mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 23:10:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Raj in Rene
Strani: [1] 2 3 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Raj in Rene  (Prebrano 14158 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : sobota, 22.03.2008 : 13:38:44 »

Najdena skupaj v Tuhinjski dolini (isti lastnik?), že nekaj dni na cesti.

Raj je star 5-6 mesecev, labrador mix, neoznačen, brez ovratnice.







Rene je star 6 mesecev, večji, neoznačen, brez ovratnice.







Logiran

kaatjaa
novinec
*
Sporočil: 4


« Odgovor #1 : četrtek, 27.03.2008 : 21:50:33 »

hej smetka, nekaj me zanima....tale Raj je prijazen ? kaj misliš s katero pasmo bi lahko bil mix? Iščemo kužka za posvojitev in predvsem si želimo prijaznega kosmatinca... lp,katja
Logiran
ticka
rad pišem
****
Sporočil: 421


« Odgovor #2 : četrtek, 27.03.2008 : 22:08:14 »

kaatjaa, Smet je trenutno bolna in ti vrjetno ne bo mogla odgovoriti. Svetujem ti, da jo naslednji teden poklices po telefonu in ti bo dala vse zelene informacije.
lp
tanja
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #3 : petek, 28.03.2008 : 07:13:10 »

Podatkov ne zapisujem brezveze, ali pač?? Tule piše:

Raj je star 5-6 mesecev, labrador mix, neoznačen, brez ovratnice.

Morda se motim, ampak ali se niso tvoji že pojavili pred zavetiščem po cca 20-ih urah, ko ni bilo odgovora na mail? Je to taisto "povpraševanje", kot ste se izrazili?
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #4 : petek, 28.03.2008 : 08:41:20 »

Jao, komaj v eni temi razložiš ljudem, da naj malo razmislijo, preden kako kozlarijo napišejo, že je treba v drugi temi razlagat čisto simpl stvari, kot so: Tudi če je o psu napisan le en stavek, še ni nujno, da v njem ni nič uporabnega. Ali pač?? Huh Tongue

lp, Katarina
Logiran
kaatjaa
novinec
*
Sporočil: 4


« Odgovor #5 : petek, 28.03.2008 : 18:52:26 »

Ne smetka, to ni isto "povpraševanje"!!
Odziv na moj post pa me je prav razočaral..Zakaj pa potem so te internetne strani in ta forum, če ne zato da povprašaš o kužku ki ti pade v oči? Sem iz čisto drugega konca slovenije in res se ne morem kar takoj pripeljati v horjul,da bi pogledala kužka in tam povprašala vse o njem! In ja, Xena o psu je napisan samo en stavek,prav zato pa sem vprašala ali je prijazen itd.! Kdo pa je rekel da v njem ni nič uporabnega?!! Ampak iz enega stavka pač ne morem vedeti kakšno je stanje tega psa...po sliki res ne morem soditi¨! In ja,smetka res si napisala da je labradorec mix...ampak to mi ničesar ne pove...lahko je mix z pitbulom...Zato pa sem vprašala ali je prijazen in sem mislila da boš mogoče napisala kaj več o njegovem karakterju...
Za psa se ne odločam kar tako! 15 sem imela psa,zdaj po enem letu odkar ga ni več pa sem se znova odločila da posvojim kužka iz azila in mu ponudim boljše življenje!
Res nevem zakaj sem naletela na tak odziv?
Lp!
Logiran
kaatjaa
novinec
*
Sporočil: 4


« Odgovor #6 : petek, 28.03.2008 : 18:56:25 »

15 let*
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #7 : petek, 28.03.2008 : 19:09:01 »

Meni je res žal, ko prebiram vse te kregarije (ne samo v tej temi, tudi v drugih Horjulskih). Jasno mi je, da je treba brat, kar je napisano, in ne spraševat po že podanih odgovorih. Jasno mi je, da so vprašanja iz samega ljubega firbca nezaželjena, ker ima Smetka mnogo pomembnejših zadev (še ko je zdrava, kaj šele ko je bolna) za postorit, kot tešit babji firbec. Jasno mi je tudi, da vsi, ki spremljamo horjulčke vemo, da moramo, ko se nam sprostijo posvojitvene kapacitete, vzeti telefon v roke in poklicati Smetko.

Ne razumem pa napadanja čistih začetnikov, ki so na forumu od predvčerajšnjim in nimajo pojma, za kaj tukaj sploh gre. Vedno razumem napade na IDEJE, nikoli pa na LJUDI. Jaz lahko zagovarjam svoje ideje in lahko pod težo argumentov priznam, da se motim. Napadi na osebe pa mi niso jasni.

Žal mi je predvsem, da nas je mnogo, ki tako finančno kot moralno 100% podpiramo Smetko in njeno zavetišče, pa si nikoli ne bi upali poklicati ali priti k njej. Raje bomo šli z vlakom do Kopra ali s taksijem do Gmajnic.

Lp, 5ra
Logiran
kaatjaa
novinec
*
Sporočil: 4


« Odgovor #8 : petek, 28.03.2008 : 19:22:25 »

ja...saj da bereš forum ne rabiš biti tudi uporabnik foruma in registriran! lahko pa rečem,da sem prebrala 80% tega kar je na temu forumu....pač nikoli nisem imela želje,da bi pisala gor in sodelovala...pa saj je vseeno
LP
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #9 : petek, 28.03.2008 : 19:22:53 »

Saj je Smetka napisala, da se lahko moti. Torej se je zmotila in užaljen bi bil kvečjemu (pa še to ne) tisti na katerega bi post dejansko letel. Torej kaatjaa nič biti užaljena, Smetka se je zmotila. Če te pa tale Raj res zanima, pa pokliči Smetko in bosta že nekako naprej.  Wink
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #10 : petek, 28.03.2008 : 19:23:35 »

Sem iz čisto drugega konca slovenije in res se ne morem kar takoj pripeljati v horjul,da bi pogledala kužka in tam povprašala vse o njem!

Zakaj ne? Kaj ti to preprečuje? Slovenija je vendar tako majhna, da jo v par urah prevoziš. Wink
Če ti je pes všeč, pokliči, vprašaj, se zmeni...tralalalala....sedi v avto in gas do Horjula....lahko, da boš od tam prišla srečnejša kot si zdaj Cool

Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #11 : petek, 28.03.2008 : 20:11:08 »


 pa si nikoli ne bi upali poklicati ali priti k njej.
Lp, 5ra

 Shocked Shocked Shocked jaz sem očitno z drugega planeta.
Logiran

Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #12 : petek, 28.03.2008 : 20:51:58 »

Shocked Shocked Shocked jaz sem očitno z drugega planeta.
Ne, jaz sem, in to priznam. Vi ste en planet, lepši in boljši. Ne beri sarkastično, ker ni tako napisano. Nismo vsi od "tam".

Lp, 5ra
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #13 : petek, 28.03.2008 : 22:29:38 »

Zakaj pa potem so te internetne strani in ta forum, če ne zato da povprašaš o kužku ki ti pade v oči?

Za prvo informacijo. Za to, da nalepim fotke in obvestim tistega, ki je žival izgubil oz. tistega, ki bi se lahko zanimal zanjo, da je tu. Za vse ostalo je na voljo tel in sicer: 051/30-44-35.

Ne smetka, to ni isto "povpraševanje"!!

Se opravičujem torej, podobnost je prav neverjetna.

Ne, jaz sem, in to priznam. Vi ste en planet, lepši in boljši. Ne beri sarkastično, ker ni tako napisano. Nismo vsi od "tam".

Lp, 5ra

Kakšen boljši, lepši planet je kdo in od kod? Ne razumem. Na mojem pucam drek in bruhanje, pa poslušam pasje vpitje non stop. Komot se na tem krasnem planetu še kdo pojavi.

Kar se mene tiče, dobite od zdaj naprej fotko in potreben osnoven opis. Ostalo naj piše, kdor želi.
Logiran

Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #14 : petek, 28.03.2008 : 23:06:16 »

Hmm, ne razumem, tudi sama sem bila nekoč novinec na forumu, tudi nam je padla v uč ena Horjulska baba in če gre kdorkoli pogledat na začetek Piine teme bo videl, da sem postavila samo eno vprašanje in sicer ali se psica že oddaja ali še čaka na starega lastnika, ostalo je bila komunikacija po telefonu in ne morte verjet - preživela sem  Wink in danes je že več kot leto odkar imamo Pio. Zato nikakor ne morem zastopit vseh teh vprašanj po forumu kajti, danes npr. mene nekaj zanima, Smetka npr. odgovori jutri vendar ne napiše vsega kar bi jaz želela zato jaz še enkrat vprašam, ona spet odgovori itd., itd., v nedogled - nima smisla, po telefonu je vse lahko rešeno v parih minutah.
Logiran
Strani: [1] 2 3 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Raj in Rene
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines