mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 23:45:01

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Trije mali grehki - Chivas, Čipka in Čili
Strani: 1 [2] 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Trije mali grehki - Chivas, Čipka in Čili  (Prebrano 15723 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #15 : petek, 07.03.2008 : 21:36:07 »

Evo nas! (Nove fotke sem ravnokar poslala, bojo kmalu gor.)

Mi trije bomo jutri stari 6 tednov. Smo eni veliki nagajivci in požeruhi. Znamo že lajati (- no, recimo, da se temu tako reče). Na glas povemo, če nam kaj ni prav, mamico grizemo za seske in zato dvakrat na dan jemo že briketke z malo skute, da si ona malo odpočije. Hrane nam ni nikoli dovolj in res ne razumemo, zakaj ne dobimo ŠE VEČ!  Pojedli bi tudi svoje drekce, če ne bi takoj magično izginili, ko jih naredimo.
Najbolj veseli smo, ko pride Cockta in se z nami igra, saj nas ona pri svojih 6 mesecih še najbolj razume, vsaj tako se nam zdi. Kadar gremo lahko čez rob ograje in raziskujemo po dnevni sobi, je zelo kul - veliko novih vonjav in  tu pa tam kakšen pasji sorodnik; skratka zelo zanimivo.
Bomo bolj majhni. Repke imamo črne (Čipka tudi gobček); drugače smo pa pretežno rjavi, kar je baje zelo moderno. Menda smo že zdaj scrkljani - no, nam se nikakor ne zdi tako, zato se trudimo, da bi bili še bolj.
A smo še komu všeč? Naši človeki so nad nami čisto navdušeni. Hovhovhov!
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #16 : sobota, 08.03.2008 : 11:59:05 »

http://www.moj-album.com/slike/1601452/XfQHZBAlMa6Xc5Mu.v.jpg

http://www.moj-album.com/slike/1601452/irJsMXUJcOGu9hkh.v.jpg

http://www.moj-album.com/slike/1601452/moDSbhqiAExMdani.v.jpg
Logiran

Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #17 : sobota, 08.03.2008 : 15:24:06 »

Lahko pokličete tud mene na 041 711 700;  uboga Smetka ima najbrž 200 telefonov na dan.  Če sem nedosegljiva, sem v službi, kjer moram imet telefon obvezno izkopljen, tako da ne prekmalu obupat, prosim!
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #18 : torek, 18.03.2008 : 22:41:04 »

No, tako. Grehki bodo v tem tednu prvič cepljeni in čipirani; čez 10-14 dni pa že zares lahko gredo v nov dom. Ni potrebe po obremenjevanju tel. linij, če niste resni, zatorej vsi, ki nameravate posvojiti koga od njih in se strinjate s pogoji: sterilizacija, kastracija, bivanje v stanovanju ali hiši itd., pokličite 051/30-44-35.



Logiran

Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #19 : torek, 18.03.2008 : 23:39:27 »

srčki!!! in to z nebesno modrimi učki!! Roll Eyes Grin (HECAM Tongue)
Logiran
drobižek
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 121


« Odgovor #20 : sreda, 19.03.2008 : 07:22:28 »

Knedli mali!
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #21 : sobota, 22.03.2008 : 15:19:15 »

Chivas, Čipka in Čili so bili danes prvič cepljeni in čipirani. Še dober teden torej, pa lahko gredo vsak v svoj nov dom.





Logiran

takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #22 : sobota, 22.03.2008 : 16:09:09 »

A tole košaro si pa k žegnu nesla?
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #23 : sobota, 22.03.2008 : 22:12:42 »

Hehe... Ni bilo časa za žegen, ker sta že dva velikana stala v vrsti za Polonino gostoljubje.

Cepljenje in čipiranje smo preživeli brez problemov. Trenutno galopiramo po dnevni sobi in smo zelo važni, ker bomo ta teden na sliki v Novicah. Smo tudi zelo hvaležni Poloni, ker bo filtrirala klice psihopatov ("mi bi enga majhnega kužka za otroke") -in k nam poslala samo normalne potencialne posvojitelje. (Ki pa bodo morali potem še čez en filter, to pa je naša teta Pepsi. Tudi zelo tečna in zoprna baba, če je treba...)

Vas lepo pozdravljamo in migamo z repki!
Chivas, Čipka in Čili
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #24 : torek, 01.04.2008 : 18:46:12 »

Čili je šla danes popoldne v nov dom.
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #25 : sreda, 02.04.2008 : 18:04:46 »

fino!  Cheesy Cheesy pa preden grejo še kako slikico, če se le da! ker so res... (sej niti nimam besed za to stopnjo nadluškanosti)
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #26 : torek, 08.04.2008 : 19:13:55 »

Pepsi, upam, da ne obupavate. Saj je interes, ampak ne (še) pravi.
Logiran

Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #27 : torek, 08.04.2008 : 19:56:13 »

Obupavamo še ne, nas pa kliče vsak dan kakšen pacient. In potem še tisti, ki se po telefonu sliši v redu in se zmenimo za obisk, ne pride. Ampak saj če ni resen, je boljše tako.
Čipka in Chivas bi pa bila lahko v reklami za multivitaminski napitek in tablete v enem, ker imata toliko energije. Sta res ful lušna in prebrisana - treba je že fejst pazit, da se ne zbašeta v kakšno čudno luknjo (al pa z glavo pod kavč, ven pa ne gre več...). - Skratka, dolgčas nam ni. Potencialne posvojitelje pa vseeno vabimo, da nas pridejo obiskat in odpeljejo vsakega na svoj kavč!

Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
urmil
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #28 : torek, 08.04.2008 : 20:04:53 »

Še fotk. Grin  Ugotavljam podobnost z Bucijem. Tongue
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #29 : torek, 08.04.2008 : 20:13:56 »

Sem poslala Smetki eno ravnokar za na forum, ker sem žal še vedno prebutasta, da bi jo sama spravila sem gor. Če mi pišeš na privaten mail, ti pošljem še kakšno - to pa znam. (Grozno, saj vem.)
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Strani: 1 [2] 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Trije mali grehki - Chivas, Čipka in Čili
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines