mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 18:18:38

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Ilirska bistrica prevoz NUJNO!
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ilirska bistrica prevoz NUJNO!  (Prebrano 5815 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #30 : petek, 02.05.2008 : 14:39:08 »

Jana, tudi jaz se ne morem sprijaznit, samo včasih pač...
Danes npr., pa tudi včeraj sem non-stop klicala v Gmajnice (beri od cca 9:00 do 15:00 na 15 minut cca). Odtipkala po navodilih 1-ko, pa potem 2-jko, pa poslušala zvonjenje v prazno. Do takrat, ko se je ura premaknila na 15:00 in mi je tajnica uspela povedati, da sem poklicala izven delovnih ur.
Torej... če bi imela tu žival, ki rabi nujno pomoč ali namestitev... Bi prej peš prišla do najbližjega veterinarja recimo.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #31 : petek, 02.05.2008 : 15:29:38 »

Moj predlog: Vzemi list papirja, napisi dopis, ki bo vseboval datum, stevilo klicev, vzrok klicanja in citat z njihove strani, kako naj bi potekala komunikacija med uradnimi urami, oz. kar je pac tam napisano v zvezi s sodelovanjem z obcani. Dopis poslji ali nesi na MO Ljubljana v vlozisce ali v sluzbo, ki pokriva Gmajnice. Ko bos naslednjic klicala, storis isto, povzemi tudi vse reakcije, ki bodo ob morebitnem dvigu slusalke. Ko bo to storilo 50 obcanov v enem mesecu, pa potem v naslednjem 100 itd, bo morda komu presedlo. Uradnih dopisov pac ne morejo stran metat.
Od ujckanja jeze in razocaranja za 4 stenami nikoli ne bo uspeha. Kaksno je stanje, veste posamezniki in vemo nekateri tukaj. Vprasanje je, ali to vedo odgovorni na MO, oz. tudi ce vedo, pritiska ni in se seveda ne zgodi nic, saj ni tezko najti vedno nove izgovore, da se stvari ne postimajo tako kot je treba.
Dokler bo med uradniki in aktivisti veljalo splosno prepricanje, da je bolje imeti slaba zavetisca kot nobenih, se ne bomo premaknili niti za cm.
Logiran

Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #32 : petek, 02.05.2008 : 15:47:36 »

Imaš prav. Res. Mi je žal, da tega nisem že prej naredila. Mogoče bi pa bilo že kaj drugače, kdo ve.
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #33 : petek, 02.05.2008 : 16:21:15 »

Se strinjam z Jano. Če bo dovolj ljudi težilo, se nekdo mora nekam premaknit. Tud jaz bi to naredila, samo naša občina ''paše'' pod Horjulsko zavetišče in mi verjetno ne bo treba. Razen če bodo kdaj na občini gluha ušesa...
Logiran
Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Ilirska bistrica prevoz NUJNO!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines