mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 14:44:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Čips
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 16   Dol
Natisni
Avtor Tema: Čips  (Prebrano 103339 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #45 : sreda, 26.11.2008 : 22:14:29 »

Čips pa še vedno čaka... Ne razumem Undecided
Upam, da ti Miklavž eno fajn družino zrihta, če ne on pa vsaj Božiček.  Kiss
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #46 : sreda, 26.11.2008 : 22:17:05 »

Čips pa še vedno čaka... Ne razumem Undecided
Upam, da ti Miklavž eno fajn družino zrihta, če ne on pa vsaj Božiček.  Kiss
jaz tudi ne razumem Shocked
bi ga takoj vzela (Oxina in Čipsova barva je pa ja nekaj najbolj posbnega Cheesy ), ampak žal nimam financ Cry
Cukerček Kiss
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #47 : torek, 09.12.2008 : 12:11:39 »

joj...
Smetka, kaj je narobe s tem psom?! Shocked ali se je sploh kdo kakorkoli zanimal zanj? Huh
ne dojamem Cry
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #48 : torek, 09.12.2008 : 12:22:14 »

joj...
Smetka, kaj je narobe s tem psom?! Shocked ali se je sploh kdo kakorkoli zanimal zanj? Huh
ne dojamem Cry

Nič joj! S psom ni nič narobe, jaz sem se zanimala (se še) zanj. Če ne bo dobil nič boljšega, bo lahko prišel k nam v hišo, samo mačke še vzljubi, pa bo. (Kar pa ne bo težko, pri nas vsi psi marajo mačke.) Wink
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #49 : torek, 09.12.2008 : 12:29:44 »

Nič ni narobe z njim. Samo na slikah ni taka luštkana kepica. V živo je pes itak zakon. Tudi meni po slikah ni bil nič posebnega, vendar ko vidiš psa v živo, njegovo energijo, karakter... Moj najljubši varovanec v zavetišču, itak.
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #50 : torek, 09.12.2008 : 13:04:49 »

Nič joj! S psom ni nič narobe, jaz sem se zanimala (se še) zanj. Če ne bo dobil nič boljšega, bo lahko prišel k nam v hišo, samo mačke še vzljubi, pa bo. (Kar pa ne bo težko, pri nas vsi psi marajo mačke.) Wink

Ups pomota, prosim brišite!
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #51 : torek, 09.12.2008 : 16:51:02 »

Pomota?
Logiran

vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #52 : torek, 09.12.2008 : 17:11:39 »

Pomota?

Ja, sem mislila na Čipkota, jasno! Se opravičujem.
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #53 : torek, 09.12.2008 : 21:09:19 »

Vsake oči imajo svojega malarja, so rekli včasih. Čips je ravno tak pes, kot so všeč npr meni. In vem, da ga bodo ugledale prave oči. Pa upam, da še letos.
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #54 : četrtek, 15.01.2009 : 19:38:08 »

O, lepi Čipsek je Mister January Smiley  http://www.zavetisce-horjul.net/kuzam.php?subaction=showfull&id=1231191973&archive=&start_from=&ucat=63&
Čips, ti želim čimprejšnjo selitev v lasten dom.

"Tako kot mnogi drugi si Čips zasluži okusiti pravo življenje. Drugačno od prve možnosti, ki je bila poginiti izgubljen v gozdu, in tudi drugačno od druge, ki je biti eden izmed mnogih. Tako kot vsi ostali si tudi on zasluži čisto svojega človeka, čisto svojo skledo hrane, čisto svoj dom. Le da Čips na okus vsega tega čaka že zelo dolgo."
Ful dobro napisano.

In če je kak potencialni fajn posvojitelj slučaaaajno spregledal, kaj dobi v paketu s tem postavnim mladcem: Odrasel, vodljiv, učljiv, zdrav… Drugih psov sicer ne mara, obožuje pa ljudi. In žogice. Kaj bi dal za žogico? Sedi, prostor, taco, skok v višino, glas in LUPČKA! Kaj bi človek še hotel več?  Roll Eyes
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #55 : četrtek, 15.01.2009 : 19:47:17 »

Če sem čisto OT, me brišite. Bi pa želela napisati nekaj iz mojih izkušenj za tiste, ki oklevate pri posvojitvi odraslega psa.

Moja prva odrasla posvojenka je Layla. Sem vedela, kje se znajo pokazati težave in sem se pripravila. Težav zdaj nimava nobenih. Ker sem jo lahko ocenila, kakšna je, karakter, izkušnje, vse jo je že izoblikovalo. In sem srečna, da sem se odločila, kot sem se.

Drugi moj odrasli posvojenec je pri meni samo nekaj dni. Ko sem ga pogledala, ga na hitro ocenila... Mi je bilo vse jasno. Kaj ima rad, kakšen je, kaj je prinesel s sabo. In sem spet srečna, da sem se odločila, kot sem se.

Sem pa posvojila tudi mladiča. Ta pa je... Hm, ja, tu se pa ni dalo ugotovit.

Tako da, če si želite psa, takšnega, kot je opisan Čips, se dogovorite za ogled. Mogoče pa ste vi pravi zanj in on za vas?
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #56 : četrtek, 22.01.2009 : 16:37:54 »

joj, Čipsek Kiss
še vedno čakaš?! Cry
če bi imela več ''papirja'' (beri denarja Lips Sealed ) ni vrag, da se ne bi sprijaznil z Maikom in Tayosom Roll Eyes

kaj novih fotk? Smiley
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #57 : sreda, 25.02.2009 : 21:38:26 »

Čips je v zavetišču že 1 celo dolgo leto.

Posvojitelji?
Logiran
Zaphod
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 72


« Odgovor #58 : četrtek, 26.02.2009 : 13:25:44 »

Čips je res lep in do sprehajalca prizanezljiv pes. Tempo sprehoda je stvar dogovora, brez heca. Vedno se prilagodi trenutnim sposobnostim in situaciji. Zabavna se mu zdi igra z žogico: "vzemi mi jo, če jo moreš". Pa mu je ne moreš  Grin Grin Grin

LP
Logiran
nikatd
novinec
*
Sporočil: 33


WWW
« Odgovor #59 : torek, 10.03.2009 : 05:07:12 »

Kaj ko bi organizirali kampanjo/oglaševanje v stilu oddaje psov in mačk, ki so v Horjulu že tako dolgo kot Čips? Mogoče pa bi ljudje prej videli tudi v teh živalih lepoto in ne samo v mladičkih, pa še opozorili bi bolj na njih, na tiste ki so v Horjulu že res dolgo.. Poleg tega bi lahko seveda zbirali tudi denar za zavetišče.
Slogan bi lahko bil "Postani ti moja sreča na drugi strani vrvice" ali kaj podobnega..

Vsem želim lep dan  Wink
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 16   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Čips
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines