mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 17:54:41

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Jagoda in Čokolada iz gradu Krumperk
Strani: 1 [2] 3 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jagoda in Čokolada iz gradu Krumperk  (Prebrano 14851 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #15 : ponedeljek, 26.05.2008 : 21:59:38 »

 :'(Ah, žalostno, da včasih-kljub trudu- pač ne gre,...
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #16 : torek, 27.05.2008 : 08:00:17 »

Pa tako si se trudila.....

Katarina
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #17 : torek, 27.05.2008 : 08:23:17 »

Tudi meni je žal, sem res držala pesti, da bi jima uspelo Sad.
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #18 : torek, 27.05.2008 : 11:26:05 »

Sterilizirat mačke!!

Kupi posameznikov se ubadajo z mačkicami ki na svet pridejo po krivdi nekoga drugega in se na koncu sami spopadajo s stvarmi, s katerimi naj bi se tisti ki je za njihov obstoj odgovoren. Mah.
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #19 : torek, 27.05.2008 : 11:42:27 »

Sterilizirat mačke!!

Kupi posameznikov se ubadajo z mačkicami ki na svet pridejo po krivdi nekoga drugega in se na koncu sami spopadajo s stvarmi, s katerimi naj bi se tisti ki je za njihov obstoj odgovoren. Mah.
Se podpišem!!!
Moje sožalje Smetka, verjetno ob takih izgubah ni nikoli lažje in nič manj ne boli... Mislim nate in bibici.
lp
T.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #20 : torek, 27.05.2008 : 14:34:26 »

Sterilizirat mačke!!

Če pa pol "niso več taprave"!
A majhne mrtve bibe pa so "ta prave"??  Angry
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #21 : torek, 27.05.2008 : 14:38:13 »

Na našem koncu je bilo lani in letos na občinske stroške steriliziranih ogromno mačk (vsa čast prostovoljkam, ki so jih lovile). ampak kaj, ko je prav zdajle vsaka druga mačka, ki jo vidim še vedno debela ali s seski. Never ending story očitno.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #22 : torek, 27.05.2008 : 15:46:20 »

Sem naredila plan za časovno obdobje 5-ih let. Takrat se bo gotovo zelo poznalo, če se zdaj še ne.
Logiran

Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #23 : torek, 27.05.2008 : 15:59:26 »

Ja saj se že pozna . Mačke, ki jih videvam s trebuhi so vse po vrsti lastniške.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #24 : torek, 27.05.2008 : 16:03:09 »

Medtem ko odhajajo - stari - tvoji in mladi, ki jih je zakrivil kdove kdo... Medtem ko po živih mejah pobiraš stekle... Medtem ko te kličejo, da bi oddali svoje ali jih hočejo, Bog jih razumi, zamenjati za katerega od "tvojih" - ti kljub vsemu delaš petletne plane!
Smetka, ala ti vera, temu se res reče spreminjati svet na bolje - hvala!
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #25 : torek, 27.05.2008 : 17:16:12 »

Jah... in kako dopovedati folku, da mačke s/k. Kolikokrat slišim, ja maček se mi spet potepa in ga že cel teden ni doma. Ja halo.... potem pa povem kaj lahko naredija za varnost svoje mačke in drugih, pa me čudno gledajo. Eh mi tega ne delamo...aaaaaaaaaaaaaaaaaaa   Angry
Ali ta je še boljša...mačka mora dat svoj cikel skoz....aaaaaaaaaaaaaaaaaa direkt za strel v glavo. In kako naj tem ljudem dopovemo, da se tako ne dela?  Lips Sealed 
Tako kot občudujem delo vseh tu, ki poskušate pomagat živalim, se po drugi strani srečujem z ljudmi, ki enostavno niso pripravljeni sprejeti resnice in puščajo mačke takšne kot so ne S/K. In kaj sledi po tem...  Undecided
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #26 : torek, 27.05.2008 : 17:22:30 »

župca, plan ni nič posebnega. Le razložit je treba in se zmenit, kam gredo finance, pa držat se pogodbe. Brez prostovoljcev bi bil vsak plan neizvedljiv.
Logiran

Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #27 : torek, 27.05.2008 : 18:54:41 »

In kako naj tem ljudem dopovemo, da se tako ne dela?  Lips Sealed 
Težko. Sploh na vasi, kjer je mačka še vedno potrošni material. Kaka sterelizacija, kaka kastracija, to ja stane! Ceneje jih je z roko "pospravit".

Takšni ljudje so svojo dušo že prodali (za nekaj evrov, ki bi jih dali za s/k).
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #28 : torek, 27.05.2008 : 21:04:01 »

župca, plan ni nič posebnega. Le razložit je treba in se zmenit, kam gredo finance, pa držat se pogodbe. Brez prostovoljcev bi bil vsak plan neizvedljiv.

Jasno, ampak pomeni, da kljub vsemu, kar se dogaja, ne misliš obupat - vsaj še pet let ne in to je prav fino brat.
To sem hotla povedat Smiley
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #29 : torek, 27.05.2008 : 21:52:25 »

Jah... in kako dopovedati folku, da mačke s/k. Kolikokrat slišim, ja maček se mi spet potepa in ga že cel teden ni doma. Ja halo.... potem pa povem kaj lahko naredija za varnost svoje mačke in drugih, pa me čudno gledajo. Eh mi tega ne delamo...aaaaaaaaaaaaaaaaaaa   Angry
Ali ta je še boljša...mačka mora dat svoj cikel skoz....aaaaaaaaaaaaaaaaaa direkt za strel v glavo. In kako naj tem ljudem dopovemo, da se tako ne dela?  Lips Sealed 
Tako kot občudujem delo vseh tu, ki poskušate pomagat živalim, se po drugi strani srečujem z ljudmi, ki enostavno niso pripravljeni sprejeti resnice in puščajo mačke takšne kot so ne S/K. In kaj sledi po tem...  Undecided
Mi smo pred par meseci s par kolegi razpravljali o tej problematiki, pa se jim razen enemu ni dalo dopovedat, da so danes s/k pač nujno potrebne, ker se naraščujoče populacije preprosto ne da več kontrolirat. So mnenja, da človek tu nima kaj posegat in da živali ne more kar s/k vse povprek, tu dejansko nismo prišli skupaj. Vsak ki je takega mnenja bi se moral s tem direktno soočati, pa bi verjetno hitro spremenil mnenje.
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Jagoda in Čokolada iz gradu Krumperk
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines