mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 17:19:15

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Horjulčici Pia & Pearl, sestrici Sari & Rena ter mamina psička Miša
Strani: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 ... 38   Dol
Natisni
Avtor Tema: Horjulčici Pia & Pearl, sestrici Sari & Rena ter mamina psička Miša  (Prebrano 121251 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #240 : nedelja, 13.11.2011 : 15:47:28 »

Čist za brezveze in delajmo se kot da ni nič  pevka

http://www.youtube.com/watch?v=UjWD3XL4Mhc

P.S.
Posnetek ni nastal slučajno, to je vsakodnevno in sem itak vedela kaj bo 
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #241 : nedelja, 13.11.2011 : 16:49:53 »

 
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #242 : nedelja, 13.11.2011 : 17:07:03 »

Pa še podnapis "Stara, da ne boš misla, tvoj ata ni bil nemški steklar temveč ovčar, rit maš veliko k trajekt in televizorja ne vidim"  Evil
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #243 : nedelja, 13.11.2011 : 17:52:49 »

hehe, Cats, tale steklarskoovčarskakoščena rit ji ni bila popolnoma nič napoti, sam njej se je tako zazdel  Evil
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #244 : nedelja, 13.11.2011 : 20:08:14 »

To TI praviš  Cool  Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #245 : nedelja, 13.11.2011 : 20:16:22 »

He he, kakšno bitje  ljubezen  Taki so najboljši  Tongue
Pia, zdaj mi vemo, zakaj ti jezo nad Flipa stresaš  Wink
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #246 : sobota, 26.11.2011 : 10:00:11 »

Ker mi ponavadi praznujemo dan, ko je bila Pia posvojena je treba na to temo reči par besed  Smiley

Berem takšne in drugačne zgodbe o fajn psih, privrženih, poslušnih, ni da ni…No, Pia to ni Tongue samosvoja, trmasta, ki vsakodnevno preizkuša kje je, tisti dan, moja meja. Danes je dan, ko sem se ozrla nazaj, kaj vse sva dale skozi  Smiley Prva čisto moja psica, ki nikakor ni bila tisto kar pričakuješ in sma delale, prvo na poslušnosti, kar še danes ne deluje, ko se zapiči v mišjo luknjo, ko vidi ježa, ko najde mrtvega goloba… ampak furama dalje z najinimi vsakodnevnimi 'prepirčki', trenutki nežnosti, občasnimi lužicami iz protesta – kakšnega ve samo ona. Skoraj istočasno sma se preselile v naše skupno stanovanje, se iz njega preselile, skupaj sma se učile imeti rade muce (vsaj domače Tongue), skupaj sma vzgajale začasnike in tu se je izkazala kot najbolj nežna in potrpežljiva. Potrpežljiva do vseh, ki so začasno domovali pri nas, nikoli ni bila hudobna do nikogar od njih, ona jim je brez problema odstopila svoje ležišče, jim dajala prednost pri moji pozornosti in bi jim bila, če bi jaz to dovolila, pripravljena odstopiti tudi svojo posodo s hrano.  V vseh teh letih, ko me je znala pripeljati na rob kjer bi ji bila včasih pripravljena vrat zasukat, sem ugotovila, da je v bistvu ves ta čas ona učila mene. Ta psica me je naučila tisto česar me ni nihče v življenju…potrpežljivosti, do nje, do ljudi, do same sebe, do vseh situacij v življenju. V tem času sma šle skupaj čez mnoge preizkušnje, selitve, smrti, bolezni…in danes se vprašam, kako bi vse skupaj speljala, če ne bi bilo Pie in seveda ostalih mojih živalc, ampak Pia je tista, ki me je vsa ta leta učila, učila, da se lužica pobriše brez drame in potem tako u izi brišeš lužice tudi skozi življenje..

Čeprav sem se včasih vprašala, pa kje sem ravno Pio našla posvojiti, danes vem, da se je to zgodilo z razlogom in da je v mojem življenju manjkala točno ona, učiteljica, ki me je naučila drugače gledati na življenje in vem da sem danes zaradi nje in njene vzgoje drug, srečnejši človek.

  Pia, lubica moja, danes praznujema pet let skupnega življenja, hvaležna sem za  vsak dan, ki sem ga, do sedaj, preživela s tabo (ok, mogoče tisti s crknjenim golobom ni bil najbolj posrečen  Angry) Rada te imam, ti, moja sladka, nežna, žlehtna žvalca in upam, da se bova še dolgo skupaj učili biti boljši   ljubezen

P.S.
Tortica bo...  Wink
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #247 : sobota, 26.11.2011 : 10:13:02 »

 ljubezen Kiss
Logiran

mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #248 : sobota, 26.11.2011 : 11:45:44 »

Vse najboljše ob obletnici, Pia ljubezen Uživaj danes v tortici in potem še vsak dan skupaj s Tvojo še naslednjih milijon dni Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #249 : sobota, 26.11.2011 : 11:51:19 »

Rossy, lepo napisano ljubezen
Pii Kiss Kiss Kiss, obema pa še veliko skupnih trenutkov, čeprav včasih niso najbolj posrečeni Smiley
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #250 : sobota, 26.11.2011 : 12:54:49 »

Čestitke in uživajta skupaj še naprej! Kiss Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #251 : sobota, 26.11.2011 : 13:23:34 »

Pia, lepota zlata, vse naj za tvoj  praznik pa še veliko skupnih srečnih let! Cheesy
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #252 : sobota, 26.11.2011 : 16:34:19 »

Tole je bil pa romantični realizem, Rossy, res. Tolk iskreno, prizemljeno in z ljubeznijo napisano...
Si zaslužita še veliiiiko let za zavijanje vratov, učenje, iskanje mej in mečkanje porednih kosmarih kožuhov Kiss!
Čestitke obema Smiley.
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #253 : sobota, 26.11.2011 : 17:02:04 »

Tudi mi se pridružujemo čestitkam ob obletnici.  Cheesy
(Rossy, sem vesela, da si to napisala. Sem se takoj počutila malo boljše Smiley )
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #254 : sobota, 26.11.2011 : 17:10:48 »

Kolk si to fajn napisala, Rossy Smiley Čestitke za obletnico.
Logiran
Strani: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 ... 38   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Horjulčici Pia & Pearl, sestrici Sari & Rena ter mamina psička Miša
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines