mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 21:19:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Tiger
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tiger  (Prebrano 28949 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #15 : petek, 30.05.2008 : 14:25:40 »

Ojoj... Čeprav upam, da ni steklina, pa upam da ste previdni Polona in vsi, ki ste v stiku z mačkom  Undecided No pa sej vem da ste.
Klopni meningitis ni nič prosti steklini, če jo kdo od ljudi faše. Da ne govorimo o tem, da skoraj ali pa kar ni ozdravljiva  Sad
Mislimo na vas!

Lp, I
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #16 : petek, 30.05.2008 : 14:36:53 »

Tudi jaz močno upam da ni steklina. Če kaj pomaga - imela sem priložnost od blizu videti steklo  lisico (dvakrat) in znak, ki se mi je najbolj neizbrisno vtisnil v spomin so bile oči...en tak steklen, skrajno nor pogled, sploh ne znam opisati - in to prej, preden se je pojavil kakšen drug znak. Ta maček na sliki gleda čisto normalno.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #17 : petek, 30.05.2008 : 14:38:32 »

Tudi jaz močno upam da ni steklina. Če kaj pomaga - imela sem priložnost od blizu videti steklo lisico (dvakrat) in znak, ki se mi je najbolj neizbrisno vtisnil v spomin so bile oči...en tak steklen, skrajno nor pogled, sploh ne znam opisati - in to prej, preden se je pojavil kakšen drug znak. Ta maček na sliki gleda čisto normalno.

Zelo jezno gleda to pa res Smiley Po mojem si misli, samo čakaj da pridem ven.  Huh
Logiran
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #18 : petek, 30.05.2008 : 16:46:10 »

O, madonca, to pa ni kar tko. Huh Pazite nase, držim pesti za čimboljši zaključek.
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #19 : sobota, 31.05.2008 : 10:21:44 »

A vodo pa pije?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #20 : nedelja, 01.06.2008 : 12:45:51 »

Čudno vedenje... vode ga nisem videla pit, tudi v wc-ju razen prvi dan ni bilo lulanja, prvič je danes. Tudi jest je začel, tako da steklina očitno upam da odpade. Se pa še vedno precej nenavadno vede.
Logiran

mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #21 : nedelja, 01.06.2008 : 13:03:41 »

O, fino, da bi se dobro izšlo, vama želim  Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #22 : nedelja, 01.06.2008 : 13:33:25 »

Čudno vedenje...

Mogoče je pa zeloooo jezen in štrajka kot Joras, ker ste ga zaprli in nima več dostopa do vseh mačjih ljubic Wink
Upamo na najboljše in mislimo na tigra  Cool
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #23 : nedelja, 01.06.2008 : 13:56:36 »

Pred več kot 20 leti je bil primer stekline pri mačku iz Trzina. Mačkon ni jedel, ni pil, oglašal se je s čudnim glasom, imel je značilen nor pogled, poleg tega pa se je grozno bal svetlobe (oziroma ga je svetloba zelo motila). zalezel se je v najbolj temen kotiček v bajti in ko ga je zaskrbljena lastnica bezala ven, jo je ugriznil. sam od sebe pa ni skušal napasti nobenega, še najmanj psa.
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #24 : nedelja, 01.06.2008 : 14:52:01 »

Kadar mačka kaj zelo boli se vede nenormalno, se skriva v temnih kotih, renči in se jezi tudi takrat, ko ga nihče ne moti in se obnaša, kot, da svojega skrbnika kar naenkrat ne pozna več. Seveda tudi nima apetita. Takšno izkušnjo smo imeli z našim Levčijem, ki ga je zaradi padca iz radiatorja močno bolel kolk, kar smo ugotovili šele takrat, ko je bil že toliko boljši da je prišel iz skrivališča in smo videli, da malo šepa. Ko ga ni več hudo bolelo je bil spet normalnega obnašanja.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #25 : ponedeljek, 02.06.2008 : 00:17:24 »

Saj načeloma poznam marsikakšno vedenje, ki ni običajno, kar se mačk tiče. Tigra nič (več) ne boli, niti ni prestrašen. Nasprotno. Za steklino je značilna tako pretirana mirnost kot agresivnost, pa še katera reč, ki jo on trenutno "izvaja". Sum ni bil postavljen kar brezveze, ampak nekako se mi danes dozdeva, da bo ovržen, kar pa ne pomeni, da se maček kljub temu, da najbrž ni okužen s steklino, obnaša nenavadno.
Logiran

Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #26 : ponedeljek, 02.06.2008 : 10:03:47 »

Držim pesti...meni osebno je zelo lep, temno siv posebnež Smiley
Logiran
Sanny
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 336



« Odgovor #27 : torek, 10.06.2008 : 10:58:02 »

In kako je kaj s Tigrom? Upam, da nisem preveč tečna sram sram. Jaz osebno upam, da ni steklina Kiss.
Logiran

Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life, Confucius
Lissa
rad pišem
****
Sporočil: 311


« Odgovor #28 : torek, 10.06.2008 : 16:19:28 »

Vsi upamo da ni Sad   A za steklino se ne da testirat?
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #29 : torek, 10.06.2008 : 19:16:59 »

Tiger je en zelo fajn mačji fant  Smiley Mačkon prav zares (in naglas) prede in daje buc...pa pogovarja se tudi rad Kiss  V naročje gre brez problema in če ga je treba kam fizično prestavit, ga nič ne moti...važno da lahko prede kot traktor Cool

Ps.: in prav nič se ne boji sesalca hehe...sem zadnjič sesala, pa je stal za mano in mi v hrbet dajal buc, lepotec mačji  Smiley

Lp, Maja
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Tiger
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines