mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 10:54:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Nosečnica PILAR
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nosečnica PILAR  (Prebrano 23287 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« : sreda, 30.04.2008 : 22:37:23 »

Mlada mačka, najdena v Horjulu, ko je po bližnjem srečanju z avtomobilom obležala v travi ob cesti. Povzročitelj nesreče seveda ni ustavil.
Zaradi nesreče ima težave z orientacijo in vidom. Sicer pa BREJA, malo preplašena, a zelo prijazna.









lp, Katarina
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #1 : sreda, 30.04.2008 : 23:15:14 »

Pilar je prvi udarec ob bliznjem srecanju z avtom zelo verjetno dobila v glavo. Verjetno jo je obrnilo in naslednji udarec je imel za posledico zlomljeno levo stegnenico. Noga se lepo celi, macka se nanjo ze nasloni. 

Lezala je sredi ceste, avtomobili so noreli mimo in je cel cudez, da je ni se kdo spestal, ker se je poskusala dvignit, opletala je z repom in strigla z usesi. Kljub bolecinam in strahu ne kaze nobene agresije in je tudi takrat ni kazala (pa bi jo upraviceno). Res nezna muca.
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #2 : četrtek, 01.05.2008 : 09:02:51 »

Lezala je sredi ceste, avtomobili so noreli mimo in je cel cudez, da je ni se kdo spestal, ker se je poskusala dvignit, opletala je z repom in strigla z usesi. Kljub bolecinam in strahu ne kaze nobene agresije in je tudi takrat ni kazala (pa bi jo upraviceno). Res nezna muca.

Aha, se opravičujem, tale del mi je bil malo drugače opisan. sram

lp, Katarina
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #3 : četrtek, 01.05.2008 : 10:07:04 »

Verjetno domača muca, ki bo zdaj našla primerne lastnike. Velika sreča v nesreči.
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #4 : četrtek, 01.05.2008 : 13:15:56 »

Aha, se opravičujem, tale del mi je bil malo drugače opisan. sram
lp, Katarina

Verjamem, ker naceloma ni niti vazno, kje je lezala. Povem samo zato, ker sem se zgrozila, ko sem od dalec opazovala drvece avtomobile, kako so vozili prekleto preblizu neke zivali, ki se je poskusala sredi ceste (na crti) dvignit. Je pa lezala na ravnini pred zacetkom (ali na koncu) ovinka. Kjer norci, ki vozijo z dvakratno dovoljeno hitrostjo, nimajo niti veliko maneverskega prostora.  Cudezno sva obe preziveli... V casu voznje (ne znam ocenit casa, ker se mi je tako ali tako zdelo, da sem rabila pol ure) do nje je mimo pripeljalo z vsake strani ceste do 10 avtomobilov.
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #5 : sobota, 03.05.2008 : 16:21:41 »







Pilar je danes skotila tri kepice.
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Naara
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 87


« Odgovor #6 : sobota, 03.05.2008 : 16:53:35 »

 Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy kakšni cukri!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Je z mamo vse v redu?
Logiran
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #7 : sobota, 03.05.2008 : 19:34:31 »

Čestitke Pilar in njeni družinici  Grin
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #8 : sobota, 03.05.2008 : 20:47:01 »

Tudi jaz čestitam in se čudim, da je lahko kotila in so mladički živi (in upam tudi zdravi) po vsem, kar se ji je na prekleti cesti zgodilo. Ali je potrebno Pilar še kaj zdraviti? Kako pa sicer opravlja materinske dolžnosti-ima kakšne težave?
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #9 : sobota, 03.05.2008 : 21:10:54 »

pridna, prav je, da si to vse napisala, naj ljudje preberejo! Mene se je dotaknilo, mene danes (samo) zaradi tebe ni sram, da sem človek.

Reva uboga, smili se mi ... ampak zdaj je v dobrih rokah. 
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #10 : sobota, 03.05.2008 : 21:33:51 »

Pilar je mnogo bolje, ravnotezje ji se malo nagaja, vendar se ze znajde. Tudi vid se ji pocasi vraca, nogica pa se tudi (zgleda, da) celi, kot bi se morala. Je neverjetno prijazna, tala buce vsemu kar ji pride na pot in cel cas glasno prede. Poleg ADjev papca tudi ze briketke Smiley Pilar je zaenkrat se na protibolecinski terapiji, caka pa jo v najboljsem primeru se sterilizacija. Ce bo vse ok z glavo, se bomo posvetili nogici (ali je potrebna operacija ali ne). Upam pa, da bo vse ok in jo caka samo se rutinski poseg...

Ker je mlada mackica, bi rekla, da je tole njeno prvo leglo. Zato ne ve, kaj bi z malimi kepami delala. Malo jih je ignorirala, malo zakopavala v plenicne podloge, malo jim je dajala buc. Vsekakor o kaksnem materinskem nagonu ni sledu. Zato se bodo malcki (2fantka in puncka) morali (zal) zadovoljiti s clovesko roko. Zanekrat vsi trije zgledajo zdravi, vitalni, imajo tako sesalni kot ostale reflekse in jim manjka samo doza materinega mleka. Upam, da bo slo tudi tako.

mene danes (samo) zaradi tebe ni sram, da sem človek.
 

Nisem prepricana, da bi se tako trdila,ce bi me slisala po telefonu v tistem trenutku preklinjat  Grin
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #11 : sobota, 03.05.2008 : 21:40:33 »

Nisem prepricana, da bi se tako trdila,ce bi me slisala po telefonu v tistem trenutku preklinjat  Grin

Ma, vseeno  Smiley Sem ful vesela, da je mucki bolje, upam pa tudi, da bo z mladički vse v redu.
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #12 : ponedeljek, 05.05.2008 : 06:35:20 »

Oranžkotu ni uspelo.
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #13 : ponedeljek, 05.05.2008 : 06:45:36 »

Tudi sivo tigrast fant je ponoci zaspal.
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Maja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.065


« Odgovor #14 : ponedeljek, 05.05.2008 : 07:06:20 »

Držite se....  Kiss
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Nosečnica PILAR
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines