mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 05:55:41

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: STAFFORDSHIRE BULLTERRIER - čvek
Strani: 1 ... 20 21 22 23 24 [25]   Dol
Natisni
Avtor Tema: STAFFORDSHIRE BULLTERRIER - čvek  (Prebrano 98340 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Luna95
rad pišem
****
Sporočil: 379


WWW
« Odgovor #360 : četrtek, 23.12.2010 : 22:06:06 »

O, kaj sta lušna Cheesy
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #361 : četrtek, 23.12.2010 : 22:28:45 »

''Zdej pa končno mam kolega'', je reku Iron na zadnji fotki Smiley.
Čestitke za malčka pa za skuliranega psa tudi.
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #362 : četrtek, 23.12.2010 : 22:40:46 »

Vanja bo mel najboljšo 'varuško'. Tongue

(ponosna teta  Cool)
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #363 : petek, 24.12.2010 : 11:05:37 »

O hudo, Friga, pr vas imate pa izgleda bulle kar v krvi Wink.
Logiran
maddox
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #364 : četrtek, 31.03.2011 : 13:00:10 »

Pozdravljeni, jaz imam SBT-ja, star je dve leti in pol. Izredno ubogljiv in učljiv. Povodca praktično ne pozna, tudi pred trgovino počaka sam. Že od majhnega me je spremljal na mojem delu, sem namreč radijska in televizijska voditeljica, tako večkrat tudi sodeluje v kakšnih oddajah.
Do drugih psov je prijazen, sicer pa izredno izredno ubogljiv in razmuljiv, obožuje plavanje in ima na morju svojo desko =)
Učila sem ga po principu šepetalca psov ...

Pes ima rodovnik, pa vendar mi to niti ni pomembno, iščem namreč samico za parjenje, saj se pri svojih dveh in pol letih še ni paril ...
Pokličite ***

Jasmina ***
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #365 : četrtek, 31.03.2011 : 13:12:43 »

Pes ima rodovnik, pa vendar mi to niti ni pomembno, iščem namreč samico za parjenje, saj se pri svojih dveh in pol letih še ni paril ...
Pokličite ***

Jasmina ***


A to pomeni, da pride v poštev tudi psica brez rodovnika in vzrejnega dovoljenja?
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #366 : četrtek, 31.03.2011 : 13:17:55 »

maddox, sem mislila, da spadajo radijski in tv voditelji med bolje obveščene in osveščene ljudi, pa se očitno zelo motim. Shocked

Za parjenje potrebuje pes vzrejno dovoljenje, ker pa pišeš, da ti rodovnik ni pomemben (za psa brez rodovnika ni mogoče dobiti vzrejnega dovoljenja), mi je jasno, da želiš štepati nerodovniške mladiče. Lastniki pravih plemenjakov namreč ne objavljajo takih oglasov, kot si ga objavila tukaj. Samo za info - pes ne potrebuje sexa za preživetje.

Znašla si se na portalu, kjer se držimo nekaj osnovnih pravil, med katere spadata tudi:
- kontaktnih podatkov tukaj ne objavljamo, ker tole ni oglasnik, zato so tvoji podatki izbrisani (beri pravila)
- ker se tukaj družimo odgovorni skrbniki psov, je prepovedano kakršnokoli pozivanje k štepanju pasjih mladičev mešancev, torej je prepovedano vsakršno oglaševanje paritev psov brez vzrejnih dovoljenj.

Kaj mislimo o ljudeh, ki objavijo takle oglas, si preberi v članku zakaj rodovniški psi niso zastonj ...
Logiran

Strani: 1 ... 20 21 22 23 24 [25]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: STAFFORDSHIRE BULLTERRIER - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines