mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 13:06:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Vse to ...
Strani: 1 2 3 [4]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Vse to ...  (Prebrano 9813 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
žana
rad pišem
****
Sporočil: 311


« Odgovor #45 : ponedeljek, 07.04.2008 : 12:38:04 »

Če, slučajno koga zanima - Raj je en lep pesjaner, ki deluje srečno in zadovoljno - tako, kot vsi člani njegove nove družine.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #46 : ponedeljek, 07.04.2008 : 12:51:38 »

Nas zanima, vendar v Rajevi temi. Tale je namenjena očitno nečemu drugemu.
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #47 : ponedeljek, 07.04.2008 : 13:16:40 »

fižolova župca, se strinjam s teboj, da je tole ze tako prezvecena tema, da ze okusa nima vec, oz. zdaj samo se otrobi ostajajo za zobmi.

Res je, tukaj nas je 5, ki lahko zadevo v horjulskem koticku izbrisemo. Ena med njimi je tudi Polona. Vendar je tudi res, da je to dvorezen mec, ki je lahko se ostrejsi od vseh do sedaj zapisanih besed. Gre za dvoje:

- Vsak, ki karkoli napise, se mora zavedati, da pise na javno dostopen forum in da gre za "medije", torej za objavo "v dobro ali skodo vsem na oceh". Ob tem je bistven povdarek ta, da vsak polno odgovarja za vse svoje crke, besede in stavke. Ce te odgovornosti ni mogoce natolci v betice v vsakdanjem zivljenju, pac ... Bodo pa s svojim pisanjem povzroceno skodo v proracunih podjetij polnili ljudje, ki imajo manjko drugje.
Zal je tako, saj je nemogoce slediti vsem zapisom, ki imajo do koga ali cesa negativen predznak.
Druga opcija je, da vsi nehamo pisat.

- Verjetno je z druge strani ekrana enostavno pogresiti neko sporocilo, posebej ce ga je napisal nekdo drug. Ker je nemogoce sprotno brisanje, vidi tudi taka sporocila pred brisanjem ze vec ljudi, nekateri celo komentirajo, zato po "inkognitem brisanju" ostane priokus, da se "tam" nekaj skriva, prikriva ... in brez pojasnil ostane zadeva se veliko bolj delikatna in lahko naredi se veliko vec skode na dobrem imenu, kot tale tema, kjer lahko nakljucni bralci preberejo en izpad in vse komentarje nanj.

Gredo pa take teme vedno po nekem casu v arhive, v pozabo, v izbris ...
Kar se mene tice, lahko gre tale ze takoj. Zagotovo denver ves cas sledi dogajanju in je na tekocem, kaj mislimo o njenem pisanju. Upam, da se je seznanila tudi s posledicami, ki ji zaradi tega sledijo.
Logiran

alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #48 : ponedeljek, 07.04.2008 : 13:35:48 »

Druga opcija je, da vsi nehamo pisat.

Mamljiva opcija!  Lips Sealed
Logiran
biba
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 105


« Odgovor #49 : ponedeljek, 07.04.2008 : 18:57:09 »

Ko nekoga zagovarjate, počnite to tako, da ne žalite drugih, zlasti kadar to počnete z velikimi črkami. Jaz znam namreč tudi priti do odvetnika...

Sleepy in vsi ostali, ki sem vas užalila.... se opravičujem. Vsekakor ni bilo mišljeno popolnoma dobesedno. Tudi sama pomagam zavetišču Maribor pa ne mislim po nikomer pljuvati.
Mogoče je bila beseda edino res pretirano. Iz svojih izkušenj pa pač lahko povem, da mi je zavetišče Horjul za vzgled.

Se še enkrat oproščam, ne vzeti vsega do besede natančno, sicer pa ne mislim se več vtikovati v katere koli teme, ker nima smisla.

Lp
Logiran
Agnesana
Irena
odvisnež
*****
Sporočil: 583


« Odgovor #50 : ponedeljek, 07.04.2008 : 19:08:50 »

Biba,

vse ima smisel, dokler to pocnes za zivali in ne za svoj blagor Smiley.

Lp
Logiran
biba
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 105


« Odgovor #51 : ponedeljek, 07.04.2008 : 19:13:15 »

Kakorkoli, ne vem, kako je bilo to mišljeno. Jaz ničesar nisem v to temo pisala za svoj blagor. Sem samo rekla, da se drugič ne mislim več v tako občutljive teme vtikovati, ker pač ne pazim dovolj dobro na vsako besedo, očitno. In samo to in nič drugega nisem s tem mislila. Moje pisanje ni imelo nič v zvezi s tem, da ne bi več delala za dobro živali, če si morda tako razumela.
Logiran
T.R.U.
rad pišem
****
Sporočil: 275


« Odgovor #52 : ponedeljek, 07.04.2008 : 19:17:45 »

Če slučajno koga zanima - Raj je en lep pesjaner, ki deluje srečno in zadovoljno - tako, kot vsi člani njegove nove družine.

 Cheesy  Cheesy  Cheesy
Logiran
Agnesana
Irena
odvisnež
*****
Sporočil: 583


« Odgovor #53 : ponedeljek, 07.04.2008 : 19:28:30 »

Razumela sem takole...

odgovori dostikrat niso taki, kot smo si jih zeleli...Pa kljub temu ni treba obupat Smiley. Kadar ponujamo pomoc zivalim, ne delamo tega zaradi nas, ampak zaradi njih.

Cloveska komunikacija je precej tezja od zivalske... Tam je precej lazje.

Zal mi je, ker si me narobe razumela... vcasih se je treba vtikat v obcutljive teme, kljub temu, da nismo strokovnjaki na tem podrocju.

Se ti opravicujem, ce sem te prizadela. Ne sodelujem na forumu s tem namenom...

Lp

Irena
Logiran
biba
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 105


« Odgovor #54 : ponedeljek, 07.04.2008 : 19:58:34 »

Agnesana, se strinjam, človeška komunikacija zna biti precej zapletena. Obe sva se narobe razumeli in seveda me nisi užalila in nisem užaljena, niti približno.

Tudi prej nisem tako mislila. Seveda vem, da v vseh zavetiščih delajo ljudje, ki so jim živali na prvem mestu, to mi kristalno jasno, tista moja izjava v zvezi z Hrjulom se je pa nanašala na bodoče posvojitelje, saj je ravno zaradi tega nastala, ko nekateri z izborom niso bili zadovoljni in tu sem pač želela povedati, da se za moje pojme v Horjulu Polona po mojih izkušnjah in branjih res zelo zelo trudi in samo to sem želela povedati. Nanašalo se je najbolj na bodoče posvojitelje o katerih gre tale tema. Polona jih maksimalno preverja, kar se mi zdi super in to je vse.

Se pa še enkrat opravičujem, vem da tudi drugje delajo/delate dobro.
Logiran
Strani: 1 2 3 [4]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Vse to ...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines