mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 06:07:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kranjčani, na pomoč
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kranjčani, na pomoč  (Prebrano 2455 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : četrtek, 06.03.2008 : 11:37:14 »

Kopiram mail:

že pred nekaj časa sem vas obvestil o izgubljenem kužku (pasme kratkodlaki pritlikavi jazbečar), ki sem ga opazil v bližini mojega doma. No, ko smo se začeli pogovarjati, da bi ga pripeljal v zavetišče, je kuža čudežno izginil oz. ga ni bilo moč več videti.

Glej ga zlomka, kuža se je zopet pojavil, tokrat pred blokom, v katerem stanujem, na naslovu Cesta 1. maja 69, Kranj. Mislil sem, da ga očitno nekdo spusti iz stanovanja, da se malo sprehodi, ipd., vendar temu ni tako, saj ga opažam ob različnih urah dneva, tava po cesti, po bližnjem parku, spi pod balkonom...

Opazil sem, da je že kar nekaj noči preživel zunaj, na hladnem, zato sem se včeraj odločil, da ga poskušam ujeti. To se ni izkazalo za lahko nalogo, saj je kuža tako prestrašen (stanovalec mojega bloka ga je grdo spodil in mu tudi vzel oddejo ter posodo z vodo, ki ), da je takoj, ko je zagledal povodec, začel lajati in se umikati.

Glede na to, da ga ne morem ujeti, bi bilo dobro, da ga pride kdo iz zavetišča iskat. Moja punca je ta teden doma in vam lahko pri tem pomaga oz. vam ga lahko vsaj pokaže. Njena tel. št. je **************

Boste šle pogledat, pa mi povedat, kako izgleda tole njegovo vedenje? Da se vem pripravit na zverino  Tongue?
Logiran

zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #1 : četrtek, 06.03.2008 : 13:10:15 »

Polona bom šla jaz pogledat. Imam pa na sumu, da je to mogoče tisti, ki je že  lani na ulici Gorenskega odreda iskal punce. Pošlji mi številko, da jo pokličem.
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #2 : četrtek, 06.03.2008 : 13:14:35 »

Zmagica, a to se midve obedve grebeva?!?  Tongue
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #3 : četrtek, 06.03.2008 : 13:28:49 »

Če je isti, ostane na cesti. Če ni, se slišimo in naredimo bojni plan  Cool.
Logiran

zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #4 : četrtek, 06.03.2008 : 18:10:20 »

Polona kuža je isti. 
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #5 : četrtek, 06.03.2008 : 18:12:07 »

Ok, tema v arhiv. Hvala.
Logiran

ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #6 : sreda, 12.03.2008 : 09:10:05 »

hmmmm se močno bojim, da tema ni za v arhiv... pesjanko je zdaj stacioniran v sosednji ulic pred vhodom v blok... pesjanko se pusti pobožat, ko pa ga predolgo "nadleguješ" pa začne lajat v človeka  Sad
Sodelavka me bo poklicala takoj dane po službi, če bo še vedno tam, saj se je zjutraj veselo tresel pred vhodom  Angry

lp ostržka
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #7 : sreda, 12.03.2008 : 09:30:23 »

Ne bi rada vzela s ceste psa, ki je star, ki je blizu doma, ki je očitno vsako leto vsaj dvakrat na istem mestu, ki ne želi ravno stika s človekom, ki je lovski in ki ni posvojljiv in ni nevaren za okolico in očitno zna pazit nase. Ne vem, kako naj najdem lastnika, lani sem imela idejo, da bi ga opremili z ovratnico s sporočilom, pa ni pustil... evtanazirat po 30. dneh ga pa ne mislim.
Logiran

Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kranjčani, na pomoč
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines