mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 22:33:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Psička Fanta iz Trzina
Strani: [1] 2 3 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Psička Fanta iz Trzina  (Prebrano 15985 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : petek, 14.03.2008 : 13:58:58 »

Brez čipa, manjša, mlada, išče dom.

Logiran

Ora
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #1 : petek, 14.03.2008 : 14:31:00 »

A je lahko Fanta Roll Eyes
Tole bitjece ima pa skoraj sigurno kaj Russelčka v sebi Kiss
Logiran
weimi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 319


« Odgovor #2 : petek, 14.03.2008 : 15:01:20 »

s kolegivco sva lovile to psičko po trzinu.
jaz sem ji dala ime kar Juna(po filmu ki se zdaj vrti v koloseju - 16 letna mamica ki je noseča,tale psica ja je po moje in pa tudi po vet oceni breja...in sva jo s kolegico poimnovali kar Juna).
Žalostna je tale psičkina zgodba.Zjutraj ko je bila petra s svoj opsičko zunaj je videla kako je nek tip s celjsko registracijo v rdečem golfu vrgel vn to malo luštno bitjece.

njeno zgodbo in vse podrobnosti bova s petro še spisale skupaj pa tudi nekaj slikic imava.

lp
Logiran
weimi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 319


« Odgovor #3 : petek, 14.03.2008 : 15:02:35 »

Ora tamala he oversized parson...če bi bila manjša bi bila lahko čisti parson
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #4 : petek, 14.03.2008 : 19:46:20 »

Ko sem se danes zjutraj s svojo psičko vračala iz jutranjega sprehoda sem videla, da nek moški ob ograji neke hiše nekaj odlaga (mislila sem, da je papir ali les) - bila pa sem 500 m stran. Moški se je nato usedel v svojega rdečega golfa (2) s celjsko registracijo in se odpeljal v ulico (kar je bilo nekoliko čudno ker je bila glavna cesta v drugo smer) Shocked.

Za avtom se je na cesti kmalu pojavila psička, malo večja mešanka, ki sploh ni vedela kaj jo je zadelo. Najprej sem bila šokirana in nisem niti dobro dojela, da je človek spustil psa iz avta in se odpeljal  Angry(dokler nisem videla istega avta, ki je po drugi strani odpeljal na glavno cesto). Na žalost nisem uspela ujeti celotne registracije...razen oznake CE.

Psička je seveda šokirana letala za avti in po cesti zato sem jo skušala privabiti in ujeti, pa se ni pustila in mi je po pol ure pobegnila Sad.

Saio sem odpeljala domov, poklicala na pomoč, nato pa sva z Evo prečesale Trzin in jo našle zelo blizu mesta, kjer je bila zapuščena (še vedno je iskala lastnika). Nekaj časa smo se lovili med hišami, nato sem jo uspela prijet.

Peljali smo jo v Domžale, da bi preverili, če ima čip - seveda ga ni imela Angry. Veterinar pa je po tem, ko jo je pretipal ugotovil, da je najverjetneje breja. Psička je izredno mlada (mislim, da nima enega leta) in izredno prijazna Kiss.

Odpeljali smo jo k nam, kjer smo ji dali pit in jest, jo nekoliko umili.
Na žalost nobena izmed naju ni imela možnosti jo obdržati zato smo se sicer s težkim srcem odločili, da jo odpeljemo v Horjul Cry.

Res upam, da bo kmalu dobila nov dom, kjer jo bodo imeli radi tako kot si zasluži.

Psička je mlada, prijazna, mila, živahna, lepo se je ujela z našo psičko, lepo sta se igrali, do hrane ni zaščitniška.

Žalostno, kaj si vse ljudje privoščijo...še zdaj sem jezna, da nisem uspela videt registracijske tablice... Angry


Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #5 : petek, 14.03.2008 : 19:51:51 »

Dobro, da si opazila kaj se dogaja, stekla v akcijo in psičko rešila. Lahko bi se ji kaj hudega zgodilo. Tako pa jo zdaj čaka svetla prihodnost. Za lastnika pa nimam besed  Angry
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #6 : petek, 14.03.2008 : 21:26:08 »

In spet ena (+xy?) lastniška žival v breme tuji oskrbi  Undecided fuj no sram
Logiran

delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #7 : petek, 14.03.2008 : 22:41:14 »

Ob takih zgodbah mi gre vedno pogosteje po glavi misel, da ne bi bilo zavrženih človečkov, če bi njihovi psi imeli možnost, da bi takšne kot je bil ta tip, zavrgli. Ker so psi bolj človeški. Pa ne samo psi.
Fanta je pa kljub žalostnemu pristanku na cesti ena mala srečka, ker jo je takoj našel angelček v podobi Petre  Smiley  Kiss .
Logiran
Panky
otrok do 14 let
*
Sporočil: 27


« Odgovor #8 : nedelja, 16.03.2008 : 11:43:43 »

Ne vem kako so lahko ljudje takšni!! >:(Bi jo lahko vsaj v zavetišče pripeljal ne pa da jo vrže na cesto Angry
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #9 : nedelja, 16.03.2008 : 13:31:34 »

Ena hitra pikasta žvau:





Zagotovo mešana s samim vragom  Tongue.
Logiran

Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #10 : nedelja, 16.03.2008 : 14:08:03 »

Upam, da pišeš o Fanti Tongue

Lp, Maja
Logiran
Zaphod
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 72


« Odgovor #11 : nedelja, 16.03.2008 : 14:14:20 »

Smiley Smiley Smiley

LP
Logiran
Pola
rad pišem
****
Sporočil: 460


« Odgovor #12 : nedelja, 16.03.2008 : 15:36:57 »

lp ta mala lepotička mi sploh ne gre iz glave, če bi le imeli možnost pa nas je baje že dovolj za enkrat, upam da bo čim prej dobila najboljši dom da neham težit doma k so me siti. Pozdrav v horjul od Petre&Pole&Tima&MissY
Logiran
deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #13 : nedelja, 16.03.2008 : 16:37:10 »

In kaj se da storiti, da bi našli voznika rdečega golfa s Celjsko registracijo?
Logiran
weimi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 319


« Odgovor #14 : nedelja, 16.03.2008 : 17:09:03 »

Smetka je bilo že kaj povpraševanja za Fanto?
Mi jo je blo tako težko dat iz rok k vam...sem imela čisto rosne oči.
Psica se mi je v treh urah res usedla v srce.

Prečohaj in prelupčkaj jo prosim v mojem imenu.
Logiran
Strani: [1] 2 3 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Psička Fanta iz Trzina
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines