mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 01:19:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Pici-posvojitev
Strani: 1 2 3 [4]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pici-posvojitev  (Prebrano 9704 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Lino
novinec
*
Sporočil: 1


« Odgovor #45 : nedelja, 30.03.2008 : 01:30:02 »

Glede na to, koliko opravka imate vi ljudje s tem forumom me prav zanima kdaj (poleg suzbe in vsakdanjih obveznosti) najdete dovolj casa za zivali?!?!?! Zdi se, kot da pridejo vedno sele na drugo mesto, saj so vasi odgovori in komentarji veckratdnevni (pa mislim, da je potrebno pred odgovor prejsnje poste tudi prebrati!?!)

 Roll Eyes verjetno tudi tebi neb škodilo, če bi.. predno pišeš takšne neumnosti.. prebrala kakšno temo več.
Logiran
morjeSONCE
novinec
*
Sporočil: 23


« Odgovor #46 : nedelja, 30.03.2008 : 18:47:02 »

Bi se dalo to temo dokončno izbrisat, da se ne bo nadaljevalo z brezveznim kreganjem?
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #47 : nedelja, 30.03.2008 : 23:30:48 »

MorjeSONCE je začela to temo z namenom razčistiti zadeve okoli posvojitve Pici. Kar je bilo tudi storjeno. Trenutno tema nima z naslovim (Pici!) nikakršne zveze več. Tema je bila nekoliko brezveze začeta, še veliko bolj brezveze pa jo je vlečt v nedogled, tako da sem tudi jaz močno za, da se tole zaključi.
T.R.U. je odprla temo "vprašanja, teoretiziranja in pametovanja" - verjetno tudi za takšne in podobne namene... Samo predlagam...
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #48 : ponedeljek, 31.03.2008 : 06:12:48 »

Ekola....
Logiran

Strani: 1 2 3 [4]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Pici-posvojitev
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines