mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 14:16:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Nemški ovčar Garf
Strani: 1 2 3 [4] 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nemški ovčar Garf  (Prebrano 28089 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #45 : petek, 14.01.2011 : 11:21:00 »

Najbolj grozno je to, da lahko člobvek izgine, več tednov nihče ne opazi.
To, da je Garf shujšan pa ni nič groznega, pravzaprav je še dobro - lahko bi bil tudi že davno mrtev od lakote.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #46 : petek, 14.01.2011 : 14:34:25 »

Verjetno je pojedel čisto vse, kar je uporabnega našel Sad...

Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #47 : četrtek, 10.02.2011 : 20:13:22 »

Sem ze pozabila, kako je na drustvenem telefonu, ko je "naval". Navadno za majhne in kosmate in seveda za mesance z ovcarjem. Garf je danes objavljen v slovenskih novicah in ljudem se je po domace povedano utrgalo - vsaj 20 sporocil na odzivniku ter neprestano zvonenje telefona. Je pa zanimivo poslusat, kam vse bi ljudje Garfa dali Smiley Eni v svinjak, drugi na zajlo (veriga...ne gospa, je zajla!), tretji bi ga meli, ker je cist podoben njihovemu poginulemu (najbrz da strup), sem pa danes tudi prvic v zviljenju slisala trditi folk, da so jim psa (NOja seveda) ukradli, ker je bil tako lep. Hehehe....


Garf, upam, da se najde pravi...
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #48 : četrtek, 10.02.2011 : 20:19:52 »

Oprosti, res... ampak nekako ga moram oddat. Priznam pa tudi, da ga ne bi objavila v novicah, če bi morala jaz dežurat  Tongue.
Logiran

Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #49 : četrtek, 10.02.2011 : 20:22:59 »

Po pravici povedano se zabavam, res Smiley Garfa v svinjak hehehe...sem ze hotela komentirati, da svinjaka najbrz potem zjutraj ne bi bilo vec Roll Eyes Pa enega izmed gospodov nikakor ne morem prepricati, da ne gre za pritlikavega NOja...je klical nazaj, pravi, da se je do stegna izmeril, pa da bi do tja se slo.... Grin
Logiran
Pajk
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 79


WWW
« Odgovor #50 : četrtek, 10.02.2011 : 20:45:40 »

ma ja....kaj res ljudje kličejo in govorijo neumnosti kot jih je zgoraj omenil Gargamel? A sem jaz samo naivna in nisem spregledala sarkazma? Smiley

Sicer pa, kdaj bojo vsi ti lastniki teh bogatih kmetij in avtoodpadov in ne vem katerih dragocenih nepremičnin dojeli, da v 21 stoletju obstaja ogromno naprav za varovanje njihovega "premoženja"?!!! Te lepotce pa naj pustijo pri miru, da živijo kot se spodobi in ne na ketni oz. neki kvazi ograjenih prostorih z občasnimi sprehodi.

Garfi...v tretjo gre rado, tak pravjo... Smiley

Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #51 : četrtek, 10.02.2011 : 20:50:24 »

Eh... Lips Sealed Sad

Garf Kiss Kiss
Logiran
tamcek
rad pišem
****
Sporočil: 367


WWW
« Odgovor #52 : četrtek, 10.02.2011 : 21:42:59 »

Pa saj človek ne ve ali bi se smejal ali jokal. Kiss Cry  Na zajlo??? V današnjih časih bi ja vsakomur moralo biti jasno, da pes ni za na "zajlo", "ketno" in karkoli smo si že ljudje izrojenega izmislili. Kako pa naj bi privezan pes sploh karkoli lahko pazil? In ali res ni jasno, da tistega, ki se je resno namenil karkoli ukrasti, vlomiti ipd. ne bo ustavil niti 80kg težek pes. Hišni ljubljenčki  naj bi bili človekovi najboljši prijatelji, ne pa alarmne ali kakršnekoli drugačne varovalne naprave. Angry

Garfi tebi pa čimprej en doživljenjski najboljši dom.  Wink
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #53 : petek, 11.02.2011 : 07:04:12 »

A ga damo še na bolho? Grin
Bogi Garfi, dej no skoči rajši v en normalen dom namest v svinjak.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #54 : petek, 11.02.2011 : 08:02:25 »

ma ja....kaj res ljudje kličejo in govorijo neumnosti kot jih je zgoraj omenil Gargamel? A sem jaz samo naivna in nisem spregledala sarkazma? Smiley
Niti kančka sarkazma stop. Na žalost je vse čisto res trmoglavka. Rokso je npr. zadnjič nekdo želel za čuvanje orodja na gradbišču njihove bodoče hiše. Mah, tega je kolkor češ. Saj na tel. iz SN ne dobijo žrtve, jo pa drugje vseeno Lips Sealed Cry Cry Cry
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #55 : petek, 11.02.2011 : 09:15:09 »

Jp, vedno znova te lahko ljudje /tudi negativno, seveda/ presentijo....

Pred nekaj leti sem imela v tečaju YORKIJA, ki je prvo leto svojega življenja preživel na KETNI, kjer je skupaj s še enim večjim psom ČUVAL staro železje. Za začetek ga je bilo potrebno najprej skoraj do golega obriti, ker je imela dlako polno železnih opilkov..... v tečaj je prišel po tem, ko so ga rešili tiste ketne, da se razume.

eh...
Logiran
Pajk
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 79


WWW
« Odgovor #56 : petek, 11.02.2011 : 12:14:42 »

Še dobro Garfi, da si prišel v roke oseb, ki te ne bodo oglaševale kot psa primernega za čuvaja, za razliko od zavetišča, ki napiše pod sliko pri oglaševanju, pes pirmeren za čuvaja. Raje ne bom omenjala ime zavetišča, ker bi lahko čudežno dobili ogromno klicev od človeških izmečkov, ki vidijo pse kot čuvaje.

Garf držimo pesti...bo treba še parkrat na kavico z osebami, ki na veliko razmišljajo o posvojitvi psa...
Logiran
all
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 216


WWW
« Odgovor #57 : petek, 11.02.2011 : 12:42:22 »

Še dobro Garfi, da si prišel v roke oseb, ki te ne bodo oglaševale kot psa primernega za čuvaja, za razliko od zavetišča, ki napiše pod sliko pri oglaševanju, pes pirmeren za čuvaja. Raje ne bom omenjala ime zavetišča, ker bi lahko čudežno dobili ogromno klicev od človeških izmečkov, ki vidijo pse kot čuvaje.

Garf držimo pesti...bo treba še parkrat na kavico z osebami, ki na veliko razmišljajo o posvojitvi psa...

Mislim, da kar velik del javnosti ve, za katero se gre...
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #58 : petek, 11.02.2011 : 12:56:55 »

Ne vidim smisla v pljuvanju po zavetišču, kateremukoli. Dajte poiskat posvojitelje, ki mislijo, da niso čuvaji, pa je problem rešen.
Logiran

binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #59 : četrtek, 17.02.2011 : 13:10:28 »

Bi se kdo zogal z Garfom  Smiley
http://www.youtube.com/watch?v=oqIT1BGknLY&feature=youtube_gdata_player
Logiran

Strani: 1 2 3 [4] 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Nemški ovčar Garf
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines