mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 21:48:06

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Škotski ovčar Sky iz Brezovice
Strani: 1 2 [3] 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Škotski ovčar Sky iz Brezovice  (Prebrano 20200 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #30 : sobota, 19.04.2008 : 19:11:34 »

V temi "zavetišče Horjul" je napisano, kaksno je trenutno stanje. Z klici za  posvojitev bo treba malo pocakati. Hvala za razumevanje .

Lp, Maja
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #31 : torek, 22.04.2008 : 19:18:05 »

Malo škrbast, a vseeno šarmantno kosmat in umirjen gospod srednjih let.









lp, Katarina

Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #32 : sreda, 30.04.2008 : 22:54:44 »

Počesan in zelo zadovoljen s svojim novim lookom!



lp, Katarina
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #33 : ponedeljek, 05.05.2008 : 13:31:56 »

Nekaj bo treba narediti. Najti nekako njegovega lastnika, drugega praktično ni. Fizično je še v kar dobri kondiciji, psihično je slabo. Stika ne navezuje, niti ga ne bo začel; pes bi šel rad domov.
Logiran

melian
novinec
*
Sporočil: 1


« Odgovor #34 : torek, 06.05.2008 : 08:25:54 »

Zdravo, sicer zelo sočustvujem s Skyjem in tistmi, ki se okoli njega trudijo, samo vaši posti - "treba je najti lastnika", so pa zelo enostranski. Zelo verjetno je, sploh pa glede na storjeno akcijo, da njegovega lastnika enostavno ni več. To se dogaja, da se ne boste preveč čudili. Glede na opisan Skyjev karakter bi rekla da je živel pri eni umirjeni osebi srednjih ali starejših let. Ki je pač izginila. Umrla, bila umorjena, se izgubila, tu pa tam pa se komu tudi enostavno do amena sfuzla. Če ima človek sorodnike, ti ponavadi nekako poskrbijo za "osirotelega" psa, ja nekaj ljudi je pa tudi zelo samih....
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #35 : torek, 06.05.2008 : 08:28:25 »

Kje se skriva sporočilna vrednost tega sporočila, ne razumem?
Logiran

vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #36 : torek, 06.05.2008 : 08:57:01 »

Zdravo, sicer zelo sočustvujem s Skyjem in tistmi, ki se okoli njega trudijo, samo vaši posti - "treba je najti lastnika", so pa zelo enostranski. Zelo verjetno je, sploh pa glede na storjeno akcijo, da njegovega lastnika enostavno ni več. To se dogaja, da se ne boste preveč čudili. Glede na opisan Skyjev karakter bi rekla da je živel pri eni umirjeni osebi srednjih ali starejših let. Ki je pač izginila. Umrla, bila umorjena, se izgubila, tu pa tam pa se komu tudi enostavno do amena sfuzla. Če ima človek sorodnike, ti ponavadi nekako poskrbijo za "osirotelega" psa, ja nekaj ljudi je pa tudi zelo samih....
Fino bi bilo zvedeti, kdo je (bil) lastnik in kaj se je z njim zgodilo, da bo zavetišče lahko ustrezno poskrbelo za psa, ki (kot sem jaz razumela) trpi ločitveno stisko.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #37 : torek, 06.05.2008 : 08:57:52 »

Nekaj bo treba narediti. Najti nekako njegovega lastnika, drugega praktično ni. Fizično je še v kar dobri kondiciji, psihično je slabo. Stika ne navezuje, niti ga ne bo začel; pes bi šel rad domov.

O tem sem enkrat nekaj že napisala. Škotu iskat novega lastnika, je težko, včasih pa prav nemogoče.
Iskreno upam, da se lastnik tega lepotca nekje vendarle najde. To, kar si napisala, sem kar pričakovala.
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #38 : torek, 06.05.2008 : 22:11:21 »

Če zdaj prav razumem, se išče star lastnik, ali nov posvojitelj. Sem ga videla tudi danes v Glossu  Smiley
(bom pa vprašala prijateljico, ki je pred kratkim izgubila svojega "lesija"...je imel dobrih 15 let) 
Sky je pa lepotec  Kiss in si zasluži dober dom za svoja zrela leta.
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #39 : sreda, 07.05.2008 : 08:16:31 »

Na sprehodu se ta lepotec prav lepo obnaša. Ne vleče, lepo hodi zraven, na vsake toliko časa se ustavi, da ga lahko pobožaš po njegovem špičastem gobčku.
Logiran
Naara
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 87


« Odgovor #40 : petek, 09.05.2008 : 09:16:25 »

Kako kaj gre? Lastnika ... predvidevam da od nikoder  Angry zanima pa me kako se tale lepotec razume z drugimi pasjmi predstavniki? Moji prijateljici je izjemno všeč a ima doma že enega razvajenca, ki je izredno prijazen, tako, da se zna zgoditi kaj v tej smeri...
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #41 : petek, 09.05.2008 : 13:39:03 »

Sky je na poti v nov dom.
Logiran

skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #42 : petek, 09.05.2008 : 13:41:11 »

Happy Smiley Držim pesti, da se bojo ujeli!
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #43 : petek, 09.05.2008 : 13:51:40 »

juhej Smiley 
Mislimo na Sky-ja, Vseh 6 tačk Wink
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #44 : petek, 09.05.2008 : 15:18:13 »

Super  Cheesy
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Škotski ovčar Sky iz Brezovice
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines