mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 19.03.2024 : 06:36:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: (Povožena?) psica iz Vrhnike
Strani: 1 [2] 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: (Povožena?) psica iz Vrhnike  (Prebrano 11104 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #15 : torek, 19.02.2008 : 12:40:38 »

Majči, ti bi morala basni pisat  Smiley.
Logiran

Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #16 : torek, 19.02.2008 : 12:45:42 »

ze poslusati me ne morete, a zdaj bi me pa se brali? japajade  Grin

In samo tako v info - ce bi jaz naletela na tole actor-psico, bi te po telefonu prepricevala, da rabi najmanj tri operacije, ene 5 infuzij in ozivljanje...ze vnaprej vidim tvoj obraz, ko bi te iz Logatca klicali, da je vse ok Grin Bi tekla dol po Žažarju, kolikor bi me noge nesle  Cheesy

Lp, Maja
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #17 : torek, 19.02.2008 : 12:50:03 »

Bi tekla dol po Žažarju, kolikor bi me noge nesle  Cheesy


A to je zdej namig zame? Huh

Drgac pa Gargamelca, da ne bos mislila, da so mnozicno ustavljali avtomobile in noge, ko se je izkazalo, da gospa pa le ni mrtva. Ustavil je samo eden voznik avtomobila, vsi ostali (sprehajalci, joggerji,...) so sli mimo. Roll Eyes
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #18 : torek, 19.02.2008 : 12:56:55 »

A to je zdej namig zame? Huh

delno Grin sama bi namrec tak vik in krik verjetno zagnala, da mi na koncu res ne bi preostalo nic drugega kakor dir v dolino Cool Malo heca Wink

Sicer pa me ne-ustavljanje niti ne preseneca Sad Kolektivna odgovornost, vest, cut, da pomagas durgemu bitju...kaj je ze to?

Lp, Maja
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #19 : torek, 19.02.2008 : 13:20:56 »

ko se je izkazalo, da gospa pa le ni mrtva
Ampak ta je pa res gospa, kako se je pedenat pustila Nanook. Dekca tko, pa dekca drugač, pa fejst čohat, pa.... ooooo, lej umiraaaam.... pa Nanook zraven čist živčna  Grin Grin, pa jaz, ki dirkam po cestah, da bom ja morda uspela nekomu rešit življenje  Tongue. Da ne govorim o njeni plemeniti krvi, ki jo je prav tako uspešno zamaskirala pred samimi poznavalci  Tongue Grin. Za crknit smešno, danes se že ves dan režim temu.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #20 : torek, 19.02.2008 : 13:31:18 »

In joooj, hehehe, da ne govorim o tem. Ko so me lastniki klicali in rekli, če je pri nas prinašalka, sem si mislila... oh ja, tista črna psička je njihova... ampak vsak pa res ne more biti kar prinašalec, al kako  Grin Grin. Po mojem bo boljše, da malo utihnem  Tongue Cheesy.
Logiran

Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #21 : torek, 19.02.2008 : 13:35:32 »

Pozabla si na mojo mamo, ki je stala zraven in ves cas jamrala kako ga (takrat smo se verjeli Tariju in bili prepricani, da je pes) vse boli in postavljala diagnoze (ena hujs od druge). Tongue Grin Grin
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #22 : torek, 19.02.2008 : 13:36:50 »

Jej, saj res. Še samec je bila povrh vsega  Grin.
Logiran

Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #23 : torek, 19.02.2008 : 13:40:11 »

Aja, pa se tole zapovrh-sem klicala mamo s svojega mobija, da naj mi prinese deko in mobitel, ker moj crkuje. In je bila tok zivcna, da je najprej ene 10min skakala po bajti in iskala moj telefon-tega, s katerega sem jo itak jst KLICALA! Roll Eyes
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #24 : torek, 19.02.2008 : 13:44:17 »

Ok, pol pa še jst vse povem. So prišli ponjo, pa sem jemala podatke za v register, pa sem zelo suvereno rekla: MEŠANKA!. Pa oni meni začudeno: ne, ne, rodovnik ima. In jst: a ja, kaj pa je  Huh Huh?? Za crknit, hahaha.... pol so me pa še malo prepričevali, pa papirje kazali, pa uho tetovirano.... sej se mi zdi, da berejo, pa upam, da se oni tudi tako zabavajo. Za crknit, res  Grin.
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #25 : torek, 19.02.2008 : 13:48:33 »

So prišli ponjo, pa sem jemala podatke za v register, pa sem zelo suvereno rekla: MEŠANKA!.

Evo, tle si te pa tut jaz čist predstavljam! Grin

lp, Katarina
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #26 : torek, 19.02.2008 : 13:51:44 »

Hehe, jaz tudi... sploh si predstavljem kako si dvignila del svoje obrvi in zraven rekla: "A ja? Kaj pa je?"  Grin (hahaha, me že trebuh boli od režanja)
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #27 : torek, 19.02.2008 : 13:58:15 »

Ja, punce, dajte si duška, mi, ki tole beremo, se tudi režimo zaradi vašega opisa dogodkov. Grin Cheesy
K sreči se je res vse srečno izšlo!
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #28 : torek, 19.02.2008 : 14:14:22 »

Ja, pa res. Glede na to kako folk vozi po tisti cesti, sem imela v glavi vse mozne teorije kako se je tam znasla. Se na vesoljcke bi prej pomislila kot pa na to, da se samo dela. Roll Eyes Sploh pa tako dobro, z jamranjem zapovrh. Tongue Grin Grin Grin Se tudi pri nas doma ze cel cas samo rezimo, mami jo je pa ze oznacila za "lubico" (to je najvisja cast pri nas prosimlepo Tongue).
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #29 : torek, 19.02.2008 : 14:19:37 »

Ja, punce, dajte si duška, mi, ki tole beremo, se tudi režimo zaradi vašega opisa dogodkov. ;

V bistvu sem prepričana, da če bi Smetka vključila vse svoje diplomatsko prepričevalne veščine, bi skrbnike še celo prepričala, da pesjanka JE mešanka, he he... Smiley

lp, Katarina
Logiran
Strani: 1 [2] 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: (Povožena?) psica iz Vrhnike
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines