mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 23:30:51

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: HUSKICA iz Postojne
Strani: 1 2 [3] 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: HUSKICA iz Postojne  (Prebrano 15784 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
tinči
novinec
*
Sporočil: 14


« Odgovor #30 : četrtek, 08.05.2008 : 14:03:35 »

Aha spregledala Roll Eyes. Hvala.
Logiran
Naara
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 87


« Odgovor #31 : petek, 09.05.2008 : 09:10:25 »

upam da kmalu dobi odgovornega lastnika in seveda obilco ljubezni Wink
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #32 : nedelja, 18.05.2008 : 10:01:37 »

lejte jo, bučko:



Znam tudi mižat! Smiley



A dej nehi no.... Tongue



lp, Katarina
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #33 : sreda, 21.05.2008 : 11:44:08 »

Bučka, ja... že odkar je pri nas, je na antibiotikih. Če prekinemo za nekaj dni, ima spet hudo drisko, bruha in vse jo tako boli, da komaj hodi. Ko ima zdravila, je takšna, kot da ima leto dni... V resnici jih ima devet, za njo je težko življenje in precej se ji pozna. Imam dve možnosti: temeljit pregled in  morebitno zdravljenje bogvečesa (ob tem, da zanjo nikogar ni, očitno) ali evtanazijo.
Logiran

Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #34 : sreda, 21.05.2008 : 12:32:16 »

Smetka srčno upam, da je ne bo treba uspavati. Bogo bitjece. V kolikor ni interesentov zanjo in se boš odločila za raziskave, sem jo pripravljena posvojiti na daljavo.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #35 : sreda, 21.05.2008 : 18:25:21 »

Ko je boga, je res boga. Tako zelo, da mi Ada reče, naj grem pogledat, če je še živa. V nekaj urah po tem, ko se začne bruhanje in driskanje, komaj vstane, ali pa brez pomoči sploh ne more vstati. Po antibiotiku je vse okej. Smo šli že tretji krog, danes je spet reva, brez antibiotika je bila le tri dni. Kri, UZ brez posebnosti.
Karkoli ji je - rabila bi nekoga, ki ima denar za veterinarje in (očitno) dolgotrajno ali celo trajno zdravljenje nečesa in željo posvojiti 9 let staro psico in kar nekaj časa dnevno samo zanjo. Jaz nimam ničesar od naštetega. "Neposvojljivih" je tukaj dovolj, več jih ne more biti. "Pravico" do posvojitve na daljavo ima npr. Čips, ker vem, da bo enkrat posvojen. Ona... škotska ovčarka ni, izgleda zdelano, kar v resnici tudi je, zdrava ni, ne mara drugih psov, je zelo slabo prilagodljiva...
Ko se končno prilagodi, kadar se ne počuti za umret slabo in kadar ne bruha, se zna naslonit nate, se razveselit sprehoda in zna celo pomahat z repom.

Še enega psa ne želim in ne morem imeti. Kaj naj? A je ne bi, prosim, nekdo posvojil?
Logiran

Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #36 : sreda, 21.05.2008 : 18:36:41 »

Smetka, je možno, da gre za IBD?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #37 : sreda, 21.05.2008 : 19:12:44 »

Vse je možno.
Logiran

Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #38 : četrtek, 22.05.2008 : 06:43:54 »

Aha. Upam, da ne.
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #39 : četrtek, 22.05.2008 : 09:24:36 »

Hm torej sklepam, da ji ne kaže dobro.

Ok, mogoče se odločim za posvojitev na daljavo koga drugega.
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #40 : nedelja, 25.05.2008 : 10:18:08 »

Na sprehodu je Bela malodane idealen pes, radovedno si ogleduje okolico, pride nazaj, če gre predaleč na fleksiju, celo razume, da se mora odplest, ko gre okoli drevesa. Cheesy Je taka umirjena psica, ampak ji ne bi pripisala toliko let, kot jih ima. Pa seveda uživa v čohljanju in pozornosti. Kiss Ko jo ima, je vse v redu, ko se ji pa zdi, da je zapostavljena, pa to tudi pove oz. zapoje. Grin



Zakaj se lovite in igrate brez mene, mladina! Angry








Sončni nasmešek
Logiran
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #41 : nedelja, 25.05.2008 : 10:21:18 »

Lepotica Smiley. Držimo pesti zanjo!
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #42 : nedelja, 25.05.2008 : 10:55:43 »

Na sprehod sva peljali skupaj Belo in Graha.
Medtem ko je Grahek prav po moško bezljal po gozdu in mi dal vedeti, da sem jaz tista, ki moram loviti njegov tempo Grin, je Bela prav po damsko raziskovala gozd in vonjave v njem Smiley
Res je prav lepo vodljiva psička, prijazna in tala lupčke na sprehodu kadarkoli jo ogovoriš.
Sem bila prav presenečena, ko sem videla njeno starost, saj je prav poskočna in glasna takrat, ko se ji zazdi, da je potrebno umiriti divjajočo mladino v ogradi Wink
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #43 : nedelja, 25.05.2008 : 13:19:10 »

Je kje kdo, ki razmišlja o tem, da bi jo posvojil?
Logiran

lidija-max
novinec
*
Sporočil: 41


« Odgovor #44 : ponedeljek, 26.05.2008 : 17:26:27 »

jaz bi jo posvojila sam ne vem kako bo z mojim psom ki je pol energije,kako bi slo z sprehodi z obema ce bi jo vzela.zelo mi je psica všeč samo me je strah da bi mi podivjala zjutraj ko delam.ne vem no.
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: HUSKICA iz Postojne
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines