mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 13:22:32

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mafija
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mafija  (Prebrano 23550 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Kimi*
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 595


« Odgovor #15 : četrtek, 20.03.2008 : 08:30:37 »

Se res bolje počutim na kavču, pa TV gledat, kot da en Mafija proti tebi leti in grozi Tongue, ampak v resnici je ful malo tistih pravih junakov, pa še ti niso junaki na prostem, pač pa na ograjenem ali na verigi. Sem vedela, da je mlad; bi pristopila drugače, če bi bil zrel samec. Saj ni kakšnega trika, samo ne bojim se, ker nekako vem, kako bodo odreagirali. Ful so presenečeni, če reakcija ni beg, kriljenje in kričanje. In potem nenadoma ne vejo več, kam bi sami s sabo, pa kar stran gledajo, pa vprašaj jim visi nad glavo. Mafija se je nenadoma vpičil v koker španjela čez cesto in se napihoval, pa sem se usedla na tla in mu precej odločno ukazala, da mora takoj k meni. In je kar prišel, se usedel zraven, se pustil pobožat in pripet in to je v glavnem to.

no za predavanje ali pa raje sklop predavanj to temo se pa jaz prijavim, ki sicer ne krilim z rokami ali kričim, me pa fejst stisnem če se kakšna mrcina zaganja vame....in mrcini je to seveda všeč in dobi še večji zagon Sad
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #16 : sobota, 22.03.2008 : 00:23:23 »

Hm... kaj naj rečem? Krasen, impozanten, umirjen pes. Točno veš, da razmišlja trezno, da ne dela nepotrebnih premikov ali izvaja ukrepov, ki bi bili brez smisla in namena. Stabilen, tipičen predstavnik. Po eni strani si predstavljaš, kako hoče pregnati Smetko s svojega teritorija /tudi če to v resnici ni čisto njegov teritorij ampak, če se mu zdi, da malo pač je, potem ukrepa/, po drugi strani pa te ob njem ni strah, da bi naredil nekaj, kar ne bi bila kaka logična posledica dogodkov v njegovi posredni/neposredni bližini.

Iskreno upam , da se bo našel poznavalec pasme, ki mu bo dal priložnost, da doživi častitljivo in zasluženo starost.

Ej, Medvedek....



Ena poza...



Druga poza...



Tole pa je "repek", kajne?



Samozavesten, miren pogled...



Pa tudi smisel za humor: "No, Smetka, če me hočeš spraviti nazaj v pesjak, me najprej ujemi"! Grin



lp, Katarina
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #17 : sobota, 22.03.2008 : 08:39:15 »

Aaaa, a smisel za humor se reče temu po novem  Huh Tongue?
Fajn pes je, tale Mafija. Res ni strahu, da bi komurkoli kaj storil, če bo dobil skrbnika, ki ga bo upošteval. Ni žleht, res ne.
Logiran

steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #18 : sobota, 22.03.2008 : 13:02:15 »

In pol se greš lahko z njim sprehajat pred VURS, parlament, vlado in se lepo dret Mafija, Mafija, pa ti nihče nič ne more Grin
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #19 : sobota, 22.03.2008 : 13:09:22 »

Krasen Mafijozo, samo še res skuliran "Mafijec" ga mora posvojiti, da bosta oba zadovoljna  Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #20 : sobota, 22.03.2008 : 17:37:51 »

Sej če bo taprava Mafijozarka, ne bo imel nič proti  Tongue.
Logiran

sparks
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #21 : nedelja, 23.03.2008 : 12:38:17 »

Uh, šaro. Še ena moja šibka točka  Tongue. Krasen je ta Mafija. Upam, da čim prej dobi dobrega lastnika.

Lp,
Saša
Logiran
Tarek
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 53


« Odgovor #22 : četrtek, 27.03.2008 : 15:30:40 »

In pol se greš lahko z njim sprehajat pred VURS, parlament, vlado in se lepo dret Mafija, Mafija, pa ti nihče nič ne more- hehehe pa še res je Smiley nova ideja za bodoče lastnike- no, kje ste?? Smiley
Logiran
Panky
otrok do 14 let
*
Sporočil: 27


« Odgovor #23 : četrtek, 27.03.2008 : 20:27:46 »

Moja mami je imela šarplaninca okoli 10 let.Jaz sem bila stara okoli 3 leta,pa sem ga z lahkoto vodila na spehode,nikoli me ni potegnil,vedno je gledal kje sem.Mami mi je povedala , da je bil zelo prijazen,zelo čist,veliko ljudi ni verjelo da je lahko šarplaninec tako prijazen. Vodili smo ga na razstave in tudi tam ni bilo nobenega problema,celo tuji ljudje so prosilo če se lahko slikajo z njim.Upam ,da ima Mafija podobne lastnosti ,kot jih je imel Lobo in da bo kmalu našel svojega posvojitelja,da bosta lahko oba uživala.
P.S:Mogoče ga prideva z mami tudi pogledat in peljat na sprehod.Mami je zaljubljena v šarplanince. Kiss Kiss Kiss Cheesy Cheesy

lp
   Anja
Logiran
jončica
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 166


« Odgovor #24 : četrtek, 27.03.2008 : 22:46:39 »

Če komu uspe pretentati "mafijoza" je to zagotovo Smetka.Pa ne preveč reklame delat,jo bo  hotel še kdo za sodelovanje, če bo treba koga za zapahe spravit ...ha, ha..Mafijozu pa čimprej  tapravega lastnika, da se preveč ne  naveže na Smetko... Grin
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #25 : ponedeljek, 07.04.2008 : 17:34:44 »

Mafija bo v tem tednu predvidoma kastriran, potem pa bo lahko počasi že resno iskal dom. Je prijeten velik pesjan, ki ni nevaren ob pravem vodenju.

Kakršnokoli "lastništvo", ki bi komu padlo na misel v smislu preprodaje psa kamorkoli, odpade.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #26 : četrtek, 10.04.2008 : 09:37:42 »

Mafija kastriran.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #27 : petek, 11.04.2008 : 09:42:02 »

Mafija v svet že od včeraj gleda z velikimi, okroglimi očmi in mu precej stvari ni jasnih. Npr., kako je preživel nevarno tehtnico in tehtanje, jasno... pri veterinarju. Mafi, do sedaj tehtnica ni še nikomur v rit skočila, pa tudi tebi ni, si videl  Roll Eyes.



Uf... če sem do sedaj preživel, bom pa še ene par let, anede. Samo iz pesjaka me pa ne spravijo več  Angry!

Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #28 : petek, 11.04.2008 : 09:52:51 »

Joj revež.... kar pri odprtih vratih mora biti. A mu jih ne bi nekdo zaprl?! Grin Grin

lp, Katarina
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #29 : petek, 11.04.2008 : 10:17:40 »

Joj revež.... kar pri odprtih vratih mora biti. A mu jih ne bi nekdo zaprl?! Grin Grin

lp, Katarina

pa še prehladi se lahko zaradi prepiha! Grin
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mafija
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines