mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 05:47:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: HUSKICA iz Postojne
Strani: 1 [2] 3 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: HUSKICA iz Postojne  (Prebrano 15783 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #15 : ponedeljek, 05.05.2008 : 09:12:17 »

to niso lastniki  Angry hudo mi je vsakič ko slišim za take primere, da se tako grdo dela s psičkami/psi  Lips Sealed držim pesti, da najde dom poln ljubezni.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #16 : ponedeljek, 05.05.2008 : 13:22:46 »

Bela ne bo vrnjena lastniku.
Logiran

frki
novinec
*
Sporočil: 6


« Odgovor #17 : ponedeljek, 05.05.2008 : 13:25:19 »

Po fotografijah sodec je psicka lepo negovana in sprehajana in tudi hranjena je pravilno ker vidim po svojih SH! Ce pa ne bo vrnjena pa naj se najde vsaj tak lastnik kot je bil ta do sedaj!

lp
Logiran
lorry
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #18 : ponedeljek, 05.05.2008 : 13:31:59 »

 Shocked Zakaj pa ji privoščiš lastnika, ki se požvižga na svojo psico?  Shocked
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #19 : ponedeljek, 05.05.2008 : 13:37:20 »

Ko se brejost izteče, mladiči frčijo po stenah.

To je pa res eden od pokazateljev dobre skrbi za psico, kajne, frki?  Lips Sealed
Logiran
satin
rad pišem
****
Sporočil: 380


« Odgovor #20 : ponedeljek, 05.05.2008 : 14:06:43 »

Po fotografijah sodec je psicka lepo negovana in sprehajana in tudi hranjena je pravilno ker vidim po svojih SH! Ce pa ne bo vrnjena pa naj se najde vsaj tak lastnik kot je bil ta do sedaj!

lp

Frki jaz imam sibirca doma in ti samo nekaj rečem če je to zate lepo negovana psička, za slike sklepam da so bile narejene kmalu po prihodu v zavetišče, prosim da da si omisliš tamagocija, ker sploh ne veš kako izgleda kožuh sibircev. Psičko bi bile same kosti če ne bi bila breja. In ja krasen lastnik kjer se mora psička sprehajati sama.  Angry Huh

Polona oprosti, me lahko brišeš.  Je možno psičko posvojiti na daljavo?
Logiran
frki
novinec
*
Sporočil: 6


« Odgovor #21 : ponedeljek, 05.05.2008 : 14:47:27 »

Sam sem lastnik 6 samcev in ene psicke, ker jih imam za zimsko vleko sani in zato ker sem nor na njih. In po 10 letih ko jih ze imam tocno vem kaksne so spremembe pri takih psih in kako se razvijajo. Z njimi prezivim cca. 12ur na dan ker 8ur delam in 4 urce spim umes, ko me pa ni je pa punca z njimi! Ce sem pa karkoli narobe rekel pa prosim, da mi oprostite!

Se glede tamagocija -> ga ne potrebujem ker imam svojih 7 Ljubljenckov
Logiran
satin
rad pišem
****
Sporočil: 380


« Odgovor #22 : ponedeljek, 05.05.2008 : 15:06:21 »

Frki se ti tudi jaz opravičujem, ker je bila moja jeza hitrejša od mene, sama imam eno leto manj izkušenj z njimi kot ti, prebijem enako veliko časa kot ti z njim (imam samo enega odtehta pa za najman 5) ali še kako uro več če je le to možno in tudi sama vem kako se husky razvijajo in kaka je njihova dlaka v določenem obdobju, sicer je res da psičke v živo nisem videla in da je iz fotografije težko ocenjevati kvaliteto dlake, vendar tole ni negovana dlaka niti najman kakršna bi morala biti.  Še 1x oprosti Wink

Polona tudi tebi se opravičujem za tale off topic sram, mali pa želim da čimpreje najde ljubeč dom Kiss
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #23 : ponedeljek, 05.05.2008 : 15:21:48 »

Tudi če bi bila psica v tip top kondiciji, bi za lastnika, ki jo pusti, da se potepa se pari okrog težko našli kakšno lepo besedo. Celo če bi za mladiče poskrbel kot je treba ne.
Logiran
frki
novinec
*
Sporočil: 6


« Odgovor #24 : ponedeljek, 05.05.2008 : 15:50:50 »

Kakor pise v prvem postu, da je bila psica privezana na ketno lahko tudi sklepamo, da so drugi hodili k njej se parit. Tega sicer ne morem vedet ker ne poznam lastnika pa tudi psa ne! Drugace pa zadosti smetenja teme.

Psicka naj dobi kar ji pripada.

lp
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #25 : ponedeljek, 05.05.2008 : 15:53:25 »

Ma kaj za vraga je tu za nakladat. Psica, privezana na ketno, ki ima non-stop mladiče ni dobro oskrbljena psica, pa pika.
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #26 : sreda, 07.05.2008 : 08:21:18 »

Ta nežna psička zelo uživa na sprehodu. Upam, da jo čimprej kdo opazi in ji ponudi dom kakršnega si tako bitje zasluži.
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #27 : sreda, 07.05.2008 : 11:35:53 »

Ma kaj za vraga je tu za nakladat. Psica, privezana na ketno, ki ima non-stop mladiče ni dobro oskrbljena psica, pa pika.

AMEN!
Logiran
tinči
novinec
*
Sporočil: 14


« Odgovor #28 : četrtek, 08.05.2008 : 13:18:58 »

Ali se psička oddaja že zdaj ali ko skoti. Psička me interesira(prepričati je potrebno samo še šefa;)) ), samo za mladičke pa mislim da ne bi imeli dovolj časa in pa tudi izkušenj.
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #29 : četrtek, 08.05.2008 : 13:56:21 »

Piše, da bo/je že psička sterilizirana, torej ne bo mladičev.

Za vse nadaljnje informacije se obrni na Polono, vodjo zavetišča.
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: HUSKICA iz Postojne
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines