mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 13:15:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Junior in senior handling  |  Tema: 1. neuradna tekma Junior handlinga
Strani: [1] 2 3 4 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: 1. neuradna tekma Junior handlinga  (Prebrano 23471 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« : torek, 22.04.2008 : 12:45:27 »

Drage juniorke (in juniorji)!

2. maja ob 14. uri ste vabljene na 1. neuradno tekmo Junior handlinga!!!
Potekala bo v Mengšu na Slovenski cesti 5 (malo ven iz Ljubljane proti Kamniku) in sicer kar pri nas doma Smiley

Vabljeni ste čisto vsi: tokrat tudi tisti, ki imate nerodovniške pse (ali mešančke) pa bi se radi preizkusili v junior handlingu. Tekmovanje oziroma bolj srečanje bo sestavljeno nekako iz treh delov:
- vaja (tukaj bomo zaposleni čisto vsi-tisti, ki že poznamo pravila junior handlinga bomo pomagali tistim, ki jih še ne poznajo)
- tekmovanje (ki bo potekalo v dveh starostnih skupinah, sodnica pa bom tokrat kar jaz  Tongue )
- druženje (namenjeno kakšnim pasjim debatam in seveda temu, da se imamo fajn in se malo spoznamo, rečemo kakšno na temo razstav, junior handlinga...)

Starostna omejitev navzgor je 18 let, navzdol je ni. Prav tako ni kakšnih posebnih omejitev glede kužkov, razen tega, da so zdravi in da jih vodnik obvlada (!) ter da niso agresivni do drugih psov in ljudi. Če kdo nima svojega (primernega) psa je seveda vseeno vabljen, tekmoval pa bo ali z mojim Aaronom ali pa z enim od tistih, ki jih bom uspela dobit 'na rezervo'- mi je pa potrebno predhodno javit, da bom lahko kaj zorganizirala.

S seboj rabite:
- Zložljiv stolček
- Razstavno vrvico (nekaj jih imam sicer jaz, vendar ne prav veliko)
- Kakšni prigrizki, pecivo, piškoti bodo tudi zelo dobrodošli-nekaj bom pa tudi jaz priskrbela
- Za vsak slučaj palerino (čeprav upam,da takrat ne bo deževalo)
- Pasje priboljške
- Veliko dobre volje  Wink

Nagrade bodo za prav vse tekmovalce (pokalčki), simbolična cena pa je 5 eur.

Potrebno se je predhodno prijavit in sicer najboljše bi bilo do 30.aprila, da bom vedela zaradi nagradic...
Moj e-mail: lana.premk@gmail.com
Sporočite mi pa naslednje podatke:
1. Ime in priimek
2. Datum rojstva
3. Naslov
4. Kuža: ime, pasma, spol, datum rojstva (če pa svojega nimate, mi to sporočite, pa vam bom javila kako in kaj)

Vprašanja pa sprejemam na mail, telefon (051 213 155) in tu.

Zemljevid pa v kratkem.
Logiran
Mayč
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 173


« Odgovor #1 : torek, 22.04.2008 : 20:58:03 »

jz bom bol teško prišla nimam prevoza pa še Evika se mi gonii
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #2 : sreda, 23.04.2008 : 14:30:30 »

Ja js bi ful pršla... Sam prevoz bi potrebovala  sramMogoče bi se dalo zmenit z mojo sestro. Sporočim kako bo!  Wink
Logiran
Lea*
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 128


« Odgovor #3 : sreda, 23.04.2008 : 18:49:13 »

super! bodo inštrukcije tudi?
Logiran
mavrica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 411


« Odgovor #4 : sreda, 23.04.2008 : 19:42:31 »

Lea, mislim, da bodo, tako da le pridi! Wink
Jaz pridem 100%, verjetno bi lahko tudi koga iz celjskega konca peljali... Smiley
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #5 : četrtek, 24.04.2008 : 12:52:40 »

oo marvica res?  :DNo js še ne vem. Če bo moja sestra vozla pol bi mi tud koga lahko pobral... drgač bi se pa ''prjaula'' za prevoz  Tongue
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #6 : četrtek, 24.04.2008 : 19:53:51 »

ok.. prevoza ne potrebujem. Pridem u petek. aja pa če kdo rabi prevoz iz celja nej pove  Wink
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #7 : četrtek, 24.04.2008 : 21:30:04 »

Punce, sem ful vesela, da ste navdušene Smiley

Maja, za tvoj prevoz velja. Ostale se pa res kaj skupaj dogovorite. Pa ne mi pozabit javit, koliko vas pride, da vem za nagrade Wink

Lea: seveda bodo inštrukcije tudi Wink So (ste) seveda vabljeni tudi tisti, ki še nimate izkušenj z junior handlingom!
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #8 : četrtek, 24.04.2008 : 21:38:27 »

zemljevid

Tole je pa zemljevid,kako do mene.
Logiran
Mayč
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 173


« Odgovor #9 : petek, 25.04.2008 : 12:33:11 »

Liza jz lahko pridemm Cheesy doma sem se zmenila tudi eviko bom imela kr sabo za prevos mi je pa mami rekla da mi bo par dni prej sporočila kako  in kaj.
A-Tsa-Rja a je pol možno da če mami nebi mogla da bi lahko šla stabo??
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #10 : petek, 25.04.2008 : 12:41:47 »

Ja Mayč itak  ;)Tak moja sestra pele...pa evika lahko gre zraven, ker našega tak ne bomo pelali  Wink
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #11 : petek, 25.04.2008 : 12:43:41 »

Liza... Js sm hotla odpret zemljevid pa mi je napisalo da je seja potekla pa če hočem novo zagnati. Pol pa mi je kr zaprl tist zemljevid.  sram
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #12 : petek, 25.04.2008 : 15:09:48 »

Do kdaj se je treba prijavit? Jaz bi poskusila logistično speljat glede prevoza, vrvice itd. Seveda jaz stara koza ne bi letala po ringu, pač pa moje "remek delo" z našim tamalim cvilimožem. Se pravi nekaj takega kot razstava sicer - vodenje psa ipd.?
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #13 : petek, 25.04.2008 : 15:11:39 »

oki, rok prijave sem spregledala, se opravičujem.
Logiran
Lea*
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 128


« Odgovor #14 : petek, 25.04.2008 : 19:53:32 »

Verjetno pridem. Da si malo ogledam kako to sploh poteka... LIZA meni zemljevida ne pokaže. A lahko še enkrat narediš prosim?
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Junior in senior handling  |  Tema: 1. neuradna tekma Junior handlinga
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines