mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 09:06:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Le eden od njih
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Le eden od njih  (Prebrano 1608 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : četrtek, 10.04.2008 : 10:34:08 »

Zapis v dnevniku zavetišča 10. aprila 2008.

http://www.zavetisce-horjul.net/dnevnik/index.php




Logiran

Amaja
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 190


« Odgovor #1 : četrtek, 10.04.2008 : 15:11:32 »

Ja. Žal.  Cry Mejo je v teh primerih (skoraj) nemogoče postaviti. Vem, da če bi zmogla, je nikoli in v nobenem primeru ne bi. Ravno zato si tako dobra pri tem, kar delaš. Ker delaš s srcem in delaš na polno. Da pa boš lahko še naprej delala in ne boš čustveno/fizično/finančno pregorela, jo je pač treba. Polona, zverince te potrebujejo, tako da zdrži tudi v teh trenutkih. Grozno je odločati za nekoga drugega, ali bo živel ali ne. To si je zelo težko predstavljati, dokler nisi sam v tej vlogi. Sploh, če je morda še najmanjša možnost, da tega ne bi bilo treba. Tudi če ni absolutno NOBENE možnosti, da bi se žival izvlekla in ji le skrajšaš muke, je to še vedno ena najtežjih odločitev, kar se mene tiče. Jaz sem jo sprejela enkrat, ti jo moraš sprejemati po službeni dolžnosti. Za ta in še marsikateri del tvojega dela ti nihče ne zavida, nas je pa veliko, ki te tudi zaradi tega občudujemo. Za konec še eno, lahko tudi retorično vprašanje: Koliko duš pa si že rešila? LP, M
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #2 : četrtek, 10.04.2008 : 15:21:47 »

 Cry Cry Cry
Brez besed.
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Le eden od njih
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines