mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 01:08:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Drulovka - Kranj!!!!!
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Drulovka - Kranj!!!!!  (Prebrano 7520 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #30 : ponedeljek, 03.03.2008 : 23:24:07 »



Mel, sploh ne bom komentirala. ker nimam besed za tvojo situacijo Tongue


Ja, verjamem. Nisi edina   Lips Sealed
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #31 : ponedeljek, 03.03.2008 : 23:44:55 »

me pa takšne slabe izkušnje s policijo čudijo po eni strani...
ker sama nisem imela še tako negativne izkušnje. zadnja pozitivna izkušnja je bila uro in pol nazaj Roll Eyes (sicer tokrat ne v zvezi s psi)

Imam tudi jaz veliko pozitivnih izkušenj. Kot jih imam tudi z uradnimi veterinarji. Ni vse slabo, je pa res, da je treba veliiiko, da stvari funkcionirajo. Primer: domžalski so naredili ogromno, ko je šlo za Bareto in njene mladiče, pa veliko jih ve, kam poklicat, če rabijo. Jih je pa še zmeraj dosti, ki sploh ne vedo ne za zavetišče; in to na isti postaji  Shocked. Vsakič posebej povem svojo številko in dodam še dva, tri stavke... pa ne pomaga dosti.
V glavnem je res takole:


Skoraj živčen zlom, grožnja z mediji in "notranjimi" je sprožila kolesa v tek - v resnici pa bi morala kolesa po zakonu tečt sama.
Logiran

BooBoo
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 218


« Odgovor #32 : torek, 04.03.2008 : 08:57:26 »

Še posebej pa pomagajo taki lastniki čigar pes popade tvojega za stegno, oni pa reagirajo, "ježeš kolk si danes igriv!". In seveda ni na povodcu.
Logiran
Toblerone
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 33


« Odgovor #33 : torek, 04.03.2008 : 10:42:30 »

Res upam, da se bodo stvari nekam premaknile, preden bo "zakon močnejšega" doletel recimo kakšnega otroka. Vem pa še predobro kako stvari tečejo v takih primerih, ker sta nam pred leti dva spušečna bokserja raztrgala našega labija, da so ga komaj rešili na veterini. Lastnik je ves čas nemočno stal zraven in govoril, da si ne upa poseči vmes, medtem ko je moj brat dobesedno skočil med pse in jih metal po zraku, da je naš lahko zbežal. Mi smo na koncu vse reševali mimo policije in direktno z lastnikom, ker je ta na srečo sodeloval. Policija se namreč ni zganila čisto nič.
Logiran
Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Drulovka - Kranj!!!!!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines