mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 15:26:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Vse to ...
Strani: [1] 2 3 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Vse to ...  (Prebrano 9880 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
denver
novinec
*
Sporočil: 6


« : petek, 04.04.2008 : 21:34:02 »

Vse to, glede Raja se mi zdi zelo čudno in sumljivo... Moram povedati, da sem se za Raja zanimala prvi dan po objavi, vendar odgovora na mail nisem dobila. Zato sem se čez dva dni odpravila v Horjul, da bi se pozanimala osebno, pa me niti niso spustili v zavetišče, kljub temu da sem prišla v času uradnih ur!? Odpravili so me kar pred ograjo, češ da je vodja bolna poleg tega pa je Raj v karanteni (jaz pa sem si vzela celo dopust, saj sem iz Savinjske doline.) Raj bi naj bil v karanteni in rekli so naj pokličem čez cca 10 dni, takrat ga bo možno videti. Poklicala sem čez cca 5 dni in so rekli naj pokličem tako kot danes (v petek), da se bomo takrat lahko kaj več pogovorili; medtem ko sem včeraj zasledila,da je že oddan. Vse skupaj se mi zdi zelo čudno.... Mislim, da so tu v ozadju še kakšne druge zadeve, kot le priskrbeti tem ubogim živalim dobre lastnike....   ZELO STE ME RAZOČARALI!!!!
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #1 : petek, 04.04.2008 : 21:36:29 »

Denver škoda. Očitno te je nekdo prehitel. Kaj pa kakšen drug kuža? Zavetišče jih je polno.
Logiran
denver
novinec
*
Sporočil: 6


« Odgovor #2 : petek, 04.04.2008 : 21:44:53 »

Zalarjeva to ni to... Meni so rekli, da ga bom lahko videla šele v petek, potem pa je bil kar naenkrat že v četrtek oddan... Zanimivo, da ga je nekdo drug lahko prej videl... tu nekaj smrdi!
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #3 : petek, 04.04.2008 : 21:47:28 »

Ja, ful smrdi.
Predvsem to, da kolikor razberem iz tvojega posta, se nisi prej najavila niti?
Samo to me zanima.
Logiran
denver
novinec
*
Sporočil: 6


« Odgovor #4 : petek, 04.04.2008 : 21:54:39 »

ne. Glede na to, da so objavljene uradne ure sem pač mislila, da bom lahko videla psa, kot v ostalih zavetiščih... vsaj v zonzaniju je tako (drugje pa še tako nisem bila).
Sem pa zasledila, da je tudi kaatjaa imela neke podobne težave z Rajem...
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #5 : petek, 04.04.2008 : 22:13:38 »

Osebno nadvse ljubim ljudi, ki vletavajo v SVOJEM postem času in brez najave. Taki so mi najlubši. Pa niti nimam zavetišča, samo si vseeno ne predstavljam, kako bi sprejemala kogarkoli brez predhodne najave. Pač nisem nasmejani robot.
Btw, imam posvojenko iz Zonzanija med drugim, pa ne bi ravno rekla, da lahko "uletiš prosto po Prešernu".
Logiran
denver
novinec
*
Sporočil: 6


« Odgovor #6 : petek, 04.04.2008 : 22:20:15 »

Ne vem zakaj so potem objavljene uradne ure, če ne smeš priti...? Sem pa pisala mail, pa žal nisem dobila odgovora... Ne vem zakaj ga imajo, če nanj ne odgovarjajo...

Sem bila pa tudi jaz pred časom v zonzaniju z mamo- prišle sva brez najave v času uradnih ur-pogledale sva lahko vse pse in ga je tudi izbrala. Skratka zelo drugačen odnos kot v teh gorenjskih koncih, kjer moraš zgleda prinesti kuverto, da te sploh čez vrata spustijo...
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #7 : petek, 04.04.2008 : 22:44:00 »

Torej imate psa.
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #8 : petek, 04.04.2008 : 22:52:54 »

To kar zdaj počenjaš je grdo in je zelo očitno,da bi rada zgolj očrnila zavetišče zaradi užaljenosti,ker nisi dobila psa. V vsaki temi jasno piše Polonina gsm številka za morebitne informacije in nenajavljena nimaš kaj početi pred zavetiščem. Jaz si nisem drznila niti paketa briketov prinesti brez predhodnega klica.
Polona je bila bolna in pri  40 vročini verjetno ni imela ravno volje brati na stotine mailov,ki jih vsak dan prejema. Ne vem kaj točno se je zataknilo pri tebi, ni pa ta forum pravo mesto za taka obtoževanja-ker s svojim sumničenjem ne škodiš nikomur drugemu kot v živalicam,ki so tam v oskrbi.
Če te kaj moti, razčisti to privatno, pokliči,piši,vprašaj-to javno obtoževanje Horjula je že preseglo vse meje. Zakaj ne enkrat preprosto sprejmete dejstva,da Horjul obstaja zaradi psov in mačk in ne za zadovoljevanje naših potreb, zahtev in frustracij.
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #9 : petek, 04.04.2008 : 22:57:53 »

.. kjer moraš zgleda prinesti kuverto, da te sploh čez vrata spustijo...

 Grin sem se nasmejala ob teh besedah......Denver, drugega izberi Smiley
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #10 : petek, 04.04.2008 : 23:07:06 »

kjer moraš zgleda prinesti kuverto, da te sploh čez vrata spustijo...
Hmmm, a ne liči tole na klevetanje? Kaj ni le-to kaznivo?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #11 : sobota, 05.04.2008 : 05:54:43 »

denver, imam dovolj, dobiš uradno pošto. Boš naslednjič pač bolj pazljiv/a, če ti že ****** ***** ne nuca pri presoji, kaj se sme in kaj ne.

Za vse ostale: karantena je deset dni, v tem času psa ne vidite, če ne izkažete lastništva - ne glede na to, ali sem na bolniški ali ne. V času uradnih ur lahko pride kdorkoli in najava ni potrebna, vendar če se zanima za psa, ki je v karanteni, ga pač ne bo videl. Po desetih dneh je pes lahko oddan; in jaz sem tista, ki izberem novega skrbnika, če je le-teh več. Zagotovo bom izbrala najprimernejšega  Smiley.
Logiran

majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #12 : sobota, 05.04.2008 : 06:44:30 »

denver, imam dovolj, dobiš uradno pošto. Boš naslednjiè paè bolj pazljiv/a, èe ti že ****** ***** ne nuca pri presoji, kaj se sme in kaj ne.

Smetka, se ne bi mogla bolj strinjat s tabo! Smiley (samo si mi ziher kuverto dala, da to pišem - ma ljudje, kam smo prišli?!)

lp m+s
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #13 : sobota, 05.04.2008 : 09:09:20 »

Meni res ni jasno, kaj je z ljudmi zadnje čase.
Jaz sem v Horjul na prvi obisk prišla v soboto, potem v drugo, ko sem prišla po psičko, pa popoldan - oboje izven časa uradnih ur. Pač sem poklicala Smetko in jo vprašala, če lahko pridem(o) takrat in takrat; potem sem se še javila preden smo šli od doma, da je vedela, da res prihajamo. Če ji ne bi odgovarjalo, bi se pač menili drugače, to je bila izključno njena dobra volja.

Pa še to - Smetke prej nisem poznala, prav tako nisem sodelovala na forumu; psička je sedaj pri nas že skoraj pol leta in vedno, ko smo naleteli na problem/vprašanje, nam je bila Smetka na voljo, da smo probleme rešili (pa če sedaj gledam nazaj, bi nas marsikdaj lahko poslala prebrat knjigo o vzgoji psov, pa nas ni in je bila vedno na voljo z nasveti).
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #14 : sobota, 05.04.2008 : 09:56:21 »

....pa pravim, da je nekaj v zraku......................................... Lips Sealed Lips Sealed Angry Shocked
Logiran
Strani: [1] 2 3 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Vse to ...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines