mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 01:13:51

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Dve psički iz Logatca - Bri in Robin
Strani: 1 2 3 [4]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Dve psički iz Logatca - Bri in Robin  (Prebrano 17061 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
tayra
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 202


« Odgovor #45 : petek, 13.06.2008 : 22:41:08 »

Zelo, zelo vesela zanjo   Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #46 : sreda, 18.06.2008 : 08:29:03 »

Bri je nazaj. Bojda "ne gre", karkoli že to pomeni.
Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #47 : sreda, 18.06.2008 : 08:37:04 »

 Cry
Ampak itak zasluži tistega, ki bo res za njo in ona zanjga.

Enga čohca piški miški!

Lp polonak
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #48 : sreda, 18.06.2008 : 08:41:09 »

Aha, ne gre. Zanimivo. Brez besed.
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #49 : sreda, 18.06.2008 : 11:07:03 »

Ah, sr****... Pa tako fino se je vse skupaj slišalo! Ji pošiljam lupčka Kiss
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #50 : sreda, 18.06.2008 : 12:34:18 »

Hja, so se res trudili en skoraj ne cel teden ... Sad Mislim, da ljudje pričakujejo preveč in se premalo zavedajo, kaj pomeni posvojiti in imeti kužka.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #51 : sreda, 18.06.2008 : 12:48:43 »

Se strinjam. Še posebej za kužka "s preteklostjo" se je treba še malo bolj potruditi.  Reči, da "ne gre" je kar malo preveč enostavno. (-Evo, jaz ne bi mogla imeti zavetišča, ker bi verjetno vsak dan enega od takih ljudi mahnila na g.... - Smetka, vsa čast, tisočkrat!)
 
Draga Bri, še malo počakaj, pa se  bo kakšen veeelik  kavč našel tudi zate. Ni vrag, da ne.
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #52 : sreda, 18.06.2008 : 15:08:01 »

eh, pa tak vesela sem bila za to lušno punco...  Sad Saj bo prišel tapravi, Bri  Kiss

Ma, tudi nama s Pio kdaj ni šlo in nama še vedno kdaj ne gre... pa sma že vseeno leto in pol skupaj
  Roll Eyes
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #53 : četrtek, 19.06.2008 : 10:02:23 »

Da dol padeš... pri nas je nekako šlo šele po kakšnem mesecu in pol, da pa sva prebrodila večino težav,  je pa minilo še pol leta (pa še zdaj marsikaj ne štima, pa pač rešujeva zadeve sproti)... zakaj ljudje posvajajo živali s preteklostjo, če se nimajo namena potruditi zanjo?  Huh
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #54 : četrtek, 19.06.2008 : 10:09:13 »

Citat
zakaj ljudje posvajajo živali s preteklostjo, če se nimajo namena potruditi zanjo? 

Po mojem še vedno pri (pre)veliki večini prevlada mnenje, da s tem rešijo žival iz zavetišča in naredijo dobro delo. Potem pa pridejo problemi in ker seveda vsaka žival ni neskončno hvaležna, ker je lahko zapustila zavetišče, slej ko prej kakšno ušpiči.

Jaz sem Lino vzela iz enakih razlogov, ušpičila mi je že mnogo premnogo neumnosti, verjetno jih ima še ogromno v načrtu, ampak je še vseeno pri meni Wink
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #55 : četrtek, 19.06.2008 : 10:32:40 »

Jaz pa mislim, da pri takih ljudeh ni problem samo pri kužkih iz zavetišča in s "preteklostjo" ampak preprosto niso ljudje za psa, ga ne jemljejo kot živo bitje in niso pripravljeni narediti nič. Po enem tednu jaz reklamiram ene usrane kavbojke teli imajo pa isti odnos do živega bitja. Ne glede na to ali imaš psa iz zavetišča ali z rodovnikom iz najboljše psarne je vseeno potrebno skrbeti zanj, kakajo in lulajo oboji, oboji imajo svoje muhe in karakter, oboji kdaj kaj ušpičijo in oboji potrebujejo tvoj čas. Po enem tednu pa pač pri nobenem psu ne gre saj niti poskusili niso. Kaj pa je en teden, nič.  Ne razumem pa kaj taki ljudje sploh pričakujejo, da se jim bo pes do konca življenja klanjal, ker so ga vzeli?

Se pa zelo strinjam, da se je pri kužkih iz zavetišča potrebno še toliko bolj potruditi in sploh nima smisla, da posvojiš psa, če nisi pripravljen na vse kar pomeni imeti psa, sploh zavetiškega. Tudi nima smisla, da kupijo psa, ker prvi teden ali več tudi z mladičem ne bo šlo ravno gladko.

Logiran
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #56 : četrtek, 19.06.2008 : 10:39:29 »

Malo off-topic, da ne boste mislili da so ljudje taki samo do zivali. Pri nas v naselju zivi en starejsi par. Kaksnih 15 let nazaj sta posvojila dva beguncka, ker nista mogla imeti svojih otrok. Cez 1 teden, sta ta dva beguncka ze "vrnila", cisto zgrozena, da ne znata jesti z vilico in nozem Roll Eyes

Da ne omenjam, da imata doma NO, ki je cele dneve zaprta v pesjaku, ce pa je ze spuscena pa laja na vse kar se premika. Ravno danes mi je ta gospa zatezila, zakaj moram Zaro sprehajati ravno tam po ulici, da potem njena psica laja Shocked

Svasta res Angry
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #57 : četrtek, 19.06.2008 : 11:09:26 »

Tale menjava Bri in Robin med arhivom in aktualnimi me je pa malo zmedla... Ah, ja. Upam, da toliko "ni šlo", da ne bodo iskali drugega psa.
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Strani: 1 2 3 [4]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Dve psički iz Logatca - Bri in Robin
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines