mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 21:36:51

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Daktari
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Daktari  (Prebrano 8773 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
lonja
novinec
*
Sporočil: 23


« Odgovor #15 : nedelja, 01.06.2008 : 16:59:35 »

O super:)) Sem res ful vesela Smiley

Pri meni je bil Daktari čisto zaljubljen v psa in je hotel stalno spati na njem in pri njem;)  Tako, da sem prepričana, da z njegove strani ne bo problemov.

Joj še kar ne morem verjet, da je šlo tako hitro:) Hvala!

Pa en velik pozravček za Daktarija od mene in mojih zverinic Kiss
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #16 : nedelja, 01.06.2008 : 18:57:54 »

lonja, če še kdaj srečaš kakšnega škilota, ga z veseljem vzamem  Wink. Kakšna faca je ta mačkon... je lahko žal vsem, ki ste se grebli, pa ga niste dobili  Tongue.
Logiran

skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #17 : nedelja, 01.06.2008 : 19:27:36 »

...je lahko žal vsem, ki ste se grebli, pa ga niste dobili  Tongue.
Tudi nekaterim, ki se sploh nismo grebli Wink

A potemtakem bo Tari živel z whippeti!? Cheesy Aja, dobrodošel na štajerskem, škilko Kiss
Logiran

sparks
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #18 : nedelja, 01.06.2008 : 22:10:44 »

Super novica. Sem vesela zanj in nove lastnike. Srečno Daktari Wink!
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #19 : ponedeljek, 02.06.2008 : 07:02:23 »

Evo, slikice Tarija v novem domu.

Včeraj je bila preizkušnja še z Luno - tako direktno. Najprej šok in pihanje potem pa je navalil nanjo kot, da sta največja frenda. Jasno, Luna je takoj povedala, da to pa že ne - vsaj ne tako hitro Roll Eyes. Potem se je na nežno dobrikal okoli nog in poskusil popraviti prvi vtis. Sivko je to opazoval od daleč, Luna je le malo preglasna za njegov okus.... Wink
Spozavanje poteka na vseh nivojih. Danes je spal pri meni, poskusil mi se je zguzit celo na glavo. Pa je zelo hitro dojel, da to ne bo šlo in je zavzel položaj ob boku do jutra.  Cool

Konec tedna sledi še spoznavanje z ostalima hrticama, ki domujeta tukaj.

To je en SVETOVNI maček. Tako KUL mačka pa še nisem videla. Ne upošteva ničesar, pade na hrano in mazenje Cheesy. Nima nobenega strahu in je res en največji crkljivec. Res, da ga je trenutno za 1/3 Sivkota, ampak mislim, si da bosta kmalu podobna. Najboljša pa je bila scena, ko je stresel z glavo, pa so se mu očke za dve tri sekunde kar "razštelale" in je kar rabil malo, da jih je postavil na staro mesto Cheesy.
Zdaj pa še slikice:
JAh, res vam je lahko žal.... Meni pa tudi, ker ga zapuščam v najboljšo oskrbo. Seveda bomo poročali.


[attachment deleted by admin]
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #20 : torek, 17.06.2008 : 08:45:13 »

Živjo,
no, Tari je sedaj povsem osvojil svoj novi dom in svojega novega prijatelja Sivkota. Cele noči norita in se igrata, malo zares in malo za hec si tudi kdaj povesta, kdo je glavni. Tari vedno najprej pogleda, kaj ima za jest Sivko, potem pa poje vse iz svoje skledice.  Mirno uživa s psmi, oni pa z njim. Najraje bi bil skozi ob človeku. zdaj se je začel sončiti na polici in se kar topi zraven.
Mišek razveseljuje nas vse in sploh Sivkota, ki je dobil super kompanjona. Zdaj pa še slikice uživanja s psmi.

Vsem skupaj en lep pozdravček!

polonak

[attachment deleted by admin]

[attachment deleted by admin]
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #21 : torek, 17.06.2008 : 08:46:53 »

O srček  Kiss

Kako se imata rada. Krasne slike! Smiley
Logiran
lonja
novinec
*
Sporočil: 23


« Odgovor #22 : torek, 17.06.2008 : 08:59:46 »

Joj kako uživa Smiley Ful vesela Smiley
Logiran
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #23 : torek, 17.06.2008 : 09:11:50 »

Kako super slike Cheesy V objemu s psom Cheesy Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #24 : torek, 17.06.2008 : 10:12:17 »

no, pa še talo od blizu. Laki (=psica) spi kot ubita, Tari pa se je na njen vrat namontiral sam....

lp polonak v imenu lastnikov

[attachment deleted by admin]
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #25 : torek, 17.06.2008 : 11:02:04 »

Še to... Tari ima kar enoletno homeopatsko zdravljenje pred seboj, če ne še daljše. Sem napisala samo zato, da povem, da ni za obupat, ko klasična medicina odpove, a ne, luna7  Wink? Lp skrbnikoma.
Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #26 : torek, 17.06.2008 : 12:21:43 »

Oj, Tari je že na homeopatskih zdravilih in zelo hitro je ugotovil, da mora vsak dan dvakrat dobit mleko Roll Eyes, v katero se te kapljice skrijejo. Ker pa mleko obožuje, ga tako vsak dan nekaj ml popije in je cel zadovoljen Cheesy. Vesna je čisto navdušena nad njim in ga štima kot se šika Kiss

Upamo res, da bo tale njegov "tajfun" usahnil in se mu bo to popravilo. Drugače pa to njega prav nič ne moti in nori okoli kot zmešan. Je pa en tak smešen maček Smiley. Suhceno telo in ena taka levja glava pa razštelana čutila (ušesa pa očesa...), dolge noge. Se je naredil že za kakšno kilo. Veliko od tega nafehta s pogledom in s "pretegom" na tvojih nogah.

Tari je NAJBOLJŠI maček!

Lp polonak
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #27 : torek, 17.06.2008 : 12:49:23 »

A veste kaj, tele slike so pa že prav kičaste.... Smiley
Srčkani ste!
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Daktari
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines