mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 11:58:51

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Psica Fru iz Ilirske Bistrice
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: Psica Fru iz Ilirske Bistrice  (Prebrano 30787 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #90 : petek, 15.08.2008 : 19:26:22 »

Fru je damica... princeska, mimozica Tongue

So ji na sprehodu cele tri dežne kaplje padle na zadnjo plat, pa se ji je tako domov začelo muditi, da to kar res ni....  Shocked Dež namreč topi sladka bitja  Grin Grin
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #91 : sobota, 16.08.2008 : 09:51:17 »

 Grin Grin Grin Pa lepoto lahko spere.... se ni za hecat s takimi rečmi. Kar je ziher, je ziher!  Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #92 : ponedeljek, 18.08.2008 : 08:03:44 »

Ohoho, še ena taka fina princeska - tudi naša Missy se noče zmočit - pa smo hitro rešili problem - neseš jo do konca ulice, potem pa gre veselo peš naprej, kot da ni nič. Mal se otrese pa šiba dalje...
Z dvorišča peš v dež pa ni šans, da jo spraviš revico, tako lepo sladkorčico.
Glih v kakšno nevihto je seveda ne vlačimo, ni šans, če pa samo malo kaplja, tako da v bistvu lahko teče ˝med kapljicami˝ to pa že - če ne, jo potem noter čisto preveč razganja.
Je pa to prednost malega psa - kakšnega velikega bi težko v naročju nesel : - )))
Uživajte na dežku in sončku....
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #93 : četrtek, 21.08.2008 : 22:37:44 »

Hvala!
Sem pa kar takoj napovedala vojno "sem mimozica" sprenevedanju, komi čakam oreng dež, greva na ta dolgega Tongue

Je imela pa Fru-la danes malo "ognjenega krsta", smo čist nenapovedano odlutali v center LJ in pri Nami šli v Mladinsko po ene obrazce... Sem višja kake pol metra od ponosa  Cool Roll Eyes - brez kakega strašnega preusmerjanja pozornosti so mimo leteli ljudje, kolesarji, avti, ..., ..., ...  Shocked Pliiiiiidna!  Cheesy (se me je držala ko klopek)

Včeraj pa je cel dan preživela med konji v MB; niso več grozni, še nahrulit se jih ne splača, pa če da konj nos dovolj nizko, se damica elegantno vzpne in prilima lupčka na konjski smrček   Cheesy:D (kakršen skrbnik, tak pes...)

Jutri spet konji, tokrat štajerska in pomurje!
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #94 : četrtek, 21.08.2008 : 22:42:02 »

Vidve imata pa pestro Cheesy. Res sem se vesela, da sta se našli pravi za skupaj, čisti sorodni dušici Kiss.
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #95 : petek, 22.08.2008 : 07:18:52 »

Fru je damica... princeska, mimozica Tongue

So ji na sprehodu cele tri dežne kaplje padle na zadnjo plat, pa se ji je tako domov začelo muditi, da to kar res ni....  Shocked Dež namreč topi sladka bitja  Grin Grin


O ja, to je pa očitno horjulski karakterni profil Cheesy
Tudi naša Pega je iz samega cukra in se lahko po dežju stopi. Da imam mir, je ravno prejšnji teden dobila dežni plašč. Tiste dva dni nalivanja za vikend je bila zadovoljna z njim, ampak na tla se pa vseeno ne usede, če je mokro. Tongue
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #96 : petek, 22.08.2008 : 08:24:27 »

Dežni plačšek  Roll Eyes? No ja, mogoče pa res  Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #97 : petek, 22.08.2008 : 08:25:10 »

... plašček  sram
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #98 : nedelja, 24.08.2008 : 22:31:35 »

Konjska pastirica Fru:

http://lh5.ggpht.com/animo.awc/SLHQIA3TqtI/AAAAAAAANhE/AlvnJYbEsJ8/s800/IMG_4065.JPG

Še so "na broju":

http://lh4.ggpht.com/animo.awc/SLHQbZ6Rv5I/AAAAAAAANiI/jdbGhGVRmxQ/s800/IMG_4125.JPG

"Ma ja, dol mi visijo vaše konjurine...."

http://lh4.ggpht.com/animo.awc/SLHQdccd5wI/AAAAAAAANiQ/f8yZpajWfSM/s800/IMG_4142.JPG
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #99 : nedelja, 24.08.2008 : 23:32:00 »

Opa, sta se potepali vidim Cheesy. Pa kakšne lušne slikice Smiley...
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #100 : sreda, 03.09.2008 : 13:31:11 »

Fru je fino in lepo napreduje, prava damica, ki ji je presenetljivo hitro postalo jasno, da npr. kolesarji in tekači niso za ganjat pa take. Ob priložnosti dodam še kako sliko. Občasno misli tale 12-kilska buča, da je 2-kilski naročni cucek  (kot zdajle npr)… Roll Eyes Tongue

Ampak (pa sorry za tale izpad) če pa dobim njenega bivšega lastnika v kremplje, ga pa za priveske obesim s tromostovja!!!  Angry     

Punca full razmišlja, precej hitro se ji da stvari dopovedat, taka »street wise«. Ampak – krtačo pozna in se je na smrt boji, kletvic se boji dovolj, da se gre skrit, če kako sliši (ok, zdaj ne več), boji se podolgovatih stvari, kijih ima kdo v roki, …, …, … Pa full delava na tem, da ni to nič groznega.
Tako je reva spala celo (!) to noč v sosednjem prostoru pod posteljo le zaradi tega, ker sem, ko sva se spravljali spat, vzela tubo s kremo, da si namažem ramo (mislila sem, da je šla pač na kavč). Res, če najdem njenega prejšnjega ………..

Sva sicer takoj dopoldne začeli vajo »tuba v moji roki ne bo pojedla Fru«, a v prvi fazi je zopet hotela pobegnit, potem je bilo ok, povsem mirna pa še ni bila…

Bi rekla, da karkoli se ji je dogajalo, se ji je moralo za zaprtimi vrati. Ona je zdaj stran od preživetega terorja (ok razen kar jo mački terorizirajo Tongue ), ampak koliko jih je še takole, pa noben ne ve…

Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #101 : sreda, 03.09.2008 : 13:51:10 »

Ampak (pa sorry za tale izpad) če pa dobim njenega bivšega lastnika v kremplje, ga pa za priveske obesim s tromostovja!!!  Angry 
Grin Grin Grin Grin a ti ga lahko pomagam iskat? Ker tale viseči okras na tromostovju bi pa rrrrreees rada vidla  Grin
Mogoče bi bil pa to korak proti ponovni uvedbi prangerjev  Huh  Roll Eyes

Ej, kam je pa zginla una, ki si je upala tukajletrosit, da je Fru grda  Huh  Roll Eyes  Tongue
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #102 : sreda, 03.09.2008 : 14:10:07 »

Ga po mojem ni junaka, ki bi si to še kdaj upal bleknit Tongue Tongue Huh
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #103 : sreda, 03.09.2008 : 14:31:44 »

Menda ja ni res kdo rekel, da je grda? Huh
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #104 : sreda, 03.09.2008 : 14:56:43 »

Grin Grin Grin Grin a ti ga lahko pomagam iskat? Ker tale viseči okras na tromostovju bi pa rrrrreees rada vidla  Grin

Ja, dej! Prej ga dava v obdelavo še mojemu konju (ki ga bom pred tem prepričala, da je to drug žrebec, ki se je prišel za njegovo drago potegovat), kar ostane, pa obesiva! Tongue

Nannook, ja nekaj se je v tej smeri namigovalo. Sam po mojem je moral bit sam kak tipkarski škrat Tongue
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Psica Fru iz Ilirske Bistrice
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines