mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 13:01:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Trije mali grehki - Chivas, Čipka in Čili
Strani: [1] 2 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Trije mali grehki - Chivas, Čipka in Čili  (Prebrano 15728 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : četrtek, 07.02.2008 : 20:57:00 »

"Naša" Lili, zdaj Čopka, je v novem domu skotila tri mladičke, dve samički in enega samčka. Oddajajo se preko zavetišča in z našo posvojitveno pogodbo čez nekaj tednov. V nove domove bodo šli prvič cepljeni in čipirani, pogoj za posvojitev je med drugim sterilizacija oziroma kastracija.
Morebitni posvojitelji lahko njihov razvoj spremljate v tej temi. Informacije: 051/30-44-35.

Logiran

kvisnar
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 392


« Odgovor #1 : četrtek, 07.02.2008 : 21:10:47 »

če so grehki, so tisti ta sladki.
 Wink
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #2 : torek, 12.02.2008 : 15:34:35 »

Nekaj novih slikc sem ravnokar poslala Smetki, tako da jih verjetno lahko kmalu pričakujemo v tejle temi. (Jaz sem očitno prebutasta, da bi jih zraven pripela, al pa nimam tapravega paketa!)
Naši trije grehki so sicer dobili začasna imena: fantek je CHIVAS, punčki pa ČIPKA in ČILI. rastejo in debelijo se kot pr norcih - bajsa Čipka je danes tehtala samo malo manj kot 900 gramov. Bili so tudi  prvič razglisteni in že gledajo. V naslednjih dneh bodo dobili "svoj" del dnevne sobe za raziskovanje, divjanje in sračkanje (tudi tako dobesedno).
Ostali člani družine so se vdali v usodo, da trenutno niso ta glavni. Ker se je mami Čopka nekoliko pomirila, gredo lahko zdaj mladiče celo povohat od blizu. pri tem delajo različne face in glavo obračajo malo levo, pa malo desno - in se čudijo. Jih pa zelo zanima - čez kakšnih 14 dni torej pričakujemo vsesplošen žur...
HOV! Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #3 : torek, 12.02.2008 : 17:45:37 »



Logiran

zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #4 : torek, 12.02.2008 : 18:28:25 »

Bunke lepe! Kiss
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #5 : sreda, 13.02.2008 : 08:23:57 »

Cortki mali luštkani, bucki fletkani.....  Jim pošiljam enega  Kiss na njihove trebuščke.
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #6 : sreda, 13.02.2008 : 09:38:54 »

Jaz tu moram izpustit en velik iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, pa čeprav ni dovoljen. Smiley
Logiran
urmil
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #7 : sreda, 13.02.2008 : 13:38:29 »

Starejši bratec Buci ima tudi črn repek, nosek in ušeska. Kiss Kiss Kiss
Kak so lepi. Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
urmil
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #8 : sreda, 20.02.2008 : 13:29:53 »

Pepsi, a lahko še kakšno fotko prilimaš, me zanima, če bodo bunkice kaj bodobne našemu Buciju. Tongue
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #9 : sreda, 20.02.2008 : 16:12:19 »

Bom - jih grem jutri spet pogledat in poslikat. Zdaj že sedijo, se grizljajo med sabo, spuščajo zvoke vseh vrst - predvsem kadar kakšen pade iz košare na tepih in se potem močno razburja...-Tole za skoraj že oddano punco je pa SUPEEERR!!! Smo zelo veseli!
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #10 : četrtek, 21.02.2008 : 17:24:18 »

Logiran

Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #11 : četrtek, 21.02.2008 : 19:15:54 »

Res so srčki. Se tudi že veselo prerivajo, grizejo za ušesa in nerodno mahajo s tačkami en po drugem. Ko se fejst najejo in ležijo na hrbtu, pa izgledajo kot majhne hruške z okroglimi trebuščki.
Najbolj živahna je bajsa Čipka (na zadnji sliki v sredini, s temnim gobčkom), ki se že takole v rani mladosti ves čas rine v ospredje...-Bom sproti sporočala, kaj vse bodo ušpičili, zdaj se je itak šele dobro začelo!
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Gaya
novinec
*
Sporočil: 32


« Odgovor #12 : petek, 22.02.2008 : 08:52:09 »

Ne zamerit ampak moram vprašat.. to so mešančki z terrierjem ane?
Drugače so pa zlo lepi..
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #13 : petek, 22.02.2008 : 23:32:46 »

Ma ne upam si še rečt, s čim ali s kom so zmešani tele mali piščanci.
Nekaj slik od mamice je na ogled v arhivu pod "Lili",  pa njen prejšen sinko je tudi v arhivu pod "Buci", če to kaj pomaga. Kdo je bil ata zdaj, neb vedla tkole z glave... - vsi predlogi in ugibanja so pa dobrodošli!
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
everlast
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 310


« Odgovor #14 : četrtek, 06.03.2008 : 23:03:46 »

Kako so kej tele kepice, so že kej lepega ušpičili ?
Logiran
Strani: [1] 2 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Trije mali grehki - Chivas, Čipka in Čili
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines