mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 12:10:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Nosečnica PILAR
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nosečnica PILAR  (Prebrano 23273 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #45 : ponedeljek, 19.05.2008 : 07:04:43 »

Kakega brezdomnega mucka bom že dobila kje drugje.
Jp. Srečno. Ostalo ne bom komentirala, ker mi je krneki Roll Eyes

Pilar, želim ti čimprej en tak ta pravi dom, kjer bo tvoja dobrobit bolj pomembna kot max. 2x letni "poseg" v "zasebnost" tvojih skrbnikov Kiss
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #46 : ponedeljek, 19.05.2008 : 07:29:56 »

Žal pa svoje zasebnosti do te mere, da bodo neznanci vstopali v mojo spalnico pod pretvezo, da pogledajo, če dobro skrbim za Pilar, nisem pripravljena razkriti. Brez problema spustim v spalnico garjavega psa, ljudi, ki jih ne poznbam, pa ne.

Še nobenemu posvojitelju ni uspelo spraviti me v spalnico, pa mislim, da bo pri tem tudi ostalo.

Logiran

skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #47 : ponedeljek, 19.05.2008 : 07:37:25 »

Grin Kolk sem se zdaj nasmejala Grin Bom kr tih raje  Lips Sealed Grin
Logiran

Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #48 : ponedeljek, 19.05.2008 : 07:57:47 »

Še nobenemu posvojitelju ni uspelo spraviti me v spalnico, pa mislim, da bo pri tem tudi ostalo.



Kaj pa posvojiteljice  Grin pridi k nam na obisk, boš videla, da te spravim zelo blizu  spalnice imam namreč mačjo sobo zraven  Roll Eyes  Wink
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #49 : ponedeljek, 19.05.2008 : 08:36:21 »



Žal pa svoje zasebnosti do te mere, da bodo neznanci vstopali v mojo spalnico pod pretvezo, da pogledajo, če dobro skrbim za Pilar, nisem pripravljena razkriti. Brez problema spustim v spalnico garjavega psa, ljudi, ki jih ne poznbam, pa ne.





boldani besedi govorita sami zase.

povesta nekaj o samem izjavljajočem, kot tudi o splošnem prevladujočem vzdušju v tej deželici, ki se bo morala do evropskih standardov v zvezi z živalmi dokopat tudi s preseganjem takih predsodkov.

''bi posvojila otroka, pa socialnim delavcem ne bi dovolila dostopa do otrok.'' najbrž noben tak potencialni posvojitelj otroka ne bi dobil v oskrbo malega človeškega bitja.

zdi se mi fino, da je renee seznanjena z vsemi vidiki in se je po načelu ''čisti računi, dobri prijatelji'' lahko svobodno odločila, na kaj pristane in na kaj ne. in zdi se mi še bolj fino, da so stotine posvojiteljev, ki jim je tak pogoj povsem samoumeven. še je upanje za to deželico...

renee, čisto tako, mimogrede: a ti res misliš, da kogarkoli, ki trenutno skrbi za tole mačko in zanjo plačuje veterinarske račune, v resnici kaj briga tvoja splanica? a se zavedaš, kako žaljiv podton je pravzaprav v tisti boldani besedni zvezi?
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #50 : ponedeljek, 19.05.2008 : 09:04:13 »

Žal pa svoje zasebnosti do te mere, da bodo neznanci vstopali v mojo spalnico pod pretvezo, da pogledajo, če dobro skrbim za Pilar, nisem pripravljena razkriti.
...in 'prečekirali' seksualne pripomočke pod postlo....
(šala...da me ne bo kdo resno vzel)

Grin Kolk sem se zdaj nasmejala Grin
Jaz tudi, hehe...
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #51 : ponedeljek, 19.05.2008 : 09:06:12 »

Še nobenemu posvojitelju ni uspelo spraviti me v spalnico, pa mislim, da bo pri tem tudi ostalo.

Kaj pa posvojiteljice  Grin pridi k nam na obisk, boš videla, da te spravim zelo blizu  spalnice imam namreč mačjo sobo zraven  Roll Eyes  Wink

Grin Kolk sem se zdaj nasmejala Grin Bom kr tih raje  Lips Sealed Grin
enako in bom enako  Lips Sealed 

Kar se zasebnosti tiče pa moram priznat da nekako razumem renee ob razumevanju ( hm...  Undecided silom prilike najbrž) tudi druge plati. Sama svojo zasebnost strašno čuvam, prav tako pa mi je enako strašno neprijetno vstopit v tuje stanovanje. En, meni zelo sprejemljiv kompromis (ki dokazuje upoštevanje pogodbe) je, da največ kar nardim je, da grem v stanovanje iskat mačko in jo prinesem pokazat do vhodnih vrat. Enako mi je dovolj, če pogledam na stvar z druge plati.
Ne vem no  Undecided, po moje kompromisa okrog tega detajla ni težko dosešt, ker bi rekla, da je bistvo vsega to, da je muc tam, kjer je blo zmenjeno da bo. V stanovanju, in da zgleda tako kot mora.
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #52 : ponedeljek, 19.05.2008 : 09:12:36 »

Je pa prav,da renee ni podpisala nečesa,česar potem ne bi izpolnjevala.
Se pač ne strinja s pogodbo.
Slabo je takrat,ko oddaš žival nekomu,ki ti podpiše pogodbo in že vnaprej ve,da se je ne bo držal,le da dobi željeno žival.

Je pa res,da pri preverjanju noben ne hodi po spalnicah komurkoli-pri meni izgleda preverjanje ponavadi prijeten obisk s kakšno kavico in pogovorom,da vidimo žival in se prepričamo,da je vse ok.
Verjetno tudi drugje ni nekih policijskih pristopov.
In še nekaj.mislim,da muce res ne moreš imeti na 10m2 15 let-takšna kvadratura je še za enega človeka samega res majhna.
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #53 : ponedeljek, 19.05.2008 : 09:15:34 »

Napisala je " na nekaj 10"

Citat
Ni problem toliko, da bo mačka morala biti notri (čeprav imam svoje pogelda na bivanje mačke na nakej 10 kvadratih 15 let dolgo ...),

Torej je načeloma lahko to tudi 50m2, kjer brez problema živijo mačke 15 let in več...tudi na manj kvadratih Undecided
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #54 : ponedeljek, 19.05.2008 : 09:21:10 »

nekaj o prizadevanjih za posvojiteljem prijazno preverjanje lahko renee prebereš tudi tukaj:
http://www.dzzz.si/modules/novice/article.php?storyid=324

notri najdeš tudi nekaj o tem, da so se ljudje, ki so prišli preverjat, počutili dobrodošle...  Roll Eyes in mimogrede, tvoja telefonska komunikacija prejšnji teden okoli pilar, je potekala z vodjo tega projekta.

da pa ne bo pomote - ne prepričujem te v karkoli, tole kar tule pišem je zgolj zaradi morebitnih drugih posvojiteljev, ki se utegnejo ustrašit, kaj za vraga se pričakuje od njih. kot je bilo tebi razloženo, boš zelo težko ena mačko zadržala not, če bo druga hodila ven, zato je posvojitev v tem primeru itak odpadla.
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #55 : ponedeljek, 19.05.2008 : 09:35:00 »

Sem slabo prebrala-na nekaj 10 m2 pa ja,seveda. Roll Eyes

Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #56 : ponedeljek, 19.05.2008 : 11:11:01 »

Nekje sem prebrala, da bi imela mačka dovolj 30 m2 veliko stanovanje. Osebno mislim, da še manj, če ima možnost plezanja in skakanja. Mačka namreč izkoristi vse tri dimenzije in se lahko že v manjši sobi pošteno zdivja, če hoče. Z leti se jim ponavadi vedno manj ljubi. Arabela npr. (do nedavnega zunanja) se giblje samo v bermudskem trikotniku: skleda- fotelj-postelja (samo postelja mojega moža!).
Logiran
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #57 : ponedeljek, 19.05.2008 : 14:49:52 »

opala... jest sm šla prov pogodbo prebrat zrat tega- ŠE enkrat... pa ne da nisem vedela... pa mi ni panike, ker itak vem da za kuža skrbimo lepo in da trpi od samega ugodja... rano spi na mojem laptopu, pa gre lulat, pa jest, pa v šolo... pa vsi ga čuhajo, pa igrajo se z njim, pa vrta ma dovolj... tko da meni je vseeno če kdo pride, mu bo še zavidal, kajti marsikdo bi bil pes pri tej hiši... Smiley sem pa opazila eno napakico v moji pogodbi... a kontaktiram Smetko al Pepsi, ker sem vzela njenega kužka?
Logiran
Lissa
rad pišem
****
Sporočil: 311


« Odgovor #58 : ponedeljek, 19.05.2008 : 15:00:56 »

No ja... Pilar tebi želim en super dom kjer bo tvojim nekdanjim dovoljeno pokukati v tvoje mačje kraljestvo... Upam tako kot upamo vsi, da svojega človeka najdeš čimhitreje Kiss
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #59 : ponedeljek, 19.05.2008 : 15:59:16 »

 Smiley Zdej pa vem, kaj je tisto, kar vsake toliko ponoči lomasti pred vrati najine spalnice! Smetka v inšpekciji!!!!!!  Tongue
Jaz sem pa cel čas mislila, da ta šunder zganja naša Horjulka, ki ponoči preverja, če sva pozabila kak copat izven omare, da bi ga "obdelala" Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Nosečnica PILAR
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines