mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 20:06:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Grah iz Brezja
Strani: [1] 2 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Grah iz Brezja  (Prebrano 18779 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : sobota, 12.04.2008 : 15:04:53 »

Prijavila bom vsakega, ki krši Zakon o zaščiti živali, 8. člen, prvi odstavek:

Skrbnik hišnih živali mora z zagotovitvijo osamitve, kontracepcije, sterilizacije ali kastracije živali preprečiti rojstvo nezaželenih živali.
Skrbnik živali mora z ustrezno vzgojo in šolanjem oziroma z drugimi ukrepi zagotoviti, da žival ni nevarna okolici.
Skrbnik psa mora na javnem mestu zagotoviti fizično varstvo psa tako, da je pes na povodcu.

Kazenske določbe:

46. člen
......
Z globo od 400 do 800 eurov se kaznuje posameznik za prekršek iz prvega odstavka tega člena.


Še en pes, najden v Brezju, občina Dobrova - Polhov Gradec. Star je 7 - 8 mesecev, neoznačen, brez ovratnice. Grah je srednje velik in prijeten pes.
Informacije: 051/30-44-35.





Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1 : sobota, 12.04.2008 : 19:38:47 »

Jaz sem bila njegova šofer danes. Ko sem ga pobrala pri najditelju, mi je mahal z repkom, kar lepo hodil na povodcu do avta, kamor ga je bilo sicer potrebno fizično naložiti Smiley, med vožnjo pa je bil spet zelo priden. Ni rekel nobene celo pot. Wink. Mlad, v dobrem stanju, razpoložen in seveda .. khm... terierski. Kiss

lp, Katarina
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #2 : torek, 22.04.2008 : 19:01:47 »

Ne pozabite na tegale čupavca! Smiley

"LA, jaz se ne bi fotkal in bom mižal. Ko bo šla stran, povej, a je prav?" Smiley



"Kaj, še vedno je tu? Kaj mi nisi povedala, sam tisto svojo šnoflo  ven moliš!"  Cool



lp, Katarina
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #3 : torek, 29.04.2008 : 11:17:56 »

Se mi dozdeva, da premišljujeta: Le kaj sva storila, da sva v pasjem arestu (čeprav hotelu)...pa bi blo bolje na mehkem kavču   Kiss Kiss
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #4 : sreda, 30.04.2008 : 22:23:19 »

Obljubim, da bom pridno hodil v šolo, vedno naredil domačo nalogo, se ne kregal s sošolci, pomagal bom starejšim čez cesto, obiskoval tabornike in verouk, moja soba bo vedno pospravljena, z veseljem bom pojedel vso zelenjavo pri kosilu, ne bom si vrtal po nosu in brisal umazanih rok v hlačnice. Ne bom skakal po lužah in na skrivaj kradel piškotov. Ne bom jezikal in vedno bom spustil wc školjko nazaj. Pred spanjem si bom vedno umil zobke in celo noč spal v svoji postelji. Čist zares!!!



lp, Katarina
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #5 : četrtek, 01.05.2008 : 05:55:30 »

Xena, zdaj pa že malo pretiravaš. Vsaj na verouk mu ni treba, no.
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #6 : četrtek, 01.05.2008 : 09:52:17 »

Ti ljubi Grahek, saj pride tudi tak, ki bo znal ceniti tvojo pasjo popolnost! Samo ni jih veliko, zato moraša malo počakati.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #7 : sreda, 14.05.2008 : 09:18:29 »

Zdaj ni treba nič več čakat, Grah je popoln - kastriran. Račun je tudi že plačan.
Logiran

nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #8 : sobota, 24.05.2008 : 19:46:11 »

Grahek sicer malo vleče na vrvici, drugače je pa en lušten in razigran peso. Cool







Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #9 : sobota, 31.05.2008 : 13:01:32 »

naj že kdo opazi tegale lumpka Smiley
tako zelo zelo zeloooo simpatičen fant, poln energije - kar razganja ga! in ko da par sekund mir, in te pogleda s svojimi prelepimi učki... pa potala en kup poljubčkov.... potem se pa kar stopiš zraven! Grahek mali, kako zelo ti želim, da greš čimprej k pravemu človeku!  Kiss
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #10 : nedelja, 01.06.2008 : 19:37:27 »

Išče dom, norc.

Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #11 : nedelja, 08.06.2008 : 10:14:24 »

Ne zna se obnašat v družbi drugih psov. Je sicer hitro učljiv, vendar osvojenega znanja ne želi uporabljat. Je aktiven, hiter; ne zanimajo ga ljudje. Potepal bi se, če bi se lahko in si naredil življenje zase zabavno.
Anyone??
Logiran

Zaphod
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 72


« Odgovor #12 : petek, 20.06.2008 : 11:20:24 »

Grah mi je postavil težko nalogo: "Kako zavezati vezalko, če si z njim na sprehodu?"  Grin Cheesy

Očitno ga zanimajo ljudje, ki zavezujejo vezalke  Grin Takrat ti lahko toliko stvari pove na uho, skoči čez, zleze nate, pa navije flexi okrog...

LP
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #13 : petek, 20.06.2008 : 11:27:21 »

Grah mi je postavil težko nalogo: "Kako zavezati vezalko, èe si z njim na sprehodu?"  Grin Cheesy

o-joj-joj! sem ravno včeraj razmišljala o tem kako bi bilo, če bi se mi čevelj odvezal v Grahovi družbi...
škoda, da ni bilo nikogar, ki bi vse skupaj posnel Grin Grin

Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #14 : sobota, 21.06.2008 : 16:38:12 »

Sej zna sedet, samo rečt mu je treba  Tongue


Logiran

Strani: [1] 2 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Grah iz Brezja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines