : 12:49:25 »

Oglašam se v imenu prejšnjih lastnikov Ume. (Lastnika sta, ne bom rekla starejša človeka, ker sta mojih let) V teh letih te lahko nenadoma doleti bolezen in to se je njima zgodilo. Psička jima je bila sicer v veselje, živahna in ubogljiva in ljubeča. Zelo hitro se je navezala na njiju in zato sta jo še težje vrnila. Želita ji čimprej dober dom, ker z njo res ni bilo težav.
Logiran
Strani: 1 [2] 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Psica Uma iz Loške Doline
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines